TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la Schultz » Čet tra 26, 2018 2:15 pm

Da li treba dovlačiti uTracer?
Ako Tubeman dovuče svoj onda ovaj moj nema smisla nekog velikog?
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la davorin » Čet tra 26, 2018 5:00 pm

Oprema kao uTracer je svakako korisna, a ne zauzima niti puno prostora u autu!
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la pamook » Sri svi 09, 2018 11:09 am

...update....

bio sam danas na oglede blago finalne oglede oko stolova, utičnica, i inih picaboca koje će još isplivati, i ovako stoje stvari:

- buduci da nas ove godine nema pretjerano puno (izlagača), radi jednostavnosti ključanja, čuvanja i općeg druženja ćemo izložbu postaviti u jednu veću slušaonu, prostor je tipa onog u Fužinama, stolova i stolica ima koliko god bude trebalo, a bome ni utičnica ne manjka...

- ona druga predviđena slušaona je na pola trenutno igraona za klince (trambolin i slične skalamerije), ispresjecana je stupovima i nešto problematičnija za postavku - zato sam s (zgodnom i vrlo ugodnom u konverzaciji - sry Khadgar, opet nisam gledao u prste) tetom u hostelu dogovorio da cemo se preorjentirati u ovu prostoriju koja nam bolje odgovara....zači, zajedno smo skupa, u jednoj slušaoni...

- prostor za tracer, Subing, tube tester cemo izorganizirati, jedino nisam siguran da li uopce imamo headamp sekciju, i da li se oko toga trebam organizirati, u ovom (trenutnom) slučaju bi bilo jednostavnije da ga nemam(o) :mrgreen:

- molim ekipu koja izlaže da ponese svoje produžne kablove, takodjer i ostale potrebne žičurine, ja ih imam ponešto ali nedovoljno za sve

- ja ću donijeti Dallas 2 horne i line array zvučnike (u sirovom stanju kakvi jesu) i potrebne amplifikacije

- kako nas ove godine na izlaganju nema puno, mozda ne bi bilo loše da (ukoliko postoje mogućnosti u transportu) ponesete i neki već viđeni eksponat - da ne budemo praznjikavi bar što se vizualnog dijela tiče... popis je već kratak, a koliko znam Bepone ne moze doci (radi), tako da nas je po popisu zaista malo... raširit ćemo se mi, to ne sumnjam, postavimo po par sustava jedan do drugog od istog autora, ali moramo imati iz čega sastaviti duplirane sustave :P

- imam sasvim dobru vibru oko ovoga svega, nekako to fino ide svojim tijekom, pa se nadam da ce sve skupa i proći u istom tonu... ostaje jos par sitnica za srediti, ali sve ostalo je "pod kontrolom" :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow: :greetings-clappingyellow:

eto, ne zaboravite produžne za struju :P
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la Edison » Sri svi 09, 2018 12:31 pm

Ja cu ponijeti jedno (ovece) cjevno pojacalo, MoFo monoblokove i cjevno pretpojacalo za njih (valjda cu ga stici izraditi :pray: ), a ako treba mogu donijeti i CFA pojacalo, konstrukciju naseg dade.
Problematican sam sa zvucnicima, ali bi mi Dallasi jako pasali, koristio sam ih i na prvom TF u Krasnu i svirali su prekrasno. Problematican sam i s CD playerom, tj. lako mogu ponijeti neki, ali da bas tvornicki player ne vozimo kroz cijelu Hrvatsku... dakle, dobro bi dosla lokalna pomoc u zvucnicima i playerima. :)

Ako kome treba, neka javi pa mogu uzeti i jedno cjevno pretpojacalo. Nije tesko i ne zauzima puno mjesta u prtljazniku...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la Master of disaster » Sri svi 09, 2018 12:36 pm

Meni nabavka kombija ne ide baš, ponuđen mi je fiat doblo, ali moram provjeriti da li u njega stanu i zvučnici (ako ikako i stanu) i nas troje. Tako da što se tiče mojih zvučnika i dalje je čardak ni na nebu ni na zemlji :evil: Ako ih i dovučem, to će biti to, diy aleph nije još gotov, a tvorničko pojačalo mi je glupo nosit (ali po potrebi nije problem). Kako stojimo sa izvorima zvuka?
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la tom_hifi » Sri svi 09, 2018 1:32 pm

Pokušat ću ja dovući setup, nešto tipa s CD playerom (playstation), ali ništa zasad ne obećavam. :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la tom_hifi » Sri svi 09, 2018 1:34 pm

Update:

1. davorin -nešto novo što još nije dovršeno (komplet sa izvorom zvuka, kablovima i zvučnicima) :lol:
2. bepone - SEAS A26 zvucnici, neki karlsonator zvucnik., Rs1003 10w SE amp, Tetra Sans phono (5751-ECC88), AYA ako kome treba za spojit...
3. joe dalton - O probni B jer sumnjam da ću zgotovit bafle do TF-a
4. tom_hifi - dođem u subotu, odlazim isti dan nakon večere --> potrudim se uzeti GM-70 monoblokove, zvučnike, stalke i playstion kao cd player (moram ga isprobati, stoji zapakiran od Zadra :mrgreen: )
5. cappucino-za sigurno dolazim-za sada 6L6 amp-ako stignem dovršit monoblokove,onda i njih nosim----donosim mono blokove 2xEL34 :dance: :dance: :dance:
6. Klokan - Push-Pull sa 6N9S i 6P6S, možda i GU50 Single Ended
7. Edison - bit ce nekoliko pojacala i bar jedno pretpojacalo. Jos je sve u predmontazi... ;)
8. Schultz - dva SS pretpojačala i CFA pojačalo, Cheap trick zvučnici, eventualno Fountek širokopojasni i to je to...
9. Master of Disaster - 4530 horne (pod uvjetom da uspijem sredit prijevoz)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la pamook » Sri svi 09, 2018 2:46 pm

...odlicno momci, odlicno :D :romance-grouphug:

sto se izvora tice, ja cu donijeti jedan MD, jedan MD/CD combo i iskopat cu negdje jedan CD player a da valja, mozda i dva komada... tako da izvora nece nedostajati, barem sumnjam u to... ponesite žičurina da se ne tumbamo previše....

...ako zatreba, mogu i DAH2 donijeti, taman da "spali" prasinu sto ga je napala :lol:

mozda ce ove godine biti lakse napraviti "kombo" koncept - izloziti sve doneseno, a tijekom prezentacijskog dana kombinirati pojacala i pretpojacala sa ponudjenim zvucnicima - kad donesem skalameriju tamo, probat cu je "locirati" na celo sobe(tine) tako da se mogu zvucnici pomicati od zida a pojacala cemo spajati po potrebi... plan je bio horne uz EL95PSE, a line array uz 6GF7 monoblokove i 6CG7 preamp...

jedan preamp "viška" bi mogao biti sasvim OK, nek se nadje...

Moji (nedovrseni- nisu furnirani) Monacor 200SPX (bili u ZD na TF) su skupa sa stalcima predvidjeni za Davorinovu amplifikaciju, tako da nekih (boljih) zvucnika vise bas i nemam... kazem, bit ce mozda lakse (i bolje) kombinirati pomalo, kroz prezentacije, prekapčanjem pojacala u druge sustave... naravno, ako ste ZA :D

MoD i Tom - decki, svaka cast, ali nemojte forsirat ako ne ide... radije se vidimo nego da negdje po auto putu lovite kutije(tine) otpale kroz zadnju sajbu :lol: :D

ima nas, nije strašno, sve se moze, samo mi se u tren ucinilo da ce biti (za razliku od recimo ZD ili Fuzina) pre malo izlozaka... Bepo, Sawa ne mogu, Deana nema... to je vec 3 stola/izloska, i to poveca i interesantna....

Nadam se da ce g. Precjednik donijeti novonastale blokove, moguce uz neke zvucnike, kao i do sada....

Gramofona nesto bas i nema, ja imam onaj Siemens 777 (kopija Sanyo plus 50) ali je zvucnica na njemu MC... a o brojnosti LP-ja da ne govorim :lol:

ide to, samo treba glasno razmisljati :lol: :lol:

:romance-grouphug:
Zadnja izmjena: pamook; Sri svi 09, 2018 2:49 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la Zmajz » Sri svi 09, 2018 2:47 pm

1. davorin -nešto novo što još nije dovršeno (komplet sa izvorom zvuka, kablovima i zvučnicima) :lol:
2. bepone - SEAS A26 zvucnici, neki karlsonator zvucnik., Rs1003 10w SE amp, Tetra Sans phono (5751-ECC88), AYA ako kome treba za spojit...
3. joe dalton - O probni B jer sumnjam da ću zgotovit bafle do TF-a
4. tom_hifi - dođem u subotu, odlazim isti dan nakon večere --> potrudim se uzeti GM-70 monoblokove, zvučnike, stalke i playstion kao cd player (moram ga isprobati, stoji zapakiran od Zadra :mrgreen: )
5. cappucino-za sigurno dolazim-za sada 6L6 amp-ako stignem dovršit monoblokove,onda i njih nosim----donosim mono blokove 2xEL34 :dance: :dance: :dance:
6. Klokan - Push-Pull sa 6N9S i 6P6S, možda i GU50 Single Ended
7. Edison - bit ce nekoliko pojacala i bar jedno pretpojacalo. Jos je sve u predmontazi... ;)
8. Schultz - dva SS pretpojačala i CFA pojačalo, Cheap trick zvučnici, eventualno Fountek širokopojasni i to je to...
9. Master of Disaster - 4530 horne (pod uvjetom da uspijem sredit prijevoz)
10. Zmajz - gramofon, fono preamp, karlsonator 04X/Vifa i hrpu kablovinja za zvučnike (UBYTE2, braided, LiLiC), interkonekt Alan Wright...
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: TF 2018. - VINKOVCI - lista sudionika/izlagača i opreme

PostPostao/la ilimzn » Sri svi 09, 2018 2:56 pm

Ja cu donjet veliki tracer (tek 575) koji je na prodaju pa lako se i iskoristi kad je vec tamo.
Bit ce i nesto opreme...
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost