TF 2018. - VINKOVCI

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Pao Pepeo » Ned svi 20, 2018 9:01 pm

Par i od mene
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2199
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la fixxxer » Ned svi 20, 2018 9:02 pm

Stigli i raspakovali se upravo.
Vrhunski je bilo, utisci i slike malo kasnije :)
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la tom_hifi » Ned svi 20, 2018 9:36 pm

sonny napisao:Check engine light postojano svijetlio cijelim putem...


Opel, šta ćeš :mrgreen: Bitno da ste sigurno stigli doma. ;)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la davorin » Ned svi 20, 2018 10:01 pm

Nakon ručka i par sati zadržavanja kod rodbine u Slavonskom Brodu, moj unuk Rok, Hayda i ja smo se dovezli uspješno doma! :D Polagana vožnja i nekoliko kraćih odmora/zaustavljanja su nam poprilično dug put tako olakšali da smo nakon dolaska stigli iskrcati i sve stvari.
Zahvaljujem obitelji Pamuković i svima njihovim prijateljima-pomagačima koji su nam boravak i druženje učinili nezaboravno ugodnim!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Ned svi 20, 2018 10:05 pm

Sve super :D , izgleda da su svi sretno stigli u svoje domove :P ...

Sad pauza, pa pomalo.... natrag u kolotečinu....

:romance-grouphug:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Ned svi 20, 2018 10:07 pm

...sutra ću (bistrije glave) pogledati što je ostalo do majica za ekipu koja u konačnici nije mogla doći, pa se javim PM-om i riješimo poštom :D

no worries, rekli bi Australci, a kad ono - pauci ko tanjur za pizzu....brrrrrrrrrr :scared-eek:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned svi 20, 2018 10:27 pm

sonny napisao:Check engine light postojano svijetlio cijelim putem... Uzbrdice iznad Vrbovskog predstavljale manji problem, ali eto ostavilo me u Delnicama :mrgreen: ali nadam se da je Opelijander dosao do Rijeke...



Kod mene bilo obrnuto, meni stalno gori ta lampica. Mehaničar kaže neki glupi kvar i nije ništa bitno. Uglavnom kada sam se dignuo na autocestu povezao malo brže nakon nekog vremena vidim da mi lampica ne radi. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5723
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la ilimzn » Pon svi 21, 2018 12:24 am

Evo da se i ja pridruzim pozdravima i zahvalama, druzenje ugodno i 'radno' kao i uvijek, zao mi je sto neki ljudi nisu mogli doci, a na momente je i pomalo bitter-sweet kad se sjetis onih koji vise nisu s nama. Ipak, sve je to dio price i ne bi je mijenjao :)
U mom slucaju lampica srecom nije bilo, nakon cca 3 sata 'postavi tempomat i volaniraj' stigao kuci, pojeo nesto i obeznanio se :P
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la audio kutak » Pon svi 21, 2018 1:02 am

evo da se i ja malo javim.... sve ok, nakon TFa sam nastavio turneju po slavoniji... :mrgreen:

Zahvalio bi se dragom nam domacinu na uspjesnoj organizaciji te svim ljudima sa kojima sam
ugodno proveo vrijeme
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Master of disaster » Pon svi 21, 2018 1:17 am

Malo prije stigli doma :lol: . I danas smo bili posvuduše na nivou. Zahvale i čestitke drugu Pamooku na odličnoj organizaciji, pozdrav svima ostalima, hvala na još jednom ljepom druženju. Žao mi je što nisam mogao dofurati moje ljesove baš me je zanimalo kako će se ponašati u velikom prostoru, ali biti će prilike dogodine...

OB od Joe-a, i i horn fosteksi su bili super, a najviše su me se dojmili Karlsonatori od zmajza, prvo jer nisam još nikada čuo taj koncept, a drugo jer to zapravo i radi.

Tekući problemi koje smo tamanili u petak su bili odlični, čestitke draženuK :clap:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost