Triode festival 2019 - završna riječ

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la DrFireBottle » Ned srp 14, 2019 2:57 pm

yoke napisao:Koliko vidim ima i novih clanova
koji su vise ili manje aktivni (je da ih ja K ne razumijem sto pitaju, ali to samo govori koliko je moje ne/znanje :mrgreen: a opet radim uredjaje koji sviraju bolje nego vecini vas, tako da nije problem sastaviti nesto u diy varijanti a da svira ok :lol: :think: :lol: )
neki su pasivni samo lurkaju
je da je samo jedan novi mladi clan...ali..polako
uglavnom, cini mi se da se interes za ovaj site malo povecao


Ja na novim članovima i mladoj generaciji definitivno mogu poraditi, i ima ih trojica kojima sam promovirao ovdašnji DiyAudio, ALI bojim se da bi ishod bio sličan kao i samnom iako su to stariji dečki (17, 18, 19 godina) jer ja tu ovom forumu nemogu puno pomoći i ono što često radim je pitam i idem po svim temama i to neke (imam takav osjećaj) prilično živcira što se nemogu držati jednoga i stalno zapitkujem u razno što baš nema veze s vezom, eh znam da će isto tako biti i sa ovima koje blago nagovaram da se prijave ovdje, pa tako je to veći teret nego pomoć ovome forumu kojega sam već izmučio i sad na to sve još trojica čeljadi kojima treba ono ovo kako napraviti za završni ono ovo, neki bi se osjećali prilično povrijeđenima kao što su se i zbog mene i moje akcije kako zgrnut paru za EL84 amp koja sa moje strane priznajem nije bila oke.

Ako želite ja ih mogu zamoliti da se prijave i najvjerojatnije hoće ali kažem, neznam koliko bi se to ovdašnjim "silama" svidjelo.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la yoke » Ned srp 14, 2019 8:10 pm

DrFireBottle napisao:Ako želite ja ih mogu zamoliti da se prijave i najvjerojatnije hoće ali kažem, neznam koliko bi se to ovdašnjim "silama" svidjelo.


Ne znam koje su to ovdasnje sile, nit sta se ima njima/nama svidjati ili ne svidjati :lol:

Kome se ne cita nek okrene stranicu...tako se bar ja trudim...ponekad s manje, ponekad s vise uspjeha :lol: :lol: :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Prethodni

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju