TF 2014 - lista smještaja

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la ilimzn » Pon svi 05, 2014 12:43 pm

Lest napisao:
ilimzn napisao:
Khadgar2007 napisao:Tebe ćemo onda u drugi pansion. :lol: Ups...da li sam smio ovo reći? :roll:

Ilimzne, nosiš li možda kojim slučajem curve tracer na festival? Imam par cijevčica pa ako će biti vremena da se malo premjere.


Tracer nosim obavezno. Ovaj put cu donjet monoblokove, nisu DIY (iako s jedne strane opet jesu) ali mi je krivo sto nisam zadnji puta pa da tu gresku ispravim. Lest me zamolio da donesem mini-monitore, pa cu i njih nositi, jedino bi zamolio ako netko ima kave robusne stalke?



:dance: :dance:

Hvala ilimzn :D

Jedva cekqm da ponovno slinim nad njima :lol:

Necu nikad zaboravit kad ste u Krasnom svi otisli na rucak,a ja u praznoj slusaoni gustirao Noru Jones na mini monitorima,ufff :violin:

Cak sam bio na TF webu napisao recenziju "ilimzinovi mini monitori" koliko su me se dojmili.

Proslo je 4 godine,bas me zanima kako cu ih pon9vno dozivjet.


Jedino trebam nekakve prilicno masivne stalke, jer je pokretna masa na pasivnom radijatoru velika i ako nema mase na koju se monitori okace, vibriraju i sve se zamuti.
Zanimljivo je kako rade spojeni na LEX :P
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la fixxxer » Pon svi 05, 2014 1:08 pm

U poslednjem (ilimzn-ovom) kopiranju mi se ''pojeo'' broj sobe pa ponavljam spisak u celini :D



1. davorin - 2 osobe - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 107

2. Lest - 1 osoba (1/1 single use) - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom (Broj sobe ne znam kako izabrat, posto ne znam koje mogu biti single use, ako moze na prvom katu.Po potrebi moze smjestaj i u konobi ili hotelu,nije problem)

3. Edison - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 210

4. Dean - 2 osobe + klinac - petak -subota-nedelja , 2 nočenja sa doručkom, recimo 109?

5. Pamook + significant otter, i dva potomka, dolazak petak popodne, 2 nočenja s doručkom, soba 201

6. joe dalton - 2 osobe + dijete (6g.) - petak, subota, nedjelja - noćenja s doručkom, soba 106?

7. Khadgar - 1 osoba - petak,subota,nedjelja - 2 noćenja sa doručkom. Nije bitno koja soba samo da je krajnja cijena najjeftinija(3 ili 4 krevetna soba paše sasvim ok)

8.SaWa-1 osoba - petak,subota,nedjelja-dva noćenja sa doručkom-najjeftiniji smještaj bilo koja soba.

9. Gilhooley -2 osobe, ja i supruga, petak predvečer, dva noćenja s doručkom, odlazak u nedjelju. Dajte neku dvokrevetnu

10. tom_hifi - 2 osobe, subota i nedjelja, 2 noćenja s doručkom

11. Joby,Jango - 2 osobe ,jedno nocenje s doruckom,subota na nedjelju.

12. 11Duc - 2 osobe + dijete,petak/sub/ned/,2 nocenja s doruckom.

13. fixxxer - 2 osobe - petak, subota, nedelja - 2 nocenja sa doruckom, soba 206

14. Ilimzn i Nik - 2 osobe - subota, nedjelja - nocenje s doruckom (sto j eostalo od soba?)
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Klokan » Pon svi 05, 2014 1:16 pm

Ove godine opet cini se nista od mene :evil:
Bilo je planova da bih dosao cak na cijeli vikend, ali eto i to je palo u vodu.
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Dean » Uto svi 13, 2014 8:12 pm

1. davorin - 2 osobe - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 107

2. Lest - 1 osoba (1/1 single use) - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom (Broj sobe ne znam kako izabrat, posto ne znam koje mogu biti single use, ako moze na prvom katu.Po potrebi moze smjestaj i u konobi ili hotelu,nije problem)

3. Edison - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 210

4. Dean - 1 osoba - petak -subota-nedelja , 2 nočenja sa doručkom.

5. Pamook + significant otter, i dva potomka, dolazak petak popodne, 2 nočenja s doručkom, soba 201

6. joe dalton - 2 osobe + dijete (6g.) - petak, subota, nedjelja - noćenja s doručkom, soba 106?

7. Khadgar - 1 osoba - petak,subota,nedjelja - 2 noćenja sa doručkom. Nije bitno koja soba samo da je krajnja cijena najjeftinija(3 ili 4 krevetna soba paše sasvim ok)

8.SaWa-1 osoba - petak,subota,nedjelja-dva noćenja sa doručkom-najjeftiniji smještaj bilo koja soba.

9. Gilhooley -2 osobe, ja i supruga, petak predvečer, dva noćenja s doručkom, odlazak u nedjelju. Dajte neku dvokrevetnu

10. tom_hifi - 2 osobe, subota i nedjelja, 2 noćenja s doručkom

11. Joby,Jango - 2 osobe ,jedno nocenje s doruckom,subota na nedjelju.

12. 11Duc - 2 osobe + dijete,petak/sub/ned/,2 nocenja s doruckom.

13. fixxxer - 2 osobe - petak, subota, nedelja - 2 nocenja sa doruckom, soba 206

14. Ilimzn i Nik - 2 osobe - subota, nedjelja - nocenje s doruckom (sto j eostalo od soba?)[/quote]
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Edison » Uto svi 13, 2014 9:10 pm

Lest napisao:S Duletom sam se mal9 prije cuo i rekao mu.Budem Jobyu,Jangu i Duplom takodjer.


Lest, ako imas kontakt s Duplim, javi mu da cemo srediti sve oko smjestaja za Plancica i njega i da svakako gledaju da dodju.
Dupli je trenutno suspendiran s audiofil.neta pa je teze komunicirati s njim.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la sonny » Uto svi 13, 2014 10:30 pm

Za njih dvojicu sam rezervirao sobu 102 !

Ilimzn i Nik soba 208 !

Dakle popis je danas predan gđici Mariji...
Popis je s nickovima s ovog i ostalih foruma...

Gilhooley, kakva je presuda s tvoje strane ?

Slika

Slika
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet svi 15, 2014 1:27 pm

Sonny, sada vidim grešku u dodijeljivanju soba...daj makni Jobyja i Janga ča dalje od moje. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la sonny » Čet svi 15, 2014 9:08 pm

Ne zahebavaj :mrgreen:
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Prethodni

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju