Refresh STUDER A80 Magnetofona

Refresh STUDER A80 Magnetofona

PostPostao/la marinbnm » Uto ruj 27, 2016 11:44 pm

Evo da i ja napišem nešto pametno, kompletan servis na STUDER A80 magnetofonu, izmjena ama baš svih ležajeva na osovinama, tape transportu motorima, podešavanje sve mehanike i elektronike nanovo, svi kondovi i sumnjivi dijelovi na kontroli i tape transport elektronici i naravno na audio dijelu i ispravljačima zamjenjeni.......evo nekoliko fotki, neke su od A80R, neke od RC verzije.....skupio sam nabrzinu "radnom" fotke po kompu pa.....
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
marinbnm
 
Postovi: 11
Pridružen: Pon ruj 26, 2016 12:01 am
Lokacija: Biograd

Re: Refresh STUDER A80 Magnetofona

PostPostao/la tom_hifi » Sri ruj 28, 2016 8:58 am

Vidim sve lijepo pedantno sređeno. Još su uvijek dostupni dijelovi za njega ili se treba pomučiti?
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Refresh STUDER A80 Magnetofona

PostPostao/la Kale021 » Sri ruj 28, 2016 3:31 pm

marinbnm napisao:evo nekoliko fotki, neke su od A80R, neke od RC verzije.....skupio sam nabrzinu "radnom" fotke po kompu pa.....

Steta sto nisi napravio malo detaljniji prikaz rada, onako kronoloski, takve teme restauriranja trakasa su uvijek vrlo zanimljive, te vrlo rijetke.
No i ovako cestitke na ozbiljno odradjenom poslu!
Avatar korisnika
Kale021
 
Postovi: 135
Pridružen: Pon kol 26, 2013 5:29 pm
Lokacija: Kastel Sucurac

Re: Refresh STUDER A80 Magnetofona

PostPostao/la marinbnm » Sri ruj 28, 2016 6:52 pm

Kale021 napisao:
marinbnm napisao:evo nekoliko fotki, neke su od A80R, neke od RC verzije.....skupio sam nabrzinu "radnom" fotke po kompu pa.....

Steta sto nisi napravio malo detaljniji prikaz rada, onako kronoloski, takve teme restauriranja trakasa su uvijek vrlo zanimljive, te vrlo rijetke.
No i ovako cestitke na ozbiljno odradjenom poslu!


Imaš pravo, ma kad krenem ne da mi se stajat i slikat jedno po jedno, iako imam na notebooku još fotki, radio sam ove zime četiri komada A80 raznih varijanti, C270 revoxa, B77 i A70 jedan :D

Sad bude Tascam 42B i veliki 24ch ATR80, mogao bi unajmit koga da fotka :D
marinbnm
 
Postovi: 11
Pridružen: Pon ruj 26, 2016 12:01 am
Lokacija: Biograd

Re: Refresh STUDER A80 Magnetofona

PostPostao/la LukaTralic » Pet ruj 30, 2016 8:47 pm

A još ako primiš i jednog mog Sony-a...
:)
Avatar korisnika
LukaTralic
 
Postovi: 72
Pridružen: Čet ožu 05, 2015 2:29 am


Vrati se na: Refresh starih uređaja

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju