TF 2017 - BURZA

Re: TF 2017 - BURZA

PostPostao/la aparatusonitus » Sub tra 22, 2017 6:40 pm

tom_hifi napisao:Ja ću donijeti dva par VFET-ova. 2SJ18/2SK60, upareni. Pa ako se netko želi igrati, ovo je odlična stvarčica. Jedino, yoke, za tebe to nije, ipak su prerijetki da se odmah spale :lol:


Ja bih ih rado udomio, uz obećanje da će ih joca-zvani-bakzus vidjeti samo iz vasione.
Avatar korisnika
aparatusonitus
 
Postovi: 281
Pridružen: Čet ruj 05, 2013 11:05 am
Lokacija: Split

Re: TF 2017 - BURZA

PostPostao/la tom_hifi » Sub tra 22, 2017 8:24 pm

aparatusonitus napisao:
tom_hifi napisao:Ja ću donijeti dva par VFET-ova. 2SJ18/2SK60, upareni. Pa ako se netko želi igrati, ovo je odlična stvarčica. Jedino, yoke, za tebe to nije, ipak su prerijetki da se odmah spale :lol:


Ja bih ih rado udomio, uz obećanje da će ih joca-zvani-bakzus vidjeti samo iz vasione.


Edison pazario, nisam gledao forum ...
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2017 - BURZA

PostPostao/la pamook » Sub tra 22, 2017 8:28 pm

...ako slucajno ima par izlaznih trafoa za SE, 4k:8ohm ili 4k2:8ohm ili 4k5:8ohm za cca 45-50mA, pls. javite mi - potrebujem :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2017 - BURZA

PostPostao/la PenelopeCruse » Čet srp 08, 2021 4:29 pm

Evo je i mene kao nekadašnjeg audio samograditelja opet na forumu uz koji me vežu uspomene. Kao audiofilu bezbroj su mi puta pomogli savjeti neznanih junaka s ovog foruma, i nekima od vas dugujem svoja današnja znanja o akustici i o pravilnom pristupu slušanju. Ali možda su mi baš vještine koje su me počele odvajati od početnika navele na polagano gubljenje zanosa…jer kako sačuvati dušu u vremenu bez srca? Senzibilitet vene u samoći, a ne vrijedi bacati bisere pred svinje i sposobnost za ganuće pred ljude koji to ne zaslužuju; zato sam se vremenu računa odlučio – prilagoditi. Srce u naftalin za neka bolja vremena, a kad si u Rimu – budi Rimljanin; tako sam svoj novi hobi našao u sitnoj zaradi trgovinom dionicama i valutama (forex trading). Nije to nužno utjeha, ali i ova tržišta imaju neku sličnost s glazbom: razum i srce tu su u stalnom dijalogu, i zaboraviti na jedno znači negirati oboje. Znati računati bez osjećaja za takt i bez intuicije o dugoročnim izgledima neke firme ili valute, ili pak silno željeti uspjeh a nemati osnovnih znanja ni talenta za kalkulaciju – nije dovoljno. I ne bih vam ovo pisao kad ne bih znao da među vama ima mnogo sposobnih za ovu igru – zato učinimo nešto za sebe, glazba će uvijek biti tu. Ne možemo na vjetrenjače.
Zadnja izmjena: PenelopeCruse; Pon srp 19, 2021 1:45 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar korisnika
PenelopeCruse
 
Postovi: 1
Pridružen: Čet srp 08, 2021 4:25 pm

Re: TF 2017 - BURZA

PostPostao/la Bepone » Čet srp 08, 2021 8:50 pm

sise cjepio penelope?
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Prethodni

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju