TF 2014 - lista smještaja

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la audio kutak » Čet svi 01, 2014 10:15 pm

to nije dobra propaganda..... keš only... hm... pogotovo sada kada smo odavno u Europi....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la davorin » Čet svi 01, 2014 10:20 pm

sonny napisao:Jedna vrlo bitna stvar koju sam potpuno smetnuo s uma, a na koju sam naletio sada prelistavajući zapisnike sa sastanaka :oops: :doh:

Iskreno se nadam da nikome neće prouzročiti dodatne neugodnosti ili razlog za odustajanje...

Molim Vas da naglasite svim sudionicima skupa da se naše usluge mogu platiti samo predračunski ili gotovinom.


ISKRENE ISPRIKE JOŠ JEDANPUT SVIMA !

Što!!
Zar su kamenom dobu?! Moram nosati sa sobom nekoliko tisuća kuna u gotovini zbog toga što nemaju POS-uređaj danas kad ga ima svaka trafika, kumica na pijaci, pa čak i preprodavači/šverceri ispred super-marketa! To je nevjerojatan podatak zbog kojega su zaslužili da im se pošalju poreznici, a i osvrt o tome na TV-u! Dolazi li itko u taj objekt 2 puta!?
Morat ću ozbiljno razmisliti kakva je to adresa na koju bih trebao doći!?
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la ilimzn » Čet svi 01, 2014 10:32 pm

Hmmm kako stvari stoje, ja cu doci sam, ne znam za Nika, iako znam da ce sigurno doci. Jednokrevetnih nema koliko vidim, upozoravam da hrcem na rihterovoj skali ;P
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet svi 01, 2014 10:37 pm

Tebe ćemo onda u drugi pansion. :lol: Ups...da li sam smio ovo reći? :roll:

Ilimzne, nosiš li možda kojim slučajem curve tracer na festival? Imam par cijevčica pa ako će biti vremena da se malo premjere.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5743
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la davorin » Čet svi 01, 2014 10:45 pm

Khadgar2007 napisao:Tebe ćemo onda u drugi pansion. :lol: Ups...da li sam smio ovo reći? :roll:

Ilimzne, nosiš li možda kojim slučajem curve tracer na festival? Imam par cijevčica pa ako će biti vremena da se malo premjere.

Upitan je dolazak, uopće!
Kad sam napokon uspio razriješiti sve poslovne, privatne i obiteljske obaveze, dobio slobodne dane u firmi, dogovorio se sa suprugom, saznam da se boravak plaća krvlju, zlatnim polugama ili robnom razmjenom!?
Zbog čega taj podatak nisam znao prije 2-3 mjeseca?
Supruga i ja se moramo izložiti riziku od krađe, pljačke ili gubitka novca zbog nevjerojatne firme koja nije iskoračila iz socijalističkih '50-ih!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet svi 01, 2014 10:50 pm

Ja recimo nemam problema sa plaćanjem u kešu, inače taj način i preferiram od kada znam za sebe. Plaćam sa karticama i sl. samo kada moram a to je u većini slučajeva kada kupujem preko neta i samo zbog toga razloga držim novce na bankovnom računu i dižem prema potrebi onoliko koliko mi treba.Kada sam radio i imao više para sam to volio i sada kada ne radim,razlika je samo u mjesečnoj potrošnji. :roll:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5743
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la sonny » Čet svi 01, 2014 10:56 pm

Davorine, ja se uistinu ispričavam i uistinu nisam htio nikome stvoriti neugodnosti !!!

Ponajmanje ne želim da se ovo što pišeš desi !
Ja snosim punu odgovornost za svoj propust !

Ne mogu utjecati na način poslovanja Fužinarske kuće nažalost...
Da ta tvrtka radi suprotno zakonima, ne bi ni ishodovao suglasnost koju sutra moram odnijeti u policijsku postaju a tiče se prijave festivala.

Ukoliko je problem u nepovjerenju, vrlo rado ću za tebe i suprugu platiti noćenje i sve što treba vlastitim novcem !
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la davorin » Čet svi 01, 2014 11:06 pm

Nije nikakav problem u tome imam li ja novca za platiti boravak, ali inzistiranje na plaćanju gotovinom sigurno nije u skladu sa zakonom, bez obzira zna li za to lokalna policija, ili ne!
Obišao sam dosta svijeta, pa i na nekim vrlo zabačenim i egzotičnim mjestima forsiraju sigurne načine bezgotovinskog plaćanja i inzistiraju da se sa sobom ne nose veće količine gotovog novca, osim u slučajevima kad poslovanje nije u potpunosti zakonito!
Ponudu da za suprugu i mene plaćaš boravak ću preskočiti i zaboraviti, i ne želim o tome razmišljati dalje da ne bi rasprava otišla u krivom smjeru.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Edison » Čet svi 01, 2014 11:39 pm

Vec smo dosta odmakli u organizaciji Festivala. Sad ne mozemo natrag. Ovo s placanjem u gotovini nije bas elegantno, ali sto cemo sad... Na dosadasnjim TF nikad nikome nije nesto nestalo, osim Niku nesto sitnog inventara, a Gorani su vrlo posteni ljudi. Ne bi smjelo biti problema, premda, slazem se, nije nimalo elegantno ovo s placanjem u gotovini... Pregrizimo, i idemo dalje...

Trebat ce o ovom obavijestiti i decke s audiofil.net foruma, jer oni ne pratre nas forum. Da ne bi bilo iznenadjenja...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la joe dalton » Pet svi 02, 2014 12:02 am

davorin napisao:Što!!
Zar su kamenom dobu?! Moram nosati sa sobom nekoliko tisuća kuna u gotovini zbog toga što nemaju POS-uređaj danas kad ga ima svaka trafika, kumica na pijaci, pa čak i preprodavači/šverceri ispred super-marketa! To je nevjerojatan podatak zbog kojega su zaslužili da im se pošalju poreznici, a i osvrt o tome na TV-u! Dolazi li itko u taj objekt 2 puta!?
Morat ću ozbiljno razmisliti kakva je to adresa na koju bih trebao doći!?


Ok, slažem se da plaćanje kešom nije baš popularno. I ja nekako preferiram kartice. Ali sve skupa procjenjujem da za 2 noćenja i 2 osobe cifra nebi trebala prijeći tisuću kuna. A pretpostavljam da u Fužinama imaju bankomat. Na dan odlaska odeš do bankomata i digneš keš.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju