TF 2018. - VINKOVCI

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Bepone » Uto sij 23, 2018 11:14 am

Super, ja cu vidjet kao po obicaju oko 01.05 gdje sam (smo) u kojoj drzavi :lol:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Zmajz » Uto sij 23, 2018 11:15 am

Šule, to postaje pomalo neobično...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la s@ki » Uto sij 23, 2018 11:30 am

Zmajz napisao:Šule, to postaje pomalo neobično...


ako ćemo iskreno, zapravo je sasvim očekivano :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto sij 23, 2018 12:03 pm

Schultz napisao:Sonny, bebe i ja ćemo u trokrevetnu kao i obično... :-) :D


what-has-been-seen-cannot-be-unseen-ifunny-co-14289294.png
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto sij 23, 2018 12:13 pm

...poslao sam email s detaljima direktorici, čekam da se javi sa službenom potvrdom oko datuma i sveg ostalog, potom stavljam sve potrebne podatke oko smještaja i dolaska na cilj...

rezervacije smještaja će sudionici sami obavljati putem email-a ili telefona, direktno sa osobljem hostela... ja ću tu biti kao pomoćna spodoba "ako do nećega dođe" :D ... kapaciteti ovog hostela su mislim dovoljni, ali ako se dogodi da nema recimo dvokrevetnih soba više, slobodno se može rezervirati u drugom hostelu istog imena (Hostel Plus - centar) koji se nalazi na 300m hoda od ovog u Gundulićevoj...

ali - o tom, po tom - sve javim, samo da mi potvrde da smo zapisani :D (s, ne š)
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto sij 23, 2018 1:56 pm

...VAŽNO...

termin koji smo tražili je nažalost zauzet... prvo pa muško :lol:

prvi slobodni i upravo rezervirani za nas te konačni je

18.05. - 20.05.


znači, 9. TF se održava za vikend petak 18.5. pa do nedjelje 20.5.

molim da uvažite moju ispriku

dakle, vidimo se !
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Zmajz » Uto sij 23, 2018 2:19 pm

Eh JBGA, ja sad moram od mirovinskog tražiti slobodne dane u drugom terminu! Nemate vi pojma koja je to birokracija...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto sij 23, 2018 6:24 pm

...sluzbeni smo :D ...

potvrda rezervacije.jpg



dakle, smjestaj:

Molim sve sudionike i one koji se takvima osjecaju da na vrijeme kontaktiraju hostel izvrse rezervaciju smjestaja


Kontakt :

Info podaci.jpg


sve navedene i dodatne informacije se nalaze i na stranicama poduzeca:

http://www.hostel-plus.hr/smjestaj.html


Kako ne bi doslo do zabune - postoje dva hostela Plus u gradu, jedan je u Gundulicevoj ulici - taj nam je ciljni i tu ce biti izlozba... drugi je 300m dalje u samom centru grada i u nazivu ima dodatak -centar (Hostel Plus -centar)... ukoliko su željeni kapaciteti smještaja u Gundulićevoj popunjeni, molim kontaktirajte hostel u centru - 5 minuta pješice, 300ak m razdaljine... taj u centru je isto bio u igri za organizaciju, ali je prostor za izlozbu u ovom u Gundulicevoj puno bolji i upotrebljiviji, a sama ulica je mirnija i sigurnija za parking od samog uskog centra grada...

:D
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto sij 23, 2018 7:08 pm

...za ekipu koja dolazi automobilom ili drugom cestovnom krstaricom od strane auto-puta (izlaz Županja):

od silaska s auto puta do VK ima jedno 25-35 minuta vožnje... često ekipa iz ZG ili drugih razvijenih krajeva pita zašto se mi tu lokalci vučemo ko prebijene kuje po cesti - pa da objasnim :mrgreen:

ukratko - uterali su nam, do sinusa.

dakle, policije ima podosta, i tu im je stalna berba - nema bas pameti u tome, ali tako je... zato se svi (pametni, ili oni sto su dobili po ledjima) vuku po cesti koliko znakovi kazu...

osobito im je zadovoljstvo lovit upravo ekipu koja je sišla s autoputa pa je još uvijek teška na pedali gasa - na potezu od Županje do Vinkovaca dosta često se voza presretač, najčešće nekakav srebrno - sivi audi.... be warned :D

do hostela je dosta lako stići budući da je kod nas uglavnom sve "ideš samo ravno"... nakon ulaska u VK (tabla), "samo ravno" do prvog kružnog toka- orjentir - Plodine s desne strane, 100m prije kružnog... nakon skretanja na prvi izlaz s kružnog, opet samo ravno - most - rijeka Bosut, s desne strane su hotel Slavonija i hostel Plus - centar... uzbrdica i semafor. Na semaforu lijevo i odmah u desnu traku (od moguće dvije), skrenuti desno u jednosmjernu (Glagoljaška), nakon 100m je ulaz na parkiralište bivše NaMa-e (tu ne ići :lol: ), sljedeće slobodno skretanje lijevo je nakon 50m u Gundulićevu ulicu... 200m niz ulicu je hostel Plus.

Hostel Plus - directions.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Uto sij 23, 2018 8:42 pm

...parking...

parking za goste hostela postoji unutar dvorišta istog... ne znam točan kapacitet, ali saznat ću...

parking postoji duž cijele Gundulićeve ulice, jednosmjerna je i parking mjesta su obje strane (nekoć nije bila jednosmjerna)... to je 2. zona i plaća se radnim danom od 7.00 do 19.00 3kn sat, bez ograničenja... subotom je naplata od 7.00 do 13.00, isti uvjeti....

plaćanje parkinga je na automatu koji se nalazi 50ak metara od hostela ... plaćanjem na automatu je cijena sata 2 kn, bez ograničenja

plaćanjem putem mobitela (slanje registracijskog broja vozila na broj 70 8326) je 3 kn /sat, bez ograničenja... subota od 13.00 do ponedjeljka ujutro u 7.00 - nema naplate

osim parkirališnih mjesta duž ceste, postoji i 12-ak parkirališnih mjesta (isto 2. zona s navedenim uvjetima naplate) na križanju Gundulićeve i Joze Ivakića (otprilike na polovici ulice (kod rečenog automata za naplatu) a cca 80m do samog hostela) - na slici obilježeno crvenom bojom

parking.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju