TF 2015 lista sudionika i popis opreme

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la yoke » Pon tra 13, 2015 12:36 pm

1. Khadgar - ne donosim ništa.
2. Davorin - donosim svašta - 2 stola :mrgreen:
3. yoke - ne donosim nista (ponesem sluhe Grado PS500 da malo poslusam pojacala za slusalice ukoliko ih bude :mrgreen: )
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon tra 13, 2015 12:41 pm

Davorine, da li se može malo specificirati da se zna koliko će se sistema složiti a i ostali koji će odgovoriti na temu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5751
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la davorin » Pon tra 13, 2015 1:12 pm

Khadgar2007 napisao:Davorine, da li se može malo specificirati da se zna koliko će se sistema složiti a i ostali koji će odgovoriti na temu.

Ne može se ništa specificirati, jer još uvijek nisam siguran što ću od uređaja do TF-1 završiti, a što će od dovršenih uređaja ostati kod mene! U svakom slučaju ću imati barem CD-player, zvučnike sa stalcima i minimum 3 različita aktivna sistema (integrirci ili mono-blokovi sa pred-pojačalom), sve kablove, distribuciju za signal, strujni razvod, mrežni filter, mrežni stabilizator, note-book, DAC, itd.
Ukoliko stignem, u izgledu su još jedan par zvučnika sa stalcima, a imam i nekoliko integriraca kojima treba relativno malo rada, mjerenja i podešavanja da budu gotovi.
Sve sam to planirao još prije za prezentiranje, ali sam u međuvremenu dobio drugi-novi posao u firmi pa mi trenutno ostaje vrlo malo slobodnog vremena za radionu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6958
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la Edison » Pon tra 13, 2015 1:29 pm

Trebao bih donijeti dva cjevna pojacala, jedno cjevno pretpojacalo (sve ovo je u fazi gradnje i ne znam da li cu stici, ali nada uvijek ostaje...) i jedan Aleph. A donio bih i cjevno MM phono pretpojacalo i trafoe za MC zvucnicu, ako bi netko donio dobar gramofon i ploce (Dacho?). Za Gainwire-2 pretpojacalo cekam potenciometar i mogao bih ga donijeti ako je yoke zainteresiran. Valjda ce biti i kakve slusalice tamo.

Vjerujem da ce Lest donijeti CD-player i kabele, a nedostaju nam zvucnici da zaokruzimo sistem. Mislim da nam je dosta jedan veci stol...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5694
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la Zmajz » Pon tra 13, 2015 1:34 pm

1. Khadgar - ne donosim ništa.
2. Davorin - donosim svašta - 2 stola :mrgreen:
3. yoke - ne donosim nista (ponesem sluhe Grado PS500 da malo poslusam pojacala za slusalice ukoliko ih bude
4. Zmajz - zvučnici (1, 2 ili 3 para), slušalice (2 para), DAC za ispomoć - 1 zid i jedan stol i možda dio poda
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2559
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la gilhooley » Pon tra 13, 2015 2:57 pm

1. Khadgar - ne donosim ništa.
2. Davorin - donosim svašta - 2 stola :mrgreen:
3. yoke - ne donosim nista (ponesem sluhe Grado PS500 da malo poslusam pojacala za slusalice ukoliko ih bude
4. Zmajz - zvučnici (1, 2 ili 3 para), slušalice (2 para), DAC za ispomoć - 1 zid i jedan stol i možda dio poda
5. Gilhooley - cijevni amp s odvojenim napajanjem, chip LM3886 amp, Tannoy HPD 295/8 par zvučnika, Sony CD player, možda DAC
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la pamook » Pon tra 13, 2015 5:42 pm

1. Khadgar - ne donosim ništa.
2. Davorin - donosim svašta - 2 stola :mrgreen:
3. yoke - ne donosim nista (ponesem sluhe Grado PS500 da malo poslusam pojacala za slusalice ukoliko ih bude
4. Zmajz - zvučnici (1, 2 ili 3 para), slušalice (2 para), DAC za ispomoć - 1 zid i jedan stol i možda dio poda
5. Gilhooley - cijevni amp s odvojenim napajanjem, chip LM3886 amp, Tannoy HPD 295/8 par zvučnika, Sony CD player, možda DAC
6. Pamook - preamp, monoblokovi, DAC, trebat cu nekoga za zvucnike ... Khadgaru ne donosim nista :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la sonny » Pon tra 13, 2015 7:46 pm

Ako vam trebaju zvucnici, znate kome se mozete obratiti... Imamo ih preko nekoliko na raspolaganju :mrgreen:
Javite sto treba pa to uzmemo...
Govorim u ime Schultz/sonny/the_bebe...

Donio bih ja svasta ali je sve na ivericama, a kako stvari za sada stoje necu se maknuti jednog koraka od toga... Nazalost iverice kako su slozene nisu ni najmanje sigurne za transport :mrgreen: mogle bi putem zavrsiti kao onaj neslavni ploveci paviljon od armaturne mreze...
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la tom_hifi » Pon tra 13, 2015 7:56 pm

Ista stvar i kod mene. Mijenjam firmu, spletom okolnosti par projekata stoji nezavršenih (DAC, EL86, GM-70), pa ću doći kao turist. Probat ću si osloboditi taj vikend.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5318
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2015 lista sudionika i popis opreme

PostPostao/la Schultz » Pon tra 13, 2015 8:39 pm

Ja mogu donesti nekoliko CD player-a za rezervu....

S obzirom da sam cijeli slijedeći tjedan službeno u Varšavi a onda sam onaj tamo tjedan na Lošinju malo toćam nožice, čisto sumnjam da ću uspjeti složiti do kraja nešto od započetih projekata....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju