Sansui 5050 receiver

Sansui 5050 receiver

PostPostao/la homer » Čet srp 07, 2022 2:56 pm

Pozdrav,
prije par mjeseci sam na njuškalu kupio receiver Sansui 5050, stvarno je bio u super stanju, prednja maska skoro bez ogrebotine, izvana prefurnirana drvena kutija reklo bi se u top stanju, jedina mana mu je bila to šta je volume pot malo krckao i pucketao i to ne svaki puta i ne jako. Trenutno ne svira iz razloga što kad se upali iz zvučnika se čuje samo jako krčanje i pucketanje, zvuka nema čak ni u pozadini, samo pucanje i krčanje i to glasno. Ja sam ga otvorio čisto da vidim je li ima negdje kakav hladni lem ili da se slučajno nije na terminalu od zvučnika odlemila žica (to su uglavnom kvarovi koje bi znao sam popraviti). Da ne duljim, je li ima neko preporuku za kakvog majstora kome bi ja to odneo pa da on pogleda o čemu se radi ili još bolje ako neko od Vas iz Zagreba ima volje to popravljati? Iznutra su koliko sam vidio sve original dijelovi, pločice od ispod izgledaju kao da po njima nije nitko nnaknadno lemio i mijenjao dijelove tako da mislim da bi se dao lijepo složiti da opet svira.
Avatar korisnika
homer
 
Postovi: 63
Pridružen: Pon tra 20, 2020 9:29 pm
Lokacija: Zagreb

Vrati se na: Refresh starih uređaja

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju