CD player Sony CDP-X339ES

CD player Sony CDP-X339ES

PostPostao/la ilimzn » Uto svi 15, 2018 2:07 am

Jednom davno proglasen najboljim CDP-om u cjenovnom razredu, mjesto koje je drzao godinama, cak je cesto bio bolje ocjenjen od prvog modela iznad.

Ako prije ne ode, bit ce na Trioda festivalu!

Sony CDP-X339ES
Sto se tice opcija i mogucnosti, lakse je reci sto nema: MP3 i CD text (jer tad nije bilo izmisljeno).
Radi se o entry level ES komponenti, sto je Sony High End serija iznad cijele game komercijalnih proizvoda, konkretno broj 2 u ES gami, iznad 229ES, dakle prvi 'pravi' ES. gdje su jos prisutni svi elementi iz najjaceg modela - mehanizam s linearnim motorom, cijela digitalnu sekcija, DA konverter (po mnogima najbolji bitstream DAC ikad) i nebalansirani fiksni i varijabilni izlaz. Teska kategorija, 11kg. Varijabilni izlaz (pomocu motoriziranog potenciometra) ujedno regulira i izlaz za slusalice. Eminentno tweakabilan, kompletna dokumentacija na netu. Ultra brzi mehanizam s linearnim motorom za pomak lasera i BSL motorom za okretanje diska, izveden od boksitom punjenog polimera. Refreshan ispravljac, svi elektroliti novi.
Buduci da mi je ovo bila rezerva za laser za vrhunski X707ES, a isti toliko rijetko rabim da ce potrajati jos koje desetlijece, ide na bubanj. Na zalost NEMA DALJINSKI, iako bilo koji Sony CDP daljinski ce raditi, mada ovisi o tome koje su funkcije na njemu. CDP inace ima memoriju u kojoj moze pamtiti parametre koje korisnik postavi za razne CD-e, ukljucivo koje naslove i kojim redom citati, s kojom glasnocom, itd.
Kozmeticko stanje prednjice je OK, dolazi s bocnicama izradjenim od crnog Koriana (by pokojni Dean), s obzirom da opcione drvene stranice prosire komponentu preko standardne sirine vecine HiFi ormara. Kozmeticki nedostaci u vidu ogrebotina na poklopcu i na gornjem rubu prednjice s desne strane su vidljivi na slikama.
Cijena 800KN, s obzirom da nema daljinski, nije kozmeticki perfektan i ne mogu garantirati za dugovjecnost lasera (uredjaj je star 25 godina!). Za usporedbu, jedan je nedavno otisao za 1800KN na njuskalu: https://www.njuskalo.hr/hi-fi-komponent ... as-7957759" target="_blank
Slike:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: CD player Sony CDP-X339ES

PostPostao/la gilhooley » Uto svi 15, 2018 11:55 am

A moj Ilimzn. Ja bih to kupio, ali imam previse toga... Uvijek dobre pinude od Tebe...
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: CD player Sony CDP-X339ES

PostPostao/la ilimzn » Pon svi 21, 2018 6:56 pm

Prodano
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am


Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 1 gost