ŽF 2013

Re: ŽF 2013

PostPostao/la deleted user » Sub ruj 14, 2013 10:21 pm

:text-worthless:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: ŽF 2013

PostPostao/la sonny » Ned ruj 15, 2013 12:08 am

Zaglavili smo...
Totalno :mrgreen:
Dio ruske mafije je uspješno stigao doma, dio još uvijek dok ovo pišem sluša Dire Straitse putem :lol:
Uspješno smo se infiltrirali u varaždinske redove, kao i što smo još uspješnije privukli nove članove u mafiju :shhh:

Više o impresijama uz nadam se i poneku sličku, nakon prospavane noći !

Jednom riječju, FENOMENALNO !
Simple kind of man
Avatar korisnika
sonny
 
Postovi: 1910
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:59 pm
Lokacija: Rijeka/Gorsky kotar

Re: ŽF 2013

PostPostao/la harkonen » Ned ruj 15, 2013 6:23 am

Da, odličan dan. Svrha je postignuta.....a usudio bih se reći, jer samo vrijeme će pokazati, i više od toga.
I opet se pokazalo da se iza čudnih likova na forumu kriju - samo obični normalni ljudi s kojima
nije problem popiti kavu ili gemišt! Nije da i prije nisam mislio tako....
Dobro, možda ponekad :-)

Čestitke na organizaciji, neću spominjati nickove i imena jer ću nekoga zaboraviti, ali
organizacija je dobra kada se ne zna tko je bio domaćin, a tko je bio gost. Reče jednom neki cirkusant.
Na odlasku iz grada.
A ovdje se to skoro pa nije znalo.

Krasna najava za predstojeću DIY sobu u Sheratonu....vidimo se.
Opus Diy
Avatar korisnika
harkonen
 
Postovi: 423
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:41 pm

Re: ŽF 2013

PostPostao/la tom_hifi » Ned ruj 15, 2013 8:51 am

Odlična ekipa, kao uvijek, i odlična atmosfera. Vidjelo se da možemo biti i ozbiljni kad to treba i zajednički riješiti sve probleme i gledati u blistavu budućnost. ;)

Vidimo se u Sheratonu.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: ŽF 2013

PostPostao/la midruzin » Ned ruj 15, 2013 9:10 am

Svaka pohvala organizatorima na trudu i ostalome. Pravi ugodni domaćinski štimung i druženje. Bilo mi je drago upoznati sve te divne ljude koji veže zajednički interes, oko možda najlješeg hoby-ja na svijetu, koji nas tako uspješno odvaja od svih svakodnevnih problema. Malo nas je koji Imamo tu sreću i zato je čuvajmo. Nadam se, da sam zapamtio većinu imena i nick-ove. Do slijedećeg susreta u Sheratonu.
midruzin
 
Postovi: 236
Pridružen: Uto ožu 26, 2013 1:45 pm
Lokacija: Krapina

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Schultz » Ned ruj 15, 2013 9:43 am

uf...

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Edison » Ned ruj 15, 2013 10:38 am

Odlican dan, odlican susret. Elektro-strojarsku skolu nismao mogli promasiti jer je na glavnoj ulici ispred nje stajao Predcednik osobno, kao putokaz. U skoli sve poznati drugari, i par novih. Drago mi je sto sam upoznao midruzina. Ilimzn se opet naradio. Izgleda da je njemu sudjeno da na ovakvim druzenjima barata lemilicom, odvijacima, tracerima...

Dobio sam i neke darove. Hvala pamooku i micru na par trafo limova koje nisam ni trazio. Mogu dobro doci. Od Predcednika sam dobio ogromne kondenzatore od 150.000uF/25V. To je mini Aleph, ali ako ih ugradim, nece biti bas mini... :lol: Na kraju susreta dobio sam jednu od nagrada Zarula festa, mada ne znam za sto. No to je ukazom Predcednika pa se o tome ne raspravlja... ;)

Sto reci o samom susretu i organizaciji? Najkrace je reci - bilo je odlicno. Sviralo se u sve tri sobe. Bilo je dosta DIY uradaka. Uzivo prekrasno izgleda pamukova kutija za kr... ovaj, pojacalo. Ica i pica je bilo dovoljno, cak je dosta toga i ostalo. Prasence za rucak je bilo prvoklasno. Tu su se organizatori zaista iskazali. No, najvaznije je bilo dobro raspolozenje medju ucesnicima tijekom cijelog susreta. Predcedniku i svim njegovim ljudima svaka cast na organizaciji. Zaista smo se osjecali ko kod kuce. Navratili su i kolege s audiofil.net foruma. Starog lafa Olifa znam od prije, a jucer sam upoznao i Amiga.

Ruska mafija se u dobrom raspolozenju vratila kuci. Schultz je usput uspio nadglasati i "udaviti" cijeli goranski kafic, tako da su nam i neki navijaci Hajduka zeljeli platiti pice... :lol:

Do Sheratona...
Čovječe pazi da ne ideš malen ispod zvijezda!
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Master of disaster » Ned ruj 15, 2013 11:37 am

Kakav je ono đinovski zvučnik bio na stolu di je nik imao buvljak? :shock:
:mrgreen:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Dean » Ned ruj 15, 2013 2:15 pm

Osvrt i od mene..

Učenička sekcija izložila je Popularni DAH-1 modificiran za škole.
Slika
Slika
Nažalost nedostajao je izvor zvuka..


Slika
Slika

Slika
Slika

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Prepoznatljivo ?
Slika
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: ŽF 2013

PostPostao/la Dean » Ned ruj 15, 2013 2:17 pm

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Žarula fest

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost

cron