Triode Festival 2020

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Pao Pepeo » Sri srp 01, 2020 11:29 pm

Kaze se vise srece drugi puta , pa da vidimo ;)

situacija cini se :? polako se vraca u normalu.. pa bi volio da se puni optimizma polako dogovorimo oko datuma odrzavanja festivala
ja sam provjerio prostor ce nam biti na raspolaganju uz raniju najavu
i za sada dozvolu za odzavanje festivala ne bi trebalo biti tesko dobit
mislim da nekom logikom bi se festival mogao odrzati krajem ljeta , malo da vrucine prođu al ipak da ostane dovoljno lijepo za one koji bi se zezljeli zadrzati malo duze...
za naci smjestaj ne vjerujem da ce vam biti problem... turista za sad ima malo , festivali koji su se znali događati u to doba u Puli su odgođeni ili premjesteni..
ali svejedno vam savjetujem da si pravovremeno nađete i rezervirate smjestaj ;)

i da napomenem 9 .9 . ja ne mogu !!!! , moram na vjencanje ( :hand: nije moje )

eto decki da cujem :D
Pao Pepeo
 
Postovi: 2202
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Edison » Sri srp 01, 2020 11:44 pm

Pao, mislim da se tek sad nista ne zna. Broj zarazenih po cijeloj Evropi raste. Svi muljaju s brojevima, a cini mi se i nasi, probaju izvuci sto vise od sezone. Ipak, ne bi bilo lose pokusati dogovoriti neki datum pa cemo vidjeti kako ce se odvijati situacija. Bolje je planirati pa ako treba krenuti po planu, nego jurisati u zadnji cas.

Sto se mene tice, napravio sam pojacalce i mogao sam s njim doci i na onaj prvi, otkazani, rok. :)
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Pao Pepeo » Sri srp 01, 2020 11:55 pm

Edison napisao:Pao, mislim da se tek sad nista ne zna. Broj zarazenih po cijeloj Evropi raste. Svi muljaju s brojevima, a cini mi se i nasi, probaju izvuci sto vise od sezone. Ipak, ne bi bilo lose pokusati dogovoriti neki datum pa cemo vidjeti kako ce se odvijati situacija. Bolje je planirati pa ako treba krenuti po planu, nego jurisati u zadnji cas.


slazem se s tobom , izbori i turisti ( citaj $$$ :cry: ) sigurno ne daju pravu sliku kao stvari stoje...
ali dok bude turista vjerujem da ce biti i zabrane balze , pa bi mogli to iskoristit ;)

ovo me malo podsjeca na onu situaciju koju smo imali prije par godina sa slovencima oko piranskog zaljeva..
te svađe bile bi glavna vijest na dnevniku dok ne bi pocelo ljeto... i onda prijatelji do 1. 9tog :doh:

ugl. dogovorit datum i da ja polako pocinjem organizirati stvar nikog nis ne kosta :whistle: pa cemo vidjet
Pao Pepeo
 
Postovi: 2202
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet srp 02, 2020 1:02 am

Što se mene tiče može tamo sredinom rujna(poslije 9.9.) jer kao što je Edison rekao turisti dolaze i tek će se vidjeti kakvo će biti stanje u u ljetnim mjesecima. Na drugom forumu se također dogovara DIY druženje u Kragujevcu na koje sam se nadao da ću ići ali preliminarni datum je sredinom kolovoza što mi se baš ne sviđa.Bolje staviti neki kasniji datum za TF jer vrućine počinju,a biti će i vremena da se vidi kako će nakon najezde turista biti situacija sa koronom.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5743
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la yoke » Čet srp 02, 2020 6:38 am

Mislim da smo svi svjesni gdje zivimo, kakvi debili, lazljivci, kradljivci i slicno nam vode drzavu te koliko nas svakodnevno kradu i lazu.....

Evo jedan primjer kako se broje/ne broje zarazeni...

Pred tri cetiri dana covjek bio na rucku sa obitelji u restoranu. Vratio se doma i odjednom mu postalo lose, fibra, osjecaj nemoci, bolovi u misicima, pojavi se i kasalj, toliko mu lose da se ne moze ni iz kreveta izvuci...sa zadnjim atomima zove broj infektologa koji se vrti ns televiziji i tamo mu kazu da po svim simptomima izgleda da ima koronu ali ako se "zeli" testirati da mora platiti 1500kn !...pa odakle nekome 1500kn za testiranje onako iz zahebancihe...
Zove svoju doktoricu da mu prepise uputnicu za testiranje, ova ga isto otkaci, jer ako mu ona izda uputnicu a nalaz bude negativan, da ce hzzo teretiti njenu ordinaciju za taj trosak od 1500kn...

Genijalci...

Cuo se s prijateljem, ovaj je imao slucnu situaciju, nisu ga htjeli testirati, odnosno jesu ali da plati 1500kn i tako sve dok nije rekao da je bio u Zadru na tenis turniru a onda su ga odmah testirali bez problema.

Tako da vas ne treba cuduti mali broj zarazenih/pozitivnih jer sumnjam da ljudi imaju po 1500kn za testiranje...

Vjerujem da se testiranja rade kako "treba" da bi broj zarazenih bio veci...

Ali sta je tu je...s ovim treba nauciti zivjeti i gurati dalje :mrgreen:

"Triode pod maskama" :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la gilhooley » Čet srp 02, 2020 7:41 am

Ne bi bilo dobro da dobijem Triode-covid od Pamooka ili Sakija...

To bi bilo onda skoro pa neizlječivo. :lol:

Grill
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la davorin » Čet srp 02, 2020 7:59 am

gilhooley napisao:Ne bi bilo dobro da dobijem Triode-covid od Pamooka ili Sakija...

To bi bilo onda skoro pa neizlječivo. :lol:

Grill

Srećom je tu uvijek pri ruci "noha eliksir", kako kaže Zmajz!
Zadnja izmjena: davorin; Čet srp 02, 2020 8:26 am; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la davorin » Čet srp 02, 2020 8:03 am

Svi koji dođu na TF su već neizlječivo obolili od DIY-zaraze koja je puno ozbiljnija, neizlječiva, skuplja i doživotna pa ih takva prolazna epidemijica od CORONICE ne može ozbiljno izbaciti iz kolosjeka! :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la gilhooley » Čet srp 02, 2020 8:06 am

Koje su preporučene dnevne doze noha eliksira?
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Triode Festival 2020

PostPostao/la davorin » Čet srp 02, 2020 8:25 am

gilhooley napisao:Koje su preporučene dnevne doze noha eliksira?

To morate ti i Tomica raspraviti! :lol:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6954
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju