TF 2018. - VINKOVCI

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Ned svi 20, 2018 12:56 pm

dadod napisao:Meni se cini da je to bio diy foto festival (i papanje), nista o zvuku za pojedine izloske???


oko toga...

FE 103 SOL horne, iznenađenje dana, mjeseca te godine... nemoš vjerovat što sve izlazi iz tog malog stupa :P

Joe-ov OB.... u dlaku u finišu s FE

Karlsonator - nisam puno uspio "poslušat", koliko sam čuo - vrijedi :P

Davorinov 300B i moje Dallas 2 horne, jebga, zaključak je da moram napravit 300B :lol: :lol:

ono moje, line array dosta solidno, EL95 pre slab za dotičnu kubikažu i dimenzije prostora, fino se sklopio sa FE103SOL

pješčani aluminij i AE kutije, meni odlicno

Bepove kutije nisam stigao poslušati, vjerojatno me negdje dužnost odvela u taj tren....

ako sam nešto zaboravio, drugi ce me nadopuniti, čeoni režanj kaže da je vrijeme od nedilje :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la tubeman » Ned svi 20, 2018 1:19 pm

Tek nekoliko početnih slika:

Osim "tehničkog" dijela koji tek slijedi, uprizorujem dijelove dva ostala važna dijela:

Prvi je zajednička slika dijela sudionika jer je sve bilo nemoguće skupiti.

Unatoč tomu što se domaćin nije dao na sliku...
Slika

uspjeli smo ga stjerati u kut...
Slika

Na kraju mu se uz malo prisile dopalo :) ...
Slika

Drugi dio je naravno, večera...

E, tu se nije dao.. Priča li ga priča...
Slika

Ljudi nezainteresirani, nervozni, lupaju vilicama po tanjurima...
Slika

Ali, lako ih je smiriti (standardnom metodom - punim stolom) :)
Slika

Nastavak slijedi....
Budući već ima puno slika samog događaja neću ih stavljati previše ali ću napraviti odabir par desetaka slika, mrvicu im smanjiti veličinu (u originalu je to preko 1 GB) i postaviti zip za preuzimanje.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3119
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Ned svi 20, 2018 2:15 pm

Tubeman, pls. nabaci vecu verziju ovih zajednickih, a ako moze i full size na mail (pamookvk@gmail.com) ili digni na jumbomail.... Thx :)....
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la sonny » Ned svi 20, 2018 2:45 pm

Hvala Pamooche (i cijeloj obitelji) na trudu, gostoprimstvu i osmjehu od uha do uha. Hvala svima koji su dosli, dovukli nesto sa sobom da se ova nasa mala karavana i dalje nastavi kotrljati po HR. Meni su osobno mali istarski Fosteksi veliko iznenadjenje, kao i Davorinov 300B. Takodjer i ION koji je tijekom festivala promijenio ruho :) Jos da su Schultzovi AEi imali malo vise basa... :mrgreen:
Uglavnom bilo vas je sve predivno vidjeti opet i dovidjenja do nekog novog skorog susreta ;)
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Ned svi 20, 2018 2:53 pm

...mali slijed događaja, tzv. priča o crvenkantici i sedam batrljaka ....

davno, davno, bio je jedan čarobnjak iz Voza i bavio se narodnom magijom i skidanjem uroka...

20170611_185107.jpg


...kako skidanje uroka nije išlo baš najbolje, dio prethodno napravljene medecine je spremio u kovčeg i zakopao ga duboko u hodnicima šupe, da prezimi...

20170615_182714.jpg


vremenom, kako je postajao mudriji, sjetio se nekog isto tako davno nabavljenog alata iz Magične Trgovine Lidl, kupljenog pod "sigurno će dobro doć"...

20180326_200007.jpg


...iz bespuća šupe izvadio je sada već dobro odstajalu Medecinu, te pažljivo brisao svaku bočicu acetonom, da bi osigurao da se `tiketa neće odlijepiti, te obavio čitavu kutiju... do tada mu je, poradi udisanja acetona, slika na fotoaparatu bila već bitno oštrija od vida...

20180327_213356.jpg


20180328_174521.jpg


...brzo se oporavivši, već kroz tjedan - dva, stigao je i paket iz Kitaja... nakon samo 5 tjedana puta i slučajno pogrešno danog i neupotrebljivog tracking numbera.... moglo se pristupiti igri popularno u našim krajevima igranoj od strane jedne državne institucije - tzv. igra Pečačenja...

20180412_091252.jpg


...iz već spomenutog Kitaja, stigao je i pečatni vosak, koji je sve to samo ne što mu ime kaže.... ali poslužio je bolje nego očekivano, a očekujem da će ostatak naručenog repromaterijala (naručenog za TF) doći već kroz tjedan -dva...

20180413_183718.jpg


izrada je uskoro postala zanimljiva otprilike kao i nogomet, ali je srećom gosp. Kinez nekim čudom poslao magnete koji su stigli samo za 3 tjedna....

20180514_191644.jpg


...dvostruko ljepljiva traka i malo neudobno drvene stolice, te sat-dva-tri-pet i vóila ...

20170329_202333.jpg


na kraju se dobilo lijep komplet od 100ak komada, od kojih je pola bilo odmah stavljeno na poklopce Medecine, a pola predviđeno za gešenk-gratis...

20180514_191122.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la pamook » Ned svi 20, 2018 2:58 pm

... a sada, nakon svega - kažu da je najveća mudrost imitirati prirodu jer se u tom slučaju ponašaš po njezinim pravilima, i to je, kažu, poželjno.... pa zato, prethodno ishodivši mišljenje doktora te predočivši isto svom poslodavcu, vrijeme je za imitaciju....

20180505_181106.jpg


20180411_182338.jpg


.... HVALA vam svima, meni se osmijeh ne skida s lica, prezadovoljan sam i sretan što je a) - gotovo :lol: , b) - što sam se uopće upustio u to, i c) - vjerojatno od nedostatka sna :lol:

ekipa ste za ne povjerovat, i to što se vidimo cca 1 put godišnje, svaki put (od 2012. kad sam prvi put išao na TF) se pokaže totalno nebitno.... Ja prezadovoljan :D

:romance-grouphug: :romance-grouphug:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la yoke » Ned svi 20, 2018 3:43 pm

a momcovi
jedino edison s godinama djeluje sve mladje i mladje
ostale necu komentirati :lol: :lol: :lol:
al ljepo vas vidjeti ovako na okupu
bar na fotkama
:mrgreen:
ako bude srece i znanja
mozda se vidimo dogodine
:mrgreen:

izgleda da je pamuk to vrhunski odradi
i prezivio :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la fixxxer » Ned svi 20, 2018 4:12 pm

Neki smo još uvek tu :mrgreen:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la s@ki » Ned svi 20, 2018 4:38 pm

ajde doma :) hahaha
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: TF 2018. - VINKOVCI

PostPostao/la Schultz » Ned svi 20, 2018 4:50 pm

Riječka ekipa uredno stigla nazad kući....

Sada malo odmora i sutra u nove radne pobjede....

Bilo je, a kako drugačije, nego super....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 12 gostiju