ŽF 2013

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned ruj 15, 2013 6:37 pm

Samo imam primjedbu na video. Mnogo mu je kratak. :ugeek:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5735
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Dean » Ned ruj 15, 2013 7:09 pm

davorin napisao:
Dean napisao:Slika

Deane, file ne mogu otvoriti!? ("invalid structure file")

Klikni na link ispod. :whistle:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: ŽF 2013

PostPostao/la zuzi » Ned ruj 15, 2013 8:40 pm

Ured Predcednika
Priopćenje za javnost br.2/13

Nakon odrađene skromne berbe red je da se zahvalim gostima na dolasku, na dobrom druženju i iskazanim pohvalama za organizaciju. Drago mi je čuti da ste se osjećali kao doma te da ste iskoristili priliku za neobaveznu i opuštenu kak bi mi rekli spiku oko našeg hobija i što se veli šire.
Posebno mi je kao organizatoru i "frontmanu" drago da smo kod našeg domara ostavili dobar dojam koji će nadam se prenijeti onima "gore". Meni je naime stalo da ostavimo dobar dojam kako bi i dogodine mogli doći u tu školu ili negdje drugdje a bez nekakvih loših informacija o našem druženju. Stoga još jednom hvala u ime članstva i moje.
Veseli me da ste svi sretno prispjeli na odredište i da su lemilice već upaljene.

Vidimo se dogodine.

Za Predcednika, zuzi v.r.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: ŽF 2013

PostPostao/la pamook » Ned ruj 15, 2013 9:27 pm

ergo :D

par rijeci i od mene... efo, vratih se kuci, i odmah se javno ispricavam S@kiju sto nisam dosao u najavljenu inspekciju riba - da budem potpuno iskren, nakon sto sam prosao 2/3 obilaznice u pravcu mutno dalekog istoka, sjetih se obecanja danog vecer prije... neugodno mi je i priznati, ali - zaboravio sam totalno. Ispricavam se i ispravljam nepravdu za 3 tjedna dolaskom u ZG :oops:

a za VZ...

pobjegavsi od naroda (i pripadajuceg repetirajuceg folkora mu :doh: ) dolaskom u VZ zatekoh Ljude. Kako su isti sve tezi za pronaci i postaju zaista izumrla vrsta, izuzetno ugodno sam se osjecao medju spomenutim. Ljudima. Hvala vam svima :romance-grouphug:

Lezerno a vrlo kvalitetno druzenje, plus bonusi, sto vise reci.

Osvrnuo bih se na jedan detalj, a vezano za odojka/prase. Bilo je u najmanju ruku cudno. Naime, svi znamo da prase mora imati odredjeni okus koji je UVIJEK u kombinaciji vec poodmakle noci, glasne preplacene lokalne grupacije koja svaku pjesmu dovodi na rub folka (jer drugacije nije zabavna za narod) te 120dB basa koji udara negdje u predjelu ispod sisa (svih prisutnih muskih osoba, te zenskih osoba vecinom mladjih od 25god) te uvelike pomaze probavljanju tog obroka jer ga uglavnom skracuje na minimum minimuma. Nemalo se iznenadih da se moze jesti i na miru, uz jos bolje zvuke koji dopiru iz bliskih zvucnika. A jos se pri tome moglo i razgovarati. E, svaka cast :lol:

Zahvaljujem na svemu, a pritom i na urucenim poklonima, te nagradi koju se necu usuditi ukljuciti u struju jer bi vjerojatno (znajuci mene) - pregorila :D

Da ne tupim vise, kako sam dulje odsustvovao od kuce, idem vidjeti da li je netko od ukucana raspolozen za kasnije obracanje paznje na, kako to Khadgar simpaticno nazvase, "steuerpimpel" :lol: :lol: :laughing-rofl:

u nadi da ce se sve opet ponoviti, moze i vise od dvaput godisnje (druzenje, ne "steuerpimpel") - od srca se zahvaljujem svima, a posebno domacinima :bow-yellow:

u prilogu, slika sa druzenja, Pamook medju Ljudima
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Master of disaster » Ned ruj 15, 2013 9:57 pm

Veeelika zahvala micru, pamook-u i ruskoj mafiji na donaciji i transportu trafo limova! :dance:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: ŽF 2013

PostPostao/la s@ki » Pon ruj 16, 2013 7:52 am

pamook napisao:ergo :D

par rijeci i od mene... efo, vratih se kuci, i odmah se javno ispricavam S@kiju sto nisam dosao u najavljenu inspekciju riba - da budem potpuno iskren, nakon sto sam prosao 2/3 obilaznice u pravcu mutno dalekog istoka, sjetih se obecanja danog vecer prije... neugodno mi je i priznati, ali - zaboravio sam totalno. Ispricavam se i ispravljam nepravdu za 3 tjedna dolaskom u ZG :oops:



hmmm... idem šooorom miiriiišuu ćevapiiiii :drool:

ccc :snooty: :naughty:


Ljudeki, što reći, koju posluku porati a da već nije rečeno?
Izuzteno mi je drago što sam vas sve vidio, upoznao neke nove.
Drago mi je da smo imali priliku dotaknuti se i nekih drugih tema što nas muče a sve u izuzetno dobroj atmosferi.
Veselim se idućem susretu :)

Khadgar, zatebevišenemahladnjaka :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Khadgar2007 » Pon ruj 16, 2013 9:00 am

Aha...ja pobrao iz Ilimznove hrpe pa mi više niti ne treba :mrgreen:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5735
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: ŽF 2013

PostPostao/la pamook » Pon ruj 16, 2013 10:33 am

...svakako jos poneka fotka bi bila vise nego dobrodosla :P
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: ŽF 2013

PostPostao/la davorin » Pon ruj 16, 2013 12:06 pm

Zahvaljujem ekipi ŽARULA kluba na uspomeni i priznanju!
Sve je sad na svome mjestu! :D
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6951
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: ŽF 2013

PostPostao/la s@ki » Pon ruj 16, 2013 12:22 pm

Odluka je pala..
svaka pločica ide prvo hostesi da ju izreklamira, sonny se pokazao sasvim dobrim izborom..a pokušali smo i novu shemu odmah složiti
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr

za one koji se pitaju što to sonny tako čudom gleda:

schultza koji ni kavu nemože promješat a da se ne u*ere:
Slika
Untitled by saki_zg, on Flickr
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Žarula fest

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost