O dobrom zvuku- Milan Rupić

O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub ruj 19, 2020 11:01 am

Ovih dana je izašlo drugo dopunjeno izdanje knjige iz naslova. Da ne kačim direktno email zbog mogućih botova evo link na Too Loud blog, na dnu recenzije knjige ima email za narudžbu i cijena knjige. https://tooloud.co/recenzija-knjige-mil ... aDOJdzZROo
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5744
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la tom_hifi » Sub ruj 19, 2020 1:10 pm

Ja sam svoj potpisani primjerak preuzeo. :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la SasaKC83 » Pon ruj 21, 2020 5:27 pm

Čekam poštara...

:dance:
SasaKC83
 
Postovi: 1020
Pridružen: Sri ruj 10, 2014 5:21 pm

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la Edison » Pon ruj 21, 2020 5:41 pm

I ja... :)

Ako netko dobije knjigu do pocetka TF, a ide na Festival, neka ponese knjigu da je i drugi ucesnici prelistaju.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5688
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la boca » Čet lis 08, 2020 5:35 pm

Pozdrav
Dali je netko kupio ovu knjigu?
Naime zanima me pošto je meni supruga kupila knjigu za rođendan a unutra stoji da se uz knjigu dobije CD sampler kojeg ona nije dobila?
boca
 
Postovi: 243
Pridružen: Sub lip 18, 2016 10:49 pm

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la tom_hifi » Čet lis 08, 2020 5:41 pm

boca napisao:Pozdrav
Dali je netko kupio ovu knjigu?
Naime zanima me pošto je meni supruga kupila knjigu za rođendan a unutra stoji da se uz knjigu dobije CD sampler kojeg ona nije dobila?


Nisam ga dobio.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet lis 08, 2020 8:15 pm

Dobije se,samo u digitalnom obliku. Imaš u knjizi QR kod ili kako se već zove, skeniraš ga i skineš sadržaj sa linka.Da budem precizniji nalazi se na stranici 19.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5744
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la Schultz » Pet lis 09, 2020 10:31 am

Kupio sam knjigu i stavio na policu da malo pričeka trenutak kada budem imao malo vremena za čitanje.

Ovlaš sam prelistao knjigu i ono što mogu reći je dam sam iznimno razočaram kvalitetom tiska i papira. Papir je najjeftiniji mogući, izgleda printan u Kini kod najjeftinijeg ponuđača, nepresloženih stranica, neravno odsječenih itd, itd.

Bez obzira na kvalitetu sadržaja, knjigu kupujem kako bi imao potpuni ugođaj i vizualnog i opipnog karaktera ali ovdje to nisam našao i ono što mogu reći jest da kvaliteta ne prati cijenu.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: O dobrom zvuku- Milan Rupić

PostPostao/la tom_hifi » Pet lis 09, 2020 2:37 pm

Schultz napisao:Kupio sam knjigu i stavio na policu da malo pričeka trenutak kada budem imao malo vremena za čitanje.

Ovlaš sam prelistao knjigu i ono što mogu reći je dam sam iznimno razočaram kvalitetom tiska i papira. Papir je najjeftiniji mogući, izgleda printan u Kini kod najjeftinijeg ponuđača, nepresloženih stranica, neravno odsječenih itd, itd.

Bez obzira na kvalitetu sadržaja, knjigu kupujem kako bi imao potpuni ugođaj i vizualnog i opipnog karaktera ali ovdje to nisam našao i ono što mogu reći jest da kvaliteta ne prati cijenu.


Za 200kn ne znam kakvu kvalitetu tiska očekuješ? ... Bavim se sličnim poslom, pa eto. Da košta 400, 500kn onda bi već mogao sitničariti.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm


Vrati se na: Literatura

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost