ŽF 2014

Re: ŽF 2014

PostPostao/la pamook » Sub ruj 20, 2014 8:59 am

I ja se pridruzujem,

mladitji, ugodno druzenje i ćakule, dobar zvuk i popratne manifestacije :obscene-drinkingcheers:

a za nas zakinute, pokoja fotka :P

/edit - Herr Precjednik, ako su staklenke nestale u bespucima Nikove radione ili na bilo koji drugi nacin prestale postojati u vidljivom dijelu spektra, pls. Javite pa cemo upozoriti proizvodjaca da ako misli zadrzati trenutnu putovnicu i slobodu rada na teritoriju, a uz to i poziciju polu-sjene oko lutajucih inspekcija, mora dostaviti uzorke na godisnjoj razini radi kontrole kvalitete. Sumnjam da ce se opirati, nije mu u karakteru :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: ŽF 2014

PostPostao/la audio kutak » Sub ruj 20, 2014 10:13 pm

evo nešto slika sa ovogodišnjeg druženja koje je prošlo u veseloj i druželjubljivoj atmosferi...

precedniku i ostalima želim zahvaliti za dobru organizaciju i "alles gut" sarmu !
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: ŽF 2014

PostPostao/la audio kutak » Sub ruj 20, 2014 10:16 pm

nastavak...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: ŽF 2014

PostPostao/la audio kutak » Sub ruj 20, 2014 10:18 pm

još...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: ŽF 2014

PostPostao/la pamook » Sub ruj 20, 2014 11:34 pm

Lijepo je vidjeti poznata lica :happy-wavemulticolor:

Jedino je Khadgar nesto cesto na slikama sa Svetim, hmmmmm :think: :think: :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6276
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: ŽF 2014

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned ruj 21, 2014 12:36 am

Smišljamo ratni plan kako doći do dobrih C jezgri. ;)
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5722
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: ŽF 2014

PostPostao/la tom_hifi » Ned ruj 21, 2014 7:50 am

Lijepo vas je ponovno vidjeti na okupu :) Šteta što sam bio spriječen, drugi put nadam se da će biti malo korigiran datum (prema lijevo ili desno) :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5307
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: ŽF 2014

PostPostao/la tubeman » Ned ruj 21, 2014 8:29 am

Pomaknuti ćeš berbu :?: :?: :lol: :lol:

Još par slika:

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3129
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: ŽF 2014

PostPostao/la Zmajz » Ned ruj 21, 2014 12:02 pm

Bilo je odlično druženje, gostoprimstvo na pravom varaždinskom nivou. Hvala svim varaždincima. Sarma za 10! I nemojmo zaboraviti gospođu hostesu koja se pobrinula da imamo što nam treba.
Tko nije bio, tko mu kriv.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2556
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: ŽF 2014

PostPostao/la midruzin » Ned ruj 21, 2014 4:52 pm

Još jednom, pohvala i od mene svim Varaždincima i Precedniku na odličnoj organizaciji, uloženom trudu i ugodnom druženju na Žarula festu. Svaka čast !
Moja isprika Zmajz-u zbog krčanja lošeg pota na mojem SE ampu 6F12P-6P1P (iz rabljenog kineskog PC ampa), ali i hladnog lema na ulaznoj masi 6F12P, što sam tek danas otkrio. Zbog toga se njegovi mali simpatični omni-direkt zvučnici nisu mogli korektno čuti i predstaviti u pravom svijetlu. Ispravka mojih grijeha slijedi budućem festu!
Hvala Željku na kratkom testiranju mojih kombi-pass bas-reflex zvučnika s vrlo kvalitetnim SE 6C33S amp-om, ali i na vrlo detaljnom objašnjenju rada pasivnih radijatora. To će mi ubuduće koristiti, jer sam napravio tri para takvih zvučnika i trebam ih još sve ugoditi. Odmah su se uočili nedostaci tih talijanskih Hertzovih auto zvučnika : fazna izobličenja zbog nekorektno urađene faze twetera i supertwetera i nedostatak dubljeg basa (deklarirani do 40Hz, ali ni izbliza ne idu toliko).
Ugodno me iznenadio Precednikov rohbau SE amp EL84-EL84 koji usprkos pentodnom spoju zvuči vrlo triodno, mekano, ugodno i toplo. Bio je spojen na velike RIZ-ove ovale s paralelno spojenim visokotoncima od 12 ohma, bez ikakve skretnice, što vidim prvi puta u životu. Zvuče zbilja dobro. Možda netko ima teoretsko objašnjenje za takav način rada zvučnika ?
Još su me se dojmili mali STC monoblokovi s EF86 i ECL82, koji imaju iznenađujuće dobar bas i ukupno vrlo dobru zvučnu sliku.
midruzin
 
Postovi: 236
Pridružen: Uto ožu 26, 2013 1:45 pm
Lokacija: Krapina

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Žarula fest

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost

cron