TF 2021 - Prijedlog

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la grunf » Sri svi 11, 2022 8:36 pm

šta se mene tiče možemo do sheratona ako bude prilike , da im pokažemo šta je pravi hi-fi :lol: :lol:
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la pinco » Sri svi 11, 2022 9:35 pm

Triba ovo pribacit u primjerenu temu, da se ne dovodi u zabunu oko TF. Mada kolko mi se čini postoji tema za premium članove foruma koji su priuzeli TF pod svoje.
Pa je ovo tema za naivce, kad se sve dogovori sastrane.
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 562
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Khadgar2007 » Čet svi 12, 2022 12:16 am

Naravno da postoji tema za premium članove, onaj dio UDRUGA,kojih je ukupan broj slovima pisano: JEDAN, ako se ne varam. Pretpostavljam da nitko živ ne može ući u taj dio foruma osim S@kija, jer naravno on ima jedine prave ovlasti ovdje, ja sam samo po-kazni modulator.
A ti ionako ne dolaziš nešto na Triode festivale tako da ne znam što se sekiraš vezano za to. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5743
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Master of disaster » Čet svi 12, 2022 7:06 am

pinco napisao:Triba ovo pribacit u primjerenu temu, da se ne dovodi u zabunu oko TF. Mada kolko mi se čini postoji tema za premium članove foruma koji su priuzeli TF pod svoje.
Pa je ovo tema za naivce, kad se sve dogovori sastrane.


Sve je stvar percepcije. Možda netko misli da je ono centar, a ovo sa sa strane? :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la pinco » Čet svi 12, 2022 7:51 am

Khadgar2007 napisao:Naravno da postoji tema za premium članove, onaj dio UDRUGA,kojih je ukupan broj slovima pisano: JEDAN, ako se ne varam. Pretpostavljam da nitko živ ne može ući u taj dio foruma osim S@kija, jer naravno on ima jedine prave ovlasti ovdje, ja sam samo po-kazni modulator.
A ti ionako ne dolaziš nešto na Triode festivale tako da ne znam što se sekiraš vezano za to. :lol:


Ja da ne dolazin, a sve je prošlo priko mojih špala.
Činija san beštiju od svoga života radi TF....
Kad se samo sitin.....
A ti si se naša shodno za odgovorit, naija san te i napija, nisi zna otrat nos....
Učini dobro, poji govno...
Naji sirotu, na svoju sramotu....
:)
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 562
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la yoke » Pet lis 14, 2022 7:33 pm

Ako netko sutra bude bavuljao po too loudu nek se javi....mozda se preklopimo pa izrugamo jedni drugima.... :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la tom_hifi » Pet lis 14, 2022 8:06 pm

yoke napisao:Ako netko sutra bude bavuljao po too loudu nek se javi....mozda se preklopimo pa izrugamo jedni drugima.... :lol:


Sutra sam od cca 10 ujutro do 14h tamo negdje sa obitelji.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Bepone » Ned lis 16, 2022 10:43 am

danas je va merike BAF 2022 burning amp
https://burningampfestival.com/"
zanimljivo, teme i izlagaci,
eko oko zvucnika npr ovo je tema:
https://drive.google.com/file/d/1-Mm_no ... Cvq-2sPMlU"
koliko smo mi zaostali...ni ca nas je malo nego je takov mentalitet.. jeno vreme dok je trs bio ziv se i izlagalo i objasnjavalo, nesto se moglo i naucit..s njim je cela kultura zamrla :doh:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Edison » Ned lis 16, 2022 11:15 am

Bepone napisao:koliko smo mi zaostali...ni ca nas je malo nego je takov mentalitet.. jeno vreme dok je trs bio ziv se i izlagalo i objasnjavalo, nesto se moglo i naucit..s njim je cela kultura zamrla :doh:


To se vremenski poklopilo, ali nema puno veze jedno s drugim. Slobodan je "vukao" tad, ali vukli su i drugi, necu ih sad nabrajati. A bilo je tada lakse "potezati", jer su bila drugacija vremena. Sad su se vremena i situacija puno promijenili, a i mi smo stariji. Sve ima svoje uspone i padove, tako to ide u zivotu. U ono vrijeme je u svijetu bilo optimisticno raspolozenje, nije bilo recesije, pandemije, bilo je manje ratova... Bolje se zivjelo, bezbriznije... Sad je mracnije, turobnije, ljudi ne znaju sto dolazi, i nisu spremni baviti se "manje bitnim" stvarima. Gleda se kako opstati... I to je to. Doci ce opet bezbriznija vremena, ali treba ih pricakati i do tad prezivjeti.

Uostalom, onda se moglo nabaviti svakakvih dijelova koje mi koristimo u sklopovima, bile su vece place, a dijelovi su bili jeftini. Danas ih dosta nedostaje, treba cekati dok dodju u trgovine, skupi su, a nas standard je nizi... Nista od ovoga nema veze sa Slobodanom.
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: TF 2021 - Prijedlog

PostPostao/la Fantocci » Pon lis 24, 2022 11:27 am

Bepone napisao:danas je va merike BAF 2022 burning amp
....
eko oko zvucnika npr ovo je tema:
https://drive.google.com/file/d/1-Mm_no ... Cvq-2sPMlU


Ovog tipa Scotta ponekad pratim na jutjubu, ima puno znanja i zna stvari jednostavno objasniti (ali moraš preskakati, jer obično ima predavanja po 2 sata uživo; samo da krene mu treba pola sata dok se sa svima pozdravi...)
https://www.youtube.com/user/speakerscott/videos
Avatar korisnika
Fantocci
 
Postovi: 459
Pridružen: Čet tra 28, 2016 9:24 pm
Lokacija: SLO

Prethodni

Vrati se na: Triode festival

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju