Interstage trafoi by Odeon

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la deleted user » Sub kol 01, 2015 10:09 am

Ma kakav ostar ton covjece, samo se htjelo "izgrebat" za informaciju. ;) Kako se ista bar sto se tice interstage trafa dobila (namotani su) jos samo info oko prigusnica i to je to! Edisoooneeeee!!!!
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la pamook » Sub kol 01, 2015 10:11 am

welcome back :D :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingbuddies:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la Edison » Sub kol 01, 2015 11:49 am

LesFaul napisao:samo se htjelo "izgrebat" za informaciju. ;) Kako se ista bar sto se tice interstage trafa dobila (namotani su) jos samo info oko prigusnica i to je to! Edisoooneeeee!!!!


E! :)

Ne znam nista. 8-) Nisam se duze cuo s Brankom. Znam samo da je imao dosta posla zadnje vrijeme.
I ovo oko interstage trafoa mi je novost. Les, daj me podsjeti koje su to prigusnice koje te zanimaju?

Mogu se u ponedjeljak cuti s Brankom.
Ako jos tko ceka nesto naruceno i pomalo mu je hitno, neka ovdje napise pa cu pitati Branka i objaviti ovdje.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la deleted user » Sub kol 01, 2015 11:56 am

Ma nije zurba, samo bih zelio znati neke rokove da se ne preracunam s lovom. Ako ce bit za novu godinu, nije problem. Cilj je platiti naruceno i zakljuciti pricu. U mom slucaju konkretno se radi o dva predmetna interstage trafa (215kn/kom) i cetiri prigusnice iz teme Air 807 PSE 10H 250mA (165kn/kom). Sve navedeno s poklopcima. Eto.

joe dalton napisao:Branko mi je brzo odgovorio. Citiram: "Cijena bi bila 215kn po komadu sa poklopcima i izvodima u boji!"
Obzirom da vise ne putujem u Primorje mozda bi bilo dobro da neko od Rijecke ekipe ode do Branka plati i pokupi trafoe? Naravno nakon sto narucimo i Branko namota.


Edison napisao:
Edison napisao:Razgovarao sam s Brankom, veli da je cijena koju je dao Khadgaru informativna i da ce vjerojatno biti veca. Idu veci limovi nego li je u startu mislio. Namotati ce jednu prigusnicu ovaj tjedan,izmjeriti je, i izracunati cijenu s poklopcem i bez. Kad bude znao sigurno, javit ce cijene. Mozete se prijavljivati, ali cijena ce se znati krajem ovog ili pocetkom iduceg tjedna.


Evo, Branko mi je javio cijenu za prigusnicu, 145 kn bez poklopaca, 165 kn s poklopcima.
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la Edison » Pon kol 03, 2015 11:54 am

LesFaul napisao:Ma nije zurba, samo bih zelio znati neke rokove da se ne preracunam s lovom. Ako ce bit za novu godinu, nije problem. Cilj je platiti naruceno i zakljuciti pricu. U mom slucaju konkretno se radi o dva predmetna interstage trafa (215kn/kom) i cetiri prigusnice iz teme Air 807 PSE 10H 250mA (165kn/kom). Sve navedeno s poklopcima. Eto.


Cuo sam se s Brankom. Na godisnji ne moze, jer ima puno posla. Radi...
Interstage trafoi i prigusnice su u postupku, no trebat ce jos malo pricekati...

@ Les: jos malo strpljenja. Veli Branko da nije problem za placanje, vec ste dosta radili zajedno i nece biti problem...

@ Khadgar: tvoj kalem bi Branko uskoro trebao uzeti u rad. Veli da ga nazoves, ili posaljes mail za dodatne informacije.

@ MoD: dodao sam dva interstage trafoa za tebe. Jedino Branko nije siguran hoce li imati dosta poklopaca za te dodatne, ako ne bude stizu novi poklopci pocetkom 10. mjeseca.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la Master of disaster » Pon kol 03, 2015 12:53 pm

Hvala, meni se nikamo ne žuri. može biti i u jedanajstom mjesecu...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la Dean » Pon kol 03, 2015 4:37 pm

Master of disaster napisao:Hvala, meni se nikamo ne žuri. može biti i u jedanajstom mjesecu...

Hočeš reći da ti uopće ne trebaju, ali te uhvatilo neko pomodarstvo? :lol:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la Master of disaster » Pon kol 03, 2015 6:59 pm

Skoro. Skooorooo...ali ne. Vi bi sve na naglo ccc. Bolje je kad odstoji.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la tom_hifi » Pet lis 30, 2015 4:46 pm

Jel ovo još aktualno? :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Interstage trafoi by Odeon

PostPostao/la Master of disaster » Pet lis 30, 2015 8:46 pm

Je. :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Nabava dijelova

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost

cron