Triode festival 2019 - završna riječ

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la joe dalton » Sub lip 01, 2019 8:09 pm

@ Yoke - O udruzi se priča godinama ali još nije nitko ništa konkretno poduzeo. Ja, kao ni ti nemam vremena nažalost niti za hobi niti za bavljanje udrugom. Možda u penziji. :D
Glede donacija i sponzorstava sam sumnjičav ali ok. Valjda neko ima bolje izvore i informacije. Članarine definitivno barem da se pokriju troškovi domene foruma.
Glede sobe na sajmu - znam da su pokojni Dean i Harkonen bili dobri s organizatorom sajma g. Čurkovićem. Ja sam ga upoznao tek nedavno na TF. Nije mi bilo poznato da nam je nudio sobu zadnji put. A na kraju krajeva svi izlagači plaćaju sobe a netko i tu našu sobu plaća. Ako nam se ponudi soba i mi to prihvatimo onda bi bio red i da tamo nešto prezentiramo sve dane sajma i da to bude na nekom nivou. A koliko se sjećam kada smo imali sobu bio je slab odaziv i sve se svelo na par ljudi koji su podmetnuli leđa (Dean i još poneko). Osobno teško mogu izdvojiti 3 dana da budem konstantno na sajmu ali sam voljan donijeti uređaje i biti recimo jedan dan. Ako nas se skupi još 3-4 možda možemo nešto dogovoriti. I ako bude dobre volje od strane organizatora naravno.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2555
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la yoke » Sub lip 01, 2019 8:23 pm

HiFi show
Ja iskoristim svaki sajam da malo dopilotam do ZGa
Tako da, ako bi se iskamcila soba ja bi mogao dopilotati do ZGa na dva dana, subotu i nedjelju. Petak radim pa odpada.
Ali za subotu i nedjelju me se može računati.

Mislim da je ZmajZ spomenuo da nas Čurković poziva (da je i bio na TFu ?) a možda sam i nešto krivo shvatio ?
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la joe dalton » Sub lip 01, 2019 8:31 pm

Bio je na festu, pofotkao uređaje. Odlične fotke btw. Ima na FB Hi-Fi media. Na prvoj neki dobar amp sa RS1003 :D
A za pozvinicu ne znam. Zmajz će nam reći
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2555
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub lip 01, 2019 8:39 pm

Nevezano za AV sajam, pretprošle godine me Nebojša/Aquarius pitao da li ćemo doći na Too Loud festival ali kako je inače bio dosta loš odaziv diyera na takve sajmove samo sam mu se zahvalio. Možda bi mogli i/ili kod njega dobiti sobu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la yoke » Sub lip 01, 2019 8:55 pm

Khadgar2007 napisao:Nevezano za AV sajam, pretprošle godine me Nebojša/Aquarius pitao da li ćemo doći na Too Loud festival ali kako je inače bio dosta loš odaziv diyera na takve sajmove samo sam mu se zahvalio. Možda bi mogli i/ili kod njega dobiti sobu.


a nije ti palo na pamet pitati jel zeli netko drugi sudjelovati ? :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la drazenK » Pon lip 03, 2019 1:35 pm

kako sam ovaj festival sa zmajčekom bio u organizaciji mogu reći da smo imali udrugu da bi neke stvari išle puno jednostavnije.
konkretno financijske. ne vjerujem da se igdje više može dobiti prostor na par dana besplatno, bilo to u zagrebu ili bilo gdje, i siguran sam da će već idući tko se primi posla organizacije imati istih problema.
a mi možemo:
1. osnovati udrugu (i plaćati neku min godišnju članarinu ako uopće to treba) i pomoću nje tražiti sredstva za najam prostora i ostalog
2. kada se bude znalo tko se prima organizacije slijedećeg TF-a, njemu direktno uplatiti po npr. 100 kn kako bi on mogao sa tim sredstvima osigurati prostor, jelo, pilo itd
ja sam osobno za prvu varijantu, jer mislim da bi se kod ove druge brzo mogli pofajtat :lol:
ako se ide na osnivanje udruge, u razgovoru sa davorinom rekao sam da ću se ja primiti poslao oko osnivanja i registracije, naravno uz pomoć onih koji se razumiju u statute itd..
davorin ako sam dobro shvatio ima već pripremljene (ili ih treba prepisati i nešto izmjeniti) papire za udrugu.
u bilo kojem slučaju udruge poželjno je da se mjesto i okvirni datum znaju što ranije kako bi se predali zahtjevi na vrijeme. (npr do kraja godine bi se trebao predati zahtjev za iznos za 11 TF koji je 2020 god)
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1340
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub srp 13, 2019 2:08 pm

bio sam pitao odnosno ponudio se za malo uredit stranicu Tf-a . Tu prvo mislim na slikovnice proslih festivala , od kojih zadnjih 5 -6 godina nije objavljena ni jedna slika
nije mi se odgovorilo ?? ;)
to bi bilo zgodno i radi nas , i radi svih koje zanima malo audio . Na jednom mjestu bi se moglo vidjeti sto se u zadnjih 10 godina prezentiralo i radilo .
Puno bi bilo i lakse nekome prezentirati festival... i o cemu se zapravo radi...
Pao Pepeo
 
Postovi: 2192
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Khadgar2007 » Sub srp 13, 2019 2:23 pm

Nisam ništa odgovorio jer ja mislim da stranica kao takva je malo "komplicirana", ima previše menija, linkova itd. Trebalo bi to podjenostavniti do krajnjih granica. Recimo da bude fotogalerija i videogalerija sa svakog Triode festivala. Ostaviti sekciju "sam svoj majstor" ili nekako ju preimenovati gdje bi recimo konstruktor napisao koju riječ o svom uređaju i stavio par slika(recimo da se sa svakog festivala odabere 2-3 rada). Trebalo bi ostaviti uvod u povijest lampe i triode te tko je osnivač našeg Triode festivala, sve ostalo se može maknuti jer samo kvari preglednost web stranice i traži da se relativno često nešto objavljuje.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5709
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub srp 13, 2019 2:38 pm

Khadgar2007 napisao:Nisam ništa odgovorio jer ja mislim da stranica kao takva je malo "komplicirana", ima previše menija, linkova itd. Trebalo bi to podjenostavniti do krajnjih granica. Recimo da bude fotogalerija i videogalerija sa svakog Triode festivala. Ostaviti sekciju "sam svoj majstor" ili nekako ju preimenovati gdje bi recimo konstruktor napisao koju riječ o svom uređaju i stavio par slika(recimo da se sa svakog festivala odabere 2-3 rada). Trebalo bi ostaviti uvod u povijest lampe i triode te tko je osnivač našeg Triode festivala, sve ostalo se može maknuti jer samo kvari preglednost web stranice i traži da se relativno često nešto objavljuje.


dvojica prijatelja koja su s web stranicama strucnija... rekli su mi slicno...
ugl. da je stranica staromodna , da se to tako vise ne radi itd...
osobno mislim da naj veca mana stranice je da je ne uređuje , koga zanima naci ce sto hoce
mozda ce trebat kliknut jednom vise na mis :shock: ali vjerujem da ce prezivjet ;)
ja tu ne bi nista dirao... idemo korak po korak
Pao Pepeo
 
Postovi: 2192
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Triode festival 2019 - završna riječ

PostPostao/la Bepone » Sub srp 13, 2019 6:08 pm

@pepel,
tesko ostvarivo, sve spada pod kategoriju "trebalo bi" a tu se zna ishod,
ili po domoce "neznan.." ili "cemo ben" , to ti je vec poznato :lol: :lol:

1) treba nac nekog ko ce se bavit redovno s time (male sanse za bilo kakvu operaciju jednokratno, a za trajno dugogodisnje uredjivanje su jos manje , 0.5%)
2) treba nac nekog tko ce komandirat ovome koji ce uredjivat sajt (malo vece sanse, tu bi se naslo njih, recimo 20%) :mrgreen: :mrgreen:
tako da stohastickim principon , pomnozimo sanse 1 i 2, dobijemo
0.005*0.2=0.001
ocekivani rezultat , ilitiga 0.1%... znaci jos manje sanse nego da smo samo pricali o tome :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5148
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju