UHER Z140

Re: UHER Z140

PostPostao/la tubeman » Sri ruj 14, 2022 8:34 pm

Nije OT.
Ne bih htio da se stekne krivi dojam da očekujem da netko nešto treba hvaliti i "diviti" se.
Po stoti put, ništa ne prodajem i nemam potrebu isticati se zbog bilo čega, pogotovo ne komercijalnih razloga.
Ideja je bila potaknuti još poneku uspavanu dušu da napiše i opiše nešto što radi ili bi htio napraviti ili je napravio ili.....
Pratim malo situaciju i drago mi je da je nekakav prosjek trenutnih posjetitelja porastao za više od 20 s poražavajućih 25-30 prije dva-tri tjedna (ovdje mislim na minimume).
Bilo bi jadno da samo ja "podižem prosjek" jer je pitanje koliko će to dugo trajati a s druge strane, osjećam se kao da "p.dim" u vjetar.
Isto tako znam da se životni prioriteti mijenjaju i da su nam ove zadnje dvije godine napravile nered u životima ali čovjek bi trebao biti biće malo većeg optimizma :)
U suprotnom zbilja nisam siguran u potrebu postojanja svega ovoga. Sad ja možda zvučim pomalo defetistički a nisam.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3129
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: UHER Z140

PostPostao/la Markenzi » Sri pro 21, 2022 3:07 pm

Ja imam to pojačalce, osim jednog elektrolita koji je odapeo vjerojatno zbog starosti nisam sa switcherom imao nikakvih problema. Također nije se nikad pregrijalo a bilo mi je pojačalo za komp i radilo je non stop.
A što se zvuka tiče, na prvu sam bio izrazito skeptičan zbog stare tehnologije switch napajanja no izrazito me iznenadilo zvukom. :)
Trenutno je u stanju mirovanja zbog predpojačala koje je nedavno postalo hirovito i otkazalo poslušnost.
Evo snimke mojeg u akciji.
Watch on youtube.com
Markenzi
 
Postovi: 10
Pridružen: Sub srp 27, 2019 11:09 pm
Lokacija: Marija Bistrica, Croatia

Prethodni

Vrati se na: Refresh starih uređaja

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju