Hifi media

Hifi media

PostPostao/la Edison » Pon srp 01, 2013 12:29 pm

U novom broju "Hifi medije" (potraziti na vecim kioscima) testirano je pojacalo za slusalice naseg clana harkonena.
Spominje se nakratko i stanoviti majstor Dean. Bravo mladici! :clap: :clap:

Harkonenovo pojacalo za slusalice sam nakratko slusao na proslogodisnjem sajmu u Sheratonu. Jako dobro je to sviralo.
Kvalitet zvuka i izrade je neupitan. Cijevi su relativno lako dobavljive, cijena je vise nego pristojna. Uz to pretpojacalo harkonen je razvio cijelu seriju koja se sastoji od phono pretpojacala, linijskog pretpojacala, nekoliko pretpojacala za slusalice, te izlaznih pojacala. Zelim mu uspjeh na komercijalnom planu, zvucno su se uredjaji vec dokazali.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Hifi media

PostPostao/la harkonen » Pon srp 01, 2013 12:45 pm

Joj, Edison, sad me je malo sram..... :teasing-binkybaby:
Hvala na lijepim željama, vidjet ćemo da li će to što smo sad u EU olakšati pristup
tradicionalno "zatvorenim" vratima kod dealera vani koji su svikli zaraditi više nego
proizvođač sam. I što se ne usude imati na policama ništa što nije "zvučno" ime .....
Ali, drago mi je baš da su spomenuli i mog najdražeg stolara - Enclosure Workshop DEAN'S !
Zadnjih nekoliko godina, bilo kojih sajmova, DIY ili komercijalnih, narod se nagledao
njegovih stega dijelo....rijetko tko može trpiti tolike preinake u fazi razvoja :-)
Opus Diy
Avatar korisnika
harkonen
 
Postovi: 423
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:41 pm

Re: Hifi media

PostPostao/la tom_hifi » Pon srp 01, 2013 3:10 pm

Čestitam i ja harkonenu i želim mu sve najbolje u daljnjim godinama/desetljećima. Ipak se, polako ali sigurno, počinje prepoznavati kvaliteta naših majstora kod audiofila. :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Hifi media

PostPostao/la Master of disaster » Pon srp 01, 2013 3:56 pm

Još jedan članak i možemo uvaženog kolegu harkonena počet zvati gospodin guru. :mrgreen:

Čestitke, s obzirom na količinu uloženog truda, vremena i znanja i red je da se prepozna kvaliteta.
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3250
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Hifi media

PostPostao/la harkonen » Čet kol 01, 2013 7:59 pm

Zanimljivo kako nitko od internet medija (pa i tiskanih, zašto ne?) nije komentirao
ovu vijest:
http://www.hifimedia.hr/audio/item/3606 ... o-portalom

Naime, sam gdin Rochlin je kontaktirao našu HIFI mediju i zavrbovao je u
klub u kojem ima zaista respektabilnih imena poput Absolute sounda ili
Sound Practices npr..... Naime, osim intenzivne razmjene aktuelnih tema,
zanimljivih članaka i ekskluzivnih intervjua koje "mali" mediji mogu samo
sanjati, to je prilika da jednog dana 20 milijuna čitatelja grupacije možda
pročita novosti i s našeg područja, jer ma koliko mi mali narod bili, glazbenih
autora i entuzijazma još uvijek imamo za "pokazati" .
Vjerujem da će se prednosti te alijanse dokazati i pokazati u vremenima što dolaze....
pa i osigurati HIFI mediji veću i stalniju frekvenciju izlaženja.
A vraćam se time i na prvu rečenicu posta....svi šute, kao da svi imaju važnijih i
interesantnijih vijesti za objavu.
Zavist? :D
Opus Diy
Avatar korisnika
harkonen
 
Postovi: 423
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:41 pm


Vrati se na: Literatura

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju