Triode festival 2013.

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la joe dalton » Uto ožu 19, 2013 12:41 am

Lest napisao:Daltone,jeli nosis sa tobom koji tvoj draguljcic od headampa? :D
Ove godine nosim moje slusalice,bit cu u punoj ratnoj spremi :lol:

Trenutno imam 2 pa ne znam na koji misliš?
Pofuram sve kaj se dogovrimo.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la Lest » Uto ožu 19, 2013 1:09 am

Onaj koji je bio u Umagu.

A mozes i oba :P
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la joe dalton » Uto ožu 19, 2013 11:37 am

Lest napisao:Onaj koji je bio u Umagu.

A mozes i oba :P


Mogu, naravno. :D
Drugi je OTL sa 6S19P.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la kaligula » Pet ožu 22, 2013 1:41 am

Lest napisao:Bilo bi svakako dobro da naknadno,uporedno uz listu smjestaja,Kaligula otvori temu za popis opreme (tko sto nosi) i slaganja setupova (tko ce s kim udruzit komponente),da se lijepo organiziramo,i ne mjesamo to pod listu smjestaja.

Ova tema je jako dobra zamisao. Samo se dvoumim da li je otvoriti na ovom ili onom forumu.
Vjerovatno će do TF-a prosvirati moj OTL sa babuškama, a da bi to zasviralo i na TF-u, nemam Phono-pre i Line.preamp. A nemam ni adekvatne zvučnike.
Donija bi Thorensa. Kako vidim da će dosta opreme doći iz Zadra, bude li gužva sa transportom, računajte da mogu poslati za dovoz a i za odvoz čovika sa Fiatom Doblom.
I usput, Pozorno pratim temu GU50 PP, ali za par dana otvorit ću i temu o mom OTL-u. Ostalo je samo zavidavanje, lemljenje i PALIIII!
Ništa ne radi šta neznaš kako radi!
Avatar korisnika
kaligula
 
Postovi: 413
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 12:03 am
Lokacija: Rijeka

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la davorin » Pet ožu 22, 2013 3:17 am

kaligula napisao:... Kako vidim da će dosta opreme doći iz Zadra, bude li gužva sa transportom, računajte da mogu poslati za dovoz a i za odvoz čovika sa Fiatom Doblom....

To bi bio spas! Već kalkuliram kako smjestiti svu opremu u auto, pa nisam uspio doći nikako blizu rjšenju problema prijevoza!
Dolazak FIAT-DOBLA u petak po 4 kutije (velike) bi zapravo olakšao svu nemoguću matematiku prijevoza. Svakako računam od sada na to, a to otvara još i neke nove mogućnosti (o kojima ću pisati kad budem bliže realizaciji).
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la harkonen » Pet ožu 22, 2013 6:49 am

Kaligula,
imam ti ja ovo što tebi treba, no ne znam kako bi se gledalo na to jer je to "kao" komercijalni uradak....
Ne znam, ako se ljudi slažu, ja ti to mogu ponijeti, no znam da je bilo riječi o tome da to treba biti samo
nekomercijalno pa da ne izazivam novi prijepor....hmmm, da odlijepim naljepnicu odnaprijed? :lol:
Mislio sam na ovo :
http://www.had-audiolab.com/product.asp?id=65
i ovo:
http://www.had-audiolab.com/product.asp?id=63

Ili Edison, on ima (a što on nema?) oboje....
D
Opus Diy
Avatar korisnika
harkonen
 
Postovi: 423
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:41 pm

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la davorin » Pet ožu 22, 2013 7:22 am

harkonen napisao:Kaligula,
imam ti ja ovo što tebi treba, no ne znam kako bi se gledalo na to jer je to "kao" komercijalni uradak....
Ne znam, ako se ljudi slažu, ja ti to mogu ponijeti, no znam da je bilo riječi o tome da to treba biti samo
nekomercijalno pa da ne izazivam novi prijepor....hmmm, da odlijepim naljepnicu odnaprijed? :lol:
Mislio sam na ovo :
http://www.had-audiolab.com/product.asp?id=65" target="_blank
i ovo:
http://www.had-audiolab.com/product.asp?id=63" target="_blank

Ili Edison, on ima (a što on nema?) oboje....
D

A da malo to potučeš čekićem! :lol:
Besmislica o komercijalnim uradcima je izmišljotina za "onaj" tamo forum, a u ovako maloj državi bih ukoliko budu mene pitali, dozvolio prisustvo i izlaganje svakome tko nešto sam proizvodi u Hrvatskoj(a ne preprodaje!).
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la Dean » Pet ožu 22, 2013 8:28 am

Slažem se sa Davorinom u vezi komercijale. Što je komercijala? Napravimo interkonekt i on je Diy. U slučaju da ga netko želi i mi mu ga prodamo onda je komercijala? Glupost! . Ali nolje možda ne zaspamat temu, pa nastaviti u nekoj drugoj! Kad admin niš ne radi...
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la the_bebe » Pet ožu 22, 2013 8:55 am

Slažem se sa Davorinom 100%...svatko tko nešto sam napravi je samograditelj a s obzirom na situaciju u državi kamo sreće da taj proizvod uspije plasirati na tržište... ;)
Avatar korisnika
the_bebe
 
Postovi: 283
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:10 pm
Lokacija: Rijeka,Sušak

Re: Triode festival 2013.

PostPostao/la tom_hifi » Pet ožu 22, 2013 8:59 am

I tako, od mene ništa ove godine, barem što se tiče bilo kakvog izlaganja. Sad je to definitivno. No, barem ću imati više vremena za slušanje, pričanje, kavice :) Možda i pokoji kabel donesem, sad kad sam i ja u "komercijali" :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju