TF 2018. - VINKOVCI

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon svi 21, 2018 9:15 pm

Drazenk, to sigurno voze zmijsko ulje proizvođačima kablova,raznoraznih anti-vibracijskih postolja i sl... :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la tom_hifi » Pon svi 21, 2018 9:17 pm

Dražen, točno takve. Baš sam se prejeo jučer. :)

Neću ništa posebno izdvajati, zaista se svašta moglo vidjeti i čuti i NIŠTA nije razočaralo. Ajd, spomenut ću OB koje je Nikola odlično sklepao, nisam ih previše dosad OB slušao, pa ajd, nekoga moram pohvaliti :clap:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5300
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la ziki » Pon svi 21, 2018 10:24 pm

Bio prvi puta i bilo mi je baš lijepo, ugodno i prirodno. Vidimo se opet na nekom slijedećem.
ziki
 
Postovi: 544
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Pao Pepeo » Uto svi 22, 2018 12:47 am

tom_hifi napisao:Neću ništa posebno izdvajati, zaista se svašta moglo vidjeti i čuti i NIŠTA nije razočaralo. Ajd, spomenut ću OB koje je Nikola odlično sklepao, nisam ih previše dosad OB slušao, pa ajd, nekoga moram pohvaliti


bili su i jos jedni OB koji su prosli gotovo ne primeceni... :whistle: na neciju srecu :whistle: :whistle:

ziki napisao:Bio prvi puta i bilo mi je baš lijepo, ugodno i prirodno. Vidimo se opet na nekom slijedećem


ziki mislio sam da si stariji... lijepo je bilo upoznat nova lica a i s@ki nam se ukazao !!! :D
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la davorin » Uto svi 22, 2018 6:14 am

OB od Zuzija je radio izuzetno čisto, bez koloriranja i rezonancija, brzo i neposredno kako se i očekuje od OB-a, a nedostatak je jedino dubina. Imao sam dojam da bi se dodavanjem još jedne bas jedinice (eventualno nečeg efikasnijeg!) taj sistem kompletirao i radio bez zamjerki.
Treba uzeti u obzir da je isproban samo na SE-triodno pojačalo sa EL6 koje i nema pretjeranu rezervu snage (maksimalno ~4W, a vjerojatnije su bila samo 3W!) bez povratne veze, iako je samo pojačalo radilo izuzetno čisto i zvukovno dopadljivo.
Joe dalton je svoj OB bazirao na daleko efikasnijim zvučnicima gdje glasnoće nije nedostajalo (možda čak ni na niskim tonovima!) jedino je subjektivni nedostatak dubine bio izazvan istaknutijim harmoničnim frekvencijama (treća i četvrta oktava) basa.
Imao sam utisak da njegov OB (pravilo vjerojatno vrijedi za sve OB sisteme!:lol: ) bolje radi sa pojačalima koji imaju veći damping faktor i manji unutrašnji otpor za što sam dobio kao potvrdu prilikom isprobavanja na protufazni sistem koji je napravio Edison i koji ima bitno bolju kontrolu istitravanja membrana (lokalna i globalna povratna veza, protufazna koncepcija i znatno veća rezerva snage).
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6932
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Zmajz » Uto svi 22, 2018 7:36 am

Osim odličnog druženja i izvrsnih uradaka ove godine i svih pohvala organizatoru, moram se posebno zahvaliti Beboniju, Fixxxeru i Mod-u na darovima koje sam primio. Hvala još jednom svima, bit će posla ove godine...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2552
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Edison » Uto svi 22, 2018 8:29 am

I ja sam dobio neke kondenzatore i dvije cijevi od bebonija, par mica od Kutka, i sto mi je najdraze, uteg za pritisnut gramofonsku plocu koju je Zmaj izradio nekad davno u Prvomajskoj. Nije fancy, al' je ucinkovit... :)
Pamookove teglice i fixxerove limeke su bile bonus... :) Hvala svima.
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5664
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la cappucino » Uto svi 22, 2018 8:34 am

Šta reći na sve.
jbg... žena se razbolila i nisam mogao doći. Jako mi je žao što nisam bio na ovom festivalu, ponajprije zbog ekipe i predobre atmosfere.
Kako god, i ja bi pohvalio PAMOOKA i nadam se da će kad tad i na mene doći red,pa da se revanširam.
Još jednom---ekipa za 5!
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1613
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Bepone » Uto svi 22, 2018 9:13 am

cappucino napisao: i nadam se da će kad tad i na mene doći red,pa da se revanširam..,.

na rede si.. pocni zajno :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5149
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la s@ki » Uto svi 22, 2018 10:09 am

Pao Pepeo napisao: i s@ki nam se ukazao !!! :D



morao sam konačno pokazati da ipak postojim. hahahhahaha

Eh, da je situacija drugačija ostao bih sva 3 dana i opet bi mi bilo premalo vremena za druženje s dragim ljudima.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju