Triode festival 2013.

Triode festival 2013.

PostPostao/la davorin » Pon ožu 18, 2013 9:28 pm

Molio bih sve zainteresirane da na "onom" forumu podrže Šibenčane i dođu na TRIODE FESTIVAL 2013 !
Uspio sam ih (KALIGULA, GRUMF) nagovoriti da otvori novi topic i da počne s novim spiskom za hotel i hostele, a da ignorira sve zlonamjerne upadice kao i pokušaje da se okupljanje spriječi ili mu se poremeti koncepcija.
Dobio sam u tome podršku 10-ak članova koji su se do sada držali po strani u diskusijama, da se festival svakako mora održati najviše zbog kvalitetnih ljudi i usprkos svima ostalima.
Podršaka bi se sastojala u tome da se zainteresirani zabilježe na novi spisak (koji će KALIGULA otvoriti) i upišu hoće li samo doći, nešto izložiti, noćiti, jesti, večerati itd.
Time bismo pobijedili ekipu koja je "onaj" forum i upropastila!
Na provokacije se ne treba uopće osvrtati i ne odgovarati na postove, ali to će već svatko za sebe procjeniti.
Važno mi je da sam ZA dobio EDISON-a i HARKONEN-a (između ostalih) jer ih smatram odličnim ljudima i kvalitetnim konstruktorima.
Večeras i sutra ću razgovarati s još nekima, a molim da svi koji se slažu s mojim mišljenjem mi pomognu da okupimo što više pravih ljudi.
Za idući, TRIODE (ili TUBE, PENTODE, KONSTRUKTORSKI, DIY ili nekako drugačije) bi se dogovorili (tko bi ga, kad, i pod čijim pokroviteljstvom) organizirao.
Osobno ću donijeti sve što imam, a što niste vidjeli gotovo, i potrudit ću se da pozitivna atmosfera potisne sve smicalice i zlobnost TRUMVIRATA s "onog" foruma.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la Schultz » Pon ožu 18, 2013 9:36 pm

Naravno da je podrška svih ovdje prisutnih maximalna.

Da ja nemam obaveze koje nadilaze moju sposobnost da budem na dva mjesta u isto vrijeme, ne bih sekunde dvojio da dođem u Šibenik i da vidim sve te dobre i drage ljude (a i one druge, bez obzira).

Kako god da bilo, nitko ovdje, ponajmanje ja a i svi ostali koje ovdje susrećem i poznajem, nemaju ništa protiv okupljanja DIYera i onih malo manje a koji imaju u sebi zajedničku ljubav prema lijepoj i dobroj reprodukciji glazbe i očaravajućem svjetlu vakuumske lampe u zimsku večer uz omiljeni glazbeni broj na nečemu što se vrti. Pa makar to bio i hard disk.

Preveliki je to trud da bi se pojedinci ponašali kako se ponašaju i zanemaruju i trud i volju i vrijeme organizatora.

Neka TF ide. Za dalje ćemo vidjeti....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la sonny » Pon ožu 18, 2013 9:48 pm

Ja sam sam sebi rekao da tamo neću napisati više niti riječ...
Pa se stoga neću ni dodavati na spisak...
Iako trenutno ni ne pomišljam na odlazak na TF, ipak ne prođe niti jedna kafa da ne popričamo o tome...
Stoga, prenesite Kaliguli i Grunfu najiskrenije želje da organizaciju privedu kraju, što sam im u nekoliko navrata i napisao...

Ako me "drugarice" budu jako pritiskale, vjerojatno ću se tamo i pojaviti ;)
Naravno, upravo iz razloga da vas sve opet vidim i srdačno stisnem ruku...
kao što bih napravio i na bilo kojem drugom mjestu i u bilo koje drugo vrijeme...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la tom_hifi » Pon ožu 18, 2013 9:50 pm

Ja ću se, makar sam mislio odustati, potruditi doći. Tj. to je 99% sigurno.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la the_bebe » Pon ožu 18, 2013 9:50 pm

Davorine slažem se u potpunosti s tobom da treba podržati Šibenčane i to ću i napraviti kad se mođusobno dogovorimo tko ide a tko ne...
Ja bi isto volio predstaviti svoj line array ali sumljam da će biti gotov a i ako kojim slučajem bude bit će problem sa prijevozom jer su 2m visine ali svakako bi volio donesti male transmisije ali otom potom...
Avatar korisnika
the_bebe
 
Postovi: 283
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:10 pm
Lokacija: Rijeka,Sušak

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la s@ki » Pon ožu 18, 2013 9:54 pm

pa obzirom tko ti ih radi. nebudu gotove :D

Bojim se da sam ja financije usmjerio nekim drugim tokovima pa me iz tog razloga neće biti.
Ako palac gore u znak podrške Šibenčanima nešto znači, podršku nas koji nećemo doći imaju.

Svakako se nadam da će nam se pridružiti ovdje, pa da nastavimo u miru.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la Edison » Pon ožu 18, 2013 10:03 pm

Mislim da ovogodisnji TF treba odrzati, podrzati trud kaligule i Grunfa. To je nas festival. Tamo se nadjemo i druzimo, pokazemo sto smo radili, napravili...

Ja cu u svakom slucaju podrzati odrzavanje TF. Doci cemo Lest i ja. Kaliguli dajem odrijesene ruke neka to organizira kako najbolje moze, pa kako ispadne. Kad se nadjemo tamo sigurno ce ispasti dobro. Festival su ljudi, a ne uvijeti izlaganja...

Tko moze, tko zeli sto pokazati, sto pogledati, ili samo popiti pivo u dobrom drustvu, neka dodje.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la Dean » Pon ožu 18, 2013 10:19 pm

Ok, prijavit ću se...pa ćemo vidjeti kako dalje.....
Uvijek mogu doljeti MP3 player :lol:
A, glede transmisija; što ja imam s tim. Treba samo doći po njih !Gotove su već dva tjedna.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la the_bebe » Pon ožu 18, 2013 10:21 pm

Za vikend sam u Zagrebu..i subotu i nedjelju pa poberem to... ;)
Avatar korisnika
the_bebe
 
Postovi: 283
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:10 pm
Lokacija: Rijeka,Sušak

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la Dean » Pon ožu 18, 2013 10:21 pm

Prijavio sam se :o Lastaneeeee
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Sljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju