Zna li itko kako se ovo zove?

Zna li itko kako se ovo zove?

PostPostao/la Edison » Čet kol 04, 2016 9:28 am

Moj kolega s posla ima posla sa starom telefonskom centralom Ericsson MD-110. Ta ne koristi reglete tipa KRONE, nego neke manje, starinske. Evo kako izgleda jedna takva testna vilica (jedan pol se vidi, a drugi je slomljen i fali).

Vilica.jpg


Zna li itko kako bi se ovo zvalo pa da pokusa traziti ima li gdje toga?
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Zna li itko kako se ovo zove?

PostPostao/la s@ki » Čet kol 04, 2016 9:59 am

ajd nešto iz moje struke :)

nemora biti da su starinske.
Dan danas imaš "krone", "ericsson", "bab", "110", "huawei" traalalalala ovisno o terenu, centrali itd.

u slobodnoj prodaji inaće nemaš takve opreme, eventualno krone napucivač, a ovo specijalizirano u firmama tipa Telecron.
Na kraju ti se više isplati prepucat na standardan svugdje nabavljiv krone nego se zaje... sa nečim drugim. Naravno, ako uopće ima potrebe za time.

Puno bi mi pomogla slika reglete, pa ti probam potražiti po firmi...Ovako napamet bi moglo biti za ericsson reglete, nastavak za ispitnu slučalicu koji je nekada dolazio u paketu sa regletama.
Sama centrala bih rekao ima malo veze sa time jer iz nje vrlo vjerojatno ide nekakav tip "brakeout" kabela koji može završavati na bilo kakvim regletama.

Uostalom... nazovem te.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Zna li itko kako se ovo zove?

PostPostao/la Edison » Čet kol 04, 2016 12:20 pm

s@ki napisao:Puno bi mi pomogla slika reglete, pa ti probam potražiti po firmi...


Kolega zahvaljuje na informaciji. Evo fotografije reglete...

Vilim2.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka


Vrati se na: Pomagala

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju