Digikey

Digikey

PostPostao/la Dorian » Ned sij 17, 2021 9:00 pm

Ima li mozda netko plan nesto narucivati iz digikey-a, nekoliko ovih bi uzeo za probu da vidim jesu li original i koja je hfe klasifikacija, nista ne pise i nema ih nigdje osim u digikey-u, a zivi proizvod su trande, pa ako tko sto ima da se pridruzim, nemam namjeru uzimati za 50eur koliko treba za besplatnu postarinu dok se ne uvjerim da su pravi.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: Digikey

PostPostao/la Dorian » Ned sij 17, 2021 9:24 pm

Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: Digikey

PostPostao/la josh » Pon svi 09, 2022 8:58 pm

Izvinjavam se na padobranskom upadu. Evo danas mi baš potvrđeno iz Digikeya da šalju za HR po istim pravilima kao i Mouser. Nisam pojma imao od kada je to tako, pa ako netko s foruma može to potvrditi, jer dvaput je dvaput. Da naručeni paket od 50 eura dođe do vrata glatko.
josh
 
Postovi: 54
Pridružen: Sri pro 07, 2016 9:12 pm
Lokacija: Vinkovci - Poreč

Re: Digikey

PostPostao/la Dorian » Uto svi 10, 2022 10:40 am

josh napisao:Izvinjavam se na padobranskom upadu. Evo danas mi baš potvrđeno iz Digikeya da šalju za HR po istim pravilima kao i Mouser. Nisam pojma imao od kada je to tako, pa ako netko s foruma može to potvrditi, jer dvaput je dvaput. Da naručeni paket od 50 eura dođe do vrata glatko.

Izgleda da sada radi, oni su daleko bolji od svih sa izborom robe i brzinom, brzi od mousera u dostavi, i dugo sam samo od njih kupovao, no onda se prije nekih 2-3 mjeseca dogodila glupost i nesto im se zbrljalo u serveru i nestala je CROATIA kao drzava doslovno, cim si krenuo prema check out raspad sistema i nije bilo druge pa sam narudzbe radio na adresu od frenda u sloveniju i drugog frenda u njemacku pa onda oni meni, prije tjedan dana kada sam azdnji put gledao nije radilo, no sada sam brzinski provukao neku narudzbu za probu i proslo je, tako da potvrdujem Digikey opet funkcionira normalno.
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm


Vrati se na: Nabava dijelova

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost