lokalna nabava, elektroliti

Re: lokalna nabava, elektroliti

PostPostao/la audio kutak » Sri svi 21, 2014 5:48 pm

tome ajde da ovo završimo, niti sam ja glup niti si me ti razumio..., zendra ti je sve rekao.... tako i ja kupujem...
nikad nisam platio ništa dodatno...

dosta da ne spamamo čovjeku temu....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: lokalna nabava, elektroliti

PostPostao/la tom_hifi » Sri svi 21, 2014 9:46 pm

Možda ispod 400kn se naplaćuje tih 150kn, tko zna. Morao bih ih pitati. Početkom godine sam naručio 16kom elektrolita US stock i znam da nisu ništa dodatno naplaćivali. Ceh je bio oko 700kn, pa me sad ovo iznenadilo. Morao bih ih nazvao telefonski ubuduće da razjasne sve te "cake", pa da ne bude ovakvih pomiješanih iskustava.

No, generalno, iz Farnella sve više i više naručujem. U nekim stvarima su i do 50% jeftiniji od nekih stvari s npr. ebaya.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: lokalna nabava, elektroliti

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri svi 21, 2014 9:54 pm

Da sa zadnjom rečenicom se slažem. ja razmišljam o naručivanju nekih stvarčica te kada se uračuna popust na količinu uštedi se pristojna svota novca te se ipak dobije komponenta iz relativno provjerenog izvora. Ja baš sada važem TME i Farnell ča se tiče neke buduće narudžbe.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5746
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: lokalna nabava, elektroliti

PostPostao/la pinco » Sri svi 21, 2014 10:09 pm

Ja san dva puta u zadnje vrime narućiva u naruđbi i US stock. komponente. Prvi put san ima oko cca 500kn i niko ništa, došlo u 2 puta. USA je malo kasnilo al je došlo bez dodatnih troškova. Drugi put bilo je oko 400kn, i u ponudu mi je uredno zaraćunalo 70kn dodatnih troškova. Nazva san tamo, i teta mi je objasnila, 400kn + PDV je cifra di dobiješ mukte dostavu, znaći nema naplate. Ako nema USA dijelova, onda progledaju kroz prste i za 400kn sa PDV. Ali ako ima još i USA dijelova onda in se ne isplati jel moraju 2x slat paket na kućnu adresu. Ja san se zahvalija, doda san još neke artikle da uđen u kategoriju 400kn + PDV. I sve mi je došlo uredno bez dodatnih troškova i UK i USA stock.
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 563
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: lokalna nabava, elektroliti

PostPostao/la tom_hifi » Čet svi 22, 2014 7:58 am

Znači eto, to je onda ta fora :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Prethodni

Vrati se na: Nabava dijelova

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju