TF 2014 - lista smještaja

TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la sonny » Ned vel 09, 2014 12:46 pm

Kako sam napomenuo prije, otvaram zasebnu temu za rezervaciju smještaja...
Prvenstveno se ova tema odnosi na smještaj u "Fužinarskoj kući" :

http://www.croatianshire.com/smjestaj.html

Ukoliko se pokaže da neće biti dovoljno smještajnih kapaciteta, kako je prije spomenuto, u Fužinama postoji obilje apartmana, hotela i sličnog...
Tako da neće biti problem rezervirati smještaj u neposrednoj blizini održavanja festivala...
O tome više ako se uistinu pokaže potreba za time...
Za sada samo linkovi na ono što je u neposrednoj blizini, a ima dovoljno smještajnih kapaciteta :

Konoba Volta : http://www.tz-fuzine.hr/view.asp?p=4&c=10

Hotel Bitoraj : http://www.bitoraj.hr

Vratimo se na Fužinarku kuću...

1. Cijene

Hostel raspolaže s 21 sobom...
Iskazane cijene su za noćenje s doručkom po osobi :

Single use ( u 1/1 sobi ) 213 Kuna
U dvokrevetnoj sobi 163 Kuna
U trokrevetnoj sobi 128 Kuna
U četverokrevetnoj sobi 113 Kuna

Na to treba pribrojati i boravišnu pristojbu koja iznosi 7 Kn po ostvarenom noćenju...

Cijena ručka u hostelu ( subota ) iznosi 60 kn po osobi...
U slučaju da ručku prisustvuje više od 20 ljudi, ručak će biti organiziran kao "švedski stol"...
Termin za ručak ćemo dogovoriti naknadno...
Ručak nije obvezujući, samo moramo znati na vrijeme hoćemo li ga održavati ili ne...

Moguće je napraviti kasni checkout ( subota ) dok u nedjelju gost može zadržati sobu do 14h ( ako želi )...

2. Rezervacije

U attacmentu imate tlocrte soba na prvom i drugom katu...
"Problem" vidim u sobama na drugom katu koje imaju zajedničku kupaonu, ali to je tako i ne možemo mijenjati...

Fuzinarska_kuca_sobe_I._kat.pdf

Fuzinarska_kuca_sobe_II_ kat.pdf


NAPOMENA : U subotu organiziramo svečanu večeru, o čemu ćemo porazgovarati/pisati u zasebnoj temi :D

Molim sudionike koji žele rezervirati smještaj da isto učine na slijedeći način ( c/p popis dalje ) :

1) nick - broj osoba - petak, subota, nedjelja ( koliko ostajete ) - N ili N+R - broj željene sobe

LEGENDA : N = noćenje s doručkom ; N+R noćenje s doručkom + ručak


-----

Jedna vrlo bitna stvar koju sam potpuno smetnuo s uma, a na koju sam naletio sada prelistavajući zapisnike sa sastanaka :oops: :doh:

Iskreno se nadam da nikome neće prouzročiti dodatne neugodnosti ili razlog za odustajanje...

Molim Vas da naglasite svim sudionicima skupa da se naše usluge mogu platiti samo predračunski ili gotovinom.


ISKRENE ISPRIKE JOŠ JEDANPUT SVIMA !
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Zadnja izmjena: sonny; Pet svi 02, 2014 3:10 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la davorin » Ned vel 09, 2014 12:56 pm

Rezervirao bih:
-boravak od petka poslije podne, do nedjelje do podne sa mjestom za parkiranje u istom periodu
-2 osobe za spavanje dvije noći sa doručkom, a rezervirao bih sobu 107
Dakle:
-Davorin+supruga 2 dana (petak-nedjelja) soba N-107
Zadnja izmjena: davorin; Ned vel 09, 2014 1:10 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Lest » Ned vel 09, 2014 1:07 pm

1) Davorin - 1/2 N(2 osobe),petak-nedjelja 2 dana,soba br 107

2) Lest - 1/1 N (1 osoba),petak-nedjelja 2 dana(broj sobe ne znam kako izabrat,posto ne znam koje mogu biti single use,ako moze na prvom katu)
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Edison » Ned vel 09, 2014 1:09 pm

1. davorin - 2 osobe - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 107

2. Lest - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 dana (broj sobe ne znam kako izabrat, posto ne znam koje mogu biti single use, ako moze na prvom katu)

2. Edison - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 210
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la Lest » Ned vel 09, 2014 1:14 pm

1. davorin - 2 osobe - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 107

2. Lest - 1 osoba (1/1 single use) - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom (Broj sobe ne znam kako izabrat, posto ne znam koje mogu biti single use, ako moze na prvom katu.Po potrebi moze smjestaj i u konobi ili hotelu,nije problem)

2. Edison - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 210
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la davorin » Ned vel 09, 2014 1:42 pm

Edison i Lest, oba imate redni broj 2? Morate se dogovoriti oko broja! :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la s@ki » Ned vel 09, 2014 2:57 pm

1. davorin[/b] - 2 osobe - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 107

2. Lest - 1 osoba (1/1 single use) - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom (Broj sobe ne znam kako izabrat, posto ne znam koje mogu biti single use, ako moze na prvom katu.Po potrebi moze smjestaj i u konobi ili hotelu,nije problem)

3. Edison - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 210

4. S@ki - 2 osobe, subota i nedjelja, 2 noćenja s doručkom. soba 108?


p.s. vidim da je 3 kreventih soba hrpa a mi se tu grabimo za dvokrevetne. Kako su definirane cijene ako dvoje boravi u trokreventnoj sobi?
Ovo pretpostavljam neće biti problem jer ćemo vjerojatnije popuniti sve krevete kako god okrenuli :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la sonny » Ned vel 09, 2014 3:07 pm

Pa ako se bilo koja od soba koristi kao single, cijena je puna, piše gore 213 kuna po osobi...
Naravno da nema smisla uzeti četverokrevetnu sobu pod single...
Vjerujem da tada ni cijena neće ostati kakva je...
Sad, popis je stavljen upravo iz razloga da sobe rezerviraju oni koji imaju društvo ili bolju polovicu :mrgreen:
Koliko znam prilikom ovakvih događanja smo uvijek nastojali popuniti sve krevete u sobi da na kraju cijena bude što manja...
Naravno, nikoga se ne prisiljava boraviti zajedno u sobi s još nekim, ali hajdemo se radije dogovoriti između sebe na način da se popune sobe što je moguće više...
Tko zna koliko će raznih stimulansa :mrgreen: biti u igri, pa da ne bauljate Fužinama u komad noći :D
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la pamook » Ned vel 09, 2014 4:15 pm

...na webu ne pishe, a jel se zna mozda kolika je cijena (puna, pola, nimalo) za mladjahnu djecicu do nekih 5 god starosti, i koja je cijena za mladjahne djevojcice do 28god starosti? :lol:

izgleda da bi cijela moja ekipa isla, pa bi trebalo uzet cetverokrevetnu sobu. Osim ako se najmanji (a najzajebaniji) clan ne racuna pod puni clan, pa moze i (trosobna - puste zelje :lol: ) - lapsus, trokrevetna :think:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2014 - lista smještaja

PostPostao/la audio kutak » Ned vel 09, 2014 6:10 pm

1. davorin - 2 osobe - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 107

2. Lest - 1 osoba (1/1 single use) - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom (Broj sobe ne znam kako izabrat, posto ne znam koje mogu biti single use, ako moze na prvom katu.Po potrebi moze smjestaj i u konobi ili hotelu,nije problem)

3. Edison - 1 osoba - petak, subota, nedjelja - 2 nocenja s doruckom - soba 210

4. S@ki - 2 osobe, subota i nedjelja, 2 noćenja s doručkom. soba 108?

5. audio kutak - 1 osoba - subota, nedjelja - 1 nocenje s doruckom - najjeftinija soba, svejedno u kojoj...
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Sljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost