Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la pamook » Čet lis 26, 2017 5:59 pm

to je bilo prije, sada je cijeli grad jedna psihološka bolnica :doh:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la Vulkanizer » Čet lis 26, 2017 6:02 pm

pamook napisao:to je bilo prije, sada je cijeli grad jedna psihološka bolnica :doh:

I šire , puuuno puno šire :whistle:
Once there was a way to get back homeward
Avatar korisnika
Vulkanizer
 
Postovi: 311
Pridružen: Pet stu 27, 2015 9:04 pm

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la Schultz » Čet lis 26, 2017 8:01 pm

Samo na znanje.

Meni vikendi oko prvog maja ne odgovaraju zbog obiteljskih obaveza. Nisam za sada gledao kako mi to pada ali svakako bi volio da izbjegnemo vikend kada je 1. maj. I zbog sebe i zbog eventualnih gužvi koje krenu ovdje u primorju...
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la gilhooley » Pet lis 27, 2017 8:55 pm

Schultz, znaš da Te volimo, ali onaj prizor iz Siska ne mogu izbit iz glave...

Bojim se za svoje zdravlje.

:mrgreen:
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la cappucino » Sub lis 28, 2017 9:50 am

Ja navijam za Vinkovce,no kako bude večina olučila,bit će.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la audio kutak » Pon stu 06, 2017 7:58 pm

jel moze danas ili sutra neko glasanje o datumu?

ja imam rok do cetvrtka ili petka da dam plan za godisnji za iducu godinu...

a tu se vec 8, 9 dana nista ne dogadja ??!!??
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la tom_hifi » Pon stu 06, 2017 8:25 pm

audio kutak napisao:jel moze danas ili sutra neko glasanje o datumu?

ja imam rok do cetvrtka ili petka da dam plan za godisnji za iducu godinu...

a tu se vec 8, 9 dana nista ne dogadja ??!!??


Ne ide to baš tako brzo ... Vjerujem da Pamook radi koliko može, uz sve ostale privatne i poslovne obaveze.

Tako da, ako smo odabrali Vinkovce, teško da još možemo uvjetovati konačni datum.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la pamook » Pon stu 06, 2017 8:44 pm

....nastojat cu da se TF odrzi za vikend 4-5-6 svibnja tako da tu bude izbjegnut svaki eventualni praznik, ali ne mogu apsolutno nista obecati... tako da taj dio ni nije slobodan za glasanje, jer nemam(o) 5-6 slobodnih termina koji samo nas čekaju pa da se onda igramo demokracije :D

...kako rekoh, tu je komplikacija zbog odrzavanja jos ponekog lokalnog eventa (vec spomenuti sajam zdravlja) koje treba izbjeci da bi se dobila sala/hostel/hotel/slusaona/itd...

uglavnom, probam "natjerat" vodu da sve bude organizirano za prvi vikend u 5. mjesecu, dakle petak 4., subota 5. i nedjelja 6. svibnja... ako nist drugo, bar nije petak 13. :lol:

a to sto se 8-9 dana nista ne dogadja, ne znam sto ocekujes da se dogadja - bit ce kao i kad radis svatove - 25% se moze rijesiti dovoljno unaprijed, a ostalih 105% ce se garant rjesavati u zadnjih par tjedana, kao i uvijek :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la Dacho » Pon stu 06, 2017 9:06 pm

pamook napisao:....nastojat cu da se TF odrzi za vikend 4-5-6 svibnja tako da tu bude izbjegnut svaki eventualni praznik, ali ne mogu apsolutno nista obecati... tako da taj dio ni nije slobodan za glasanje, jer nemam(o) 5-6 slobodnih termina koji samo nas čekaju pa da se onda igramo demokracije :D

...kako rekoh, tu je komplikacija zbog odrzavanja jos ponekog lokalnog eventa (vec spomenuti sajam zdravlja) koje treba izbjeci da bi se dobila sala/hostel/hotel/slusaona/itd...

uglavnom, probam "natjerat" vodu da sve bude organizirano za prvi vikend u 5. mjesecu, dakle petak 4., subota 5. i nedjelja 6. svibnja... ako nist drugo, bar nije petak 13. :lol:

a to sto se 8-9 dana nista ne dogadja, ne znam sto ocekujes da se dogadja - bit ce kao i kad radis svatove - 25% se moze rijesiti dovoljno unaprijed, a ostalih 105% ce se garant rjesavati u zadnjih par tjedana, kao i uvijek :D

Imas li neke lokacije...mogli bi kod Boškovića u Garni hotel ili u Cibaliju, tamo ima nesto soba!? ;)
Dacho
 
Postovi: 260
Pridružen: Sri lis 08, 2014 11:01 am

Re: Triode 2018 moj prijedlog-ponuda?

PostPostao/la pamook » Pon stu 06, 2017 9:23 pm

Garni je van ruke, odn. tesko da bi netko bas naletio `nako s ulice, a ono sto imam na umu je Hostel Plus u Gundulicevoj... ima soba, ima prostora za izlaganje, hotel Slavonija je na 300-400m, pjesacka zona (centar) je otprilike na istoj udaljenosti... ova lokacija ima nekoliko prednosti, jedna od bi bila pokusaj da se dogovorim s VK foto klubom (poznajem par ljudi koji su stari clanovi) da se napravi izdvojena slusaonica (30ak metara od samog hostela) u staroj gotickoj crkvi Meraja, foto klub ima izlozbe tamo pa bi probao nesto skemijati oko toga da se "uvalimo" i tamo... nedostatak hostela je sto imaju neku rudimentarnu kuhinju, pa se treba ici papati 100ak m dalje... povoljno je sto hostel ima birtiju u sklopu sebe samog, a i cijene smjestaja su skroz OK... za goste postoji parking koji se ne placa... :D

druga ideja je hotel Admiral, 50m od pjesacke zone (centar), veliki parking i puno mjesta... problem je sto je to vec sezona svatova, pa ih 90% ne zanima nase malo okupljanje kad vec mogu okrenuti par k€ na necijoj nesreci :lol: :lol:

sve je to jos rudimentarno i samo iznosim svoja glasna razmisljanja, imam osobu za kontakt s kojom cu pomalo rjesavati sve kako se bude ukazivalo... i svakako javim :P
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju