TF-2016-Zadar

TF-2016-Zadar

PostPostao/la davorin » Sri ožu 16, 2016 8:19 am

Jučer pristiglo;

Poštovani Davorin,

U privitku rezervacijski obrazac kojeg učesnici Tride festival trebaju ispuniti I poslati e-mailom na
ana.belamaric@falkensteiner.com
Za sva pitanja stojim na raspolaganju.

LP

Toni Šimac
Hotel Manager

Hotel “DONAT”
Borik d.d.
Falkensteiner Resort Borik
Majstora Radovana 7
HR-23000 Zadar
Tel. +385/(0)23/20 64 44
Fax +385/(0)23/20 66 51

GSM +385/(0)91 22 066 04
toni.simac@hoteliborik.hr
http://www.borik.falkensteiner.com
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la Edison » Sri ožu 16, 2016 9:49 am

Davorine, pogledao sam malo formulare koje trebamo popuniti. Jedan je u MS Wordu (docx, novija verzija). Ja tog naprednog Worda nemam, ali uz pomoc nekog viewera uspijem otvoriti u starijoj verziji Worda. Drugi, slican ili gotovo isti formular je u PDF-u. Sve je to lijepo kad bi se ti dokumenti isprintali i ispunili olovkom i poslali, ali kako poslati ispisan papir mailom? Skenirati ili fotografirati pa prikaciti sliku? Moze, ali je pomalo komplicirano.

PDF se ne moze editirati Adobe Readerom, a puni Acrobat rijetko tko ima. Probao sam ispuniti formular u Wordu, ali u kucice gdje bi trebalo staviti kvacicu ili"X" ne moze se pisati. To nije dokument za eletronsko ispunjavanje, vec je dokument za ispis na papir.

Daj pitaj gospodju na ciji mail trebamo slati prijave, mozemo li joj trazene podatke poslati u obicnom mailu pa nek ona to prenese u formular ako joj tako treba za posao? Ne vidim neki drugi nacin, osim printanja i slanja obicnom postom. A za skeniranje ili fotografiranje namaju svi ni opremu ni znanja...

Pravi nacin bi bio da imaju na svom webu aplikaciju za prijavljivanje i rezervaciju soba. Malo sam pogledao i njihove stranice. Lijep izgled, more, plaze, ali o funkcionalnosti ne bih...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la davorin » Sri ožu 16, 2016 10:00 am

PDF se bez problema otvara sa FOXIT READER-om, a .docx sa OPEN OFFICE-om.
Konvertirao sa .docx u .doc format, a u editirane kvadratiće nije moguće ništa upisivati, ali se iza njega stavi znak "X" i time zadovolji forma. Ostali podaci se mogu slobodno upisati i dokument dozvoljava spremanje sa tim upisima pa nema problema za slanje putem e-mail a.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri ožu 16, 2016 10:03 am

Pretpostavljam da ne trebamo ubacivati skenirani potpis tamo u dnu obrasca di za to postoji predviđeno mjesto?
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5723
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la davorin » Sri ožu 16, 2016 10:09 am

Khadgar2007 napisao:Pretpostavljam da ne trebamo ubacivati skenirani potpis tamo u dnu obrasca di za to postoji predviđeno mjesto?

Mislim da e-mail sadrži snagu potpisa, a naknadna uplata će to i potvrditi, pa je dovoljno tamo samo natipkati ime. Provjerit ću kod Tonija za svaki slučaj.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la davorin » Sri ožu 16, 2016 11:05 am

Važna napomena!
Prilikom slanja e-maila obavezno staviti u "CC" i e-mail adresu direktora:
toni.simac@hoteliborik.hr
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la pamook » Sri ožu 16, 2016 12:53 pm

malo upozorenje - poslao sam email sa "normalnim" attachmentom (.doc) i dobio povratnu informaciju da je odbijen (upravo zbog attachmenta), pa sam poslao ponovo ali zazipan (.zip) i do sada nemam obavijest da je mail odbijen...

obratite paznju da ne bi bilo poslije problema :P
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la pamook » Sri ožu 16, 2016 12:54 pm

nazalost, ponovo odbijen, iz istog razloga....
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la Edison » Sri ožu 16, 2016 2:10 pm

pamook napisao:nazalost, ponovo odbijen, iz istog razloga....


I ja sam jutros poslao prijavnicu s Word dokumentom u privitku. Odbilo je trenutno zbog tipa attachmenta, isto kao i pamooku.

Ja sam stari konj sto se informatike tice, stoga sto sam star, i sto sam konj... i ovakve mi se stvari ne svidjaju. Ovo je informatizacija na "hrvatski nacin".
Salje se formular koji se ne da editirati, kad ga ipak nekako editiras, onda ga sigurnosne postavke maila onog tko trazi takav formular natrag odbijaju zbog tipa fajla. Ha-lo! :doh:
Glavno da smo informatizirali firmu, imamo web sa sarenim slicicma, a sto sve ne radi sto bi trebalo raditi... a jbg... snaci cemo se nekako... :(
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF-2016-Zadar

PostPostao/la davorin » Sri ožu 16, 2016 7:49 pm

Oni koji imaju mogućnosti neka pošalju u .docx formatu, a sa .doc formatom na adresu direktora: toni.simac@hoteliborik.hr .
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Sljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju