NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la Bepone » Sub ožu 06, 2021 12:54 am

cekajmo da popije pol demizona brlje :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5199
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la tom_hifi » Sub ožu 06, 2021 8:31 am

Ja sam čovjeku dao dobronamjeran savjet nakon što je otvorio dva posta u Prodajem i to su ujedno bili i njegovi prvi.

Podijelio je časopise sa nama što smatram dobrim djelom, makar, realno nije morao.

Sorin, shvati ovaj forum kao grupu ljudi koji pričaju ukrugu (prije epidemioloških mjera :mrgreen: ), a ti bez pozdrava ulijećeh u krug i nudiš 8 lampi na prodaju. Normalno da će biti WTF?, Tko si ti i slično :)
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5318
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la vksamael » Sub ožu 06, 2021 11:23 am

Više tolerancije svakako treba, podrške, razumjevanja i ostalih dobrih stvari, i naravno ne treba pokazivati svoje mišljenje nego treba biti kao englezi, samo smiješak i klimanje glavom u znak odobravanja. LP
vksamael
 
Postovi: 91
Pridružen: Čet sij 29, 2015 8:13 am

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la grunf » Sub ožu 06, 2021 11:37 am

sjećam se da sam prije 15 godina kad sam se prvi put prijavio na veliki diyaudio imao vrijeme kad su moji postovi morali proći odobrenje admina što me je živciralo jer su išli s kašnjenjem kao i da sam se morao predstaviti na forumu mada to nigdje ne piše ,ali to je neko pravilo kojeg se svi drže, i tamo ćete danas dobiti packu ako se ne predstavite jer je to jednostavno stvar kulture foruma
mislim da bi i ovdje bar taj minimum predstavljanja trebalo najprije napraviti, a ne odma kreniti u prodaju , eto to je jedina greška
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2486
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la Schultz » Sub ožu 06, 2021 11:55 am

vksamael napisao:Više tolerancije svakako treba, podrške, razumjevanja i ostalih dobrih stvari, i naravno ne treba pokazivati svoje mišljenje nego treba biti kao englezi, samo smiješak i klimanje glavom u znak odobravanja. LP


Slažem se da je potrebno više tolerancije, podrške, razumijevanja i sličnoga ali apsolutno se ne slažem sa farizejštinom.

Sva sreća da se ne mogu brisati postovi i da postoji točna kronologija događaja, tko kome i čemu, sve je jasno na vidjelu i tko jednom pročita, sve će mu biti jasno.

Kada se pojavi još jedan ljubitelj ovog našeg umirujućeg hobija, treba napraviti sve da postane članom naše male zajednice ali ne pod cijenu koju netko drugi misli da treba platiti.

Uvaženi, nadam se bivši kolega, odmah se je obrecnuo na dobronamjerne upadice starijih članova i normalno da su pojedini članovi (poput mene i joketa vrele krvi) skočili.
Naravno da postoji uvijek sukob mišljenja i ideja ali ako na tvom petom (ili slično) postu počneš spominjati kurce, palce i ostalo i još se pozivati na neke stare, već zaboravljene sukobe, onda nam takav član ne treba i neka su mu mirne internetske vode. IMHO. Uostalom, on je došao nama a ne mi njemu...

Jbga, kako sam već rekao prije. Star sam i sve više čangrizav a farizejštvinu tj dvoličnost, organski ne podnosim....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la yoke » Sub ožu 06, 2021 12:33 pm

Samo jos par rijeci pa vise ne tipkam na ovu temu...

Koliko smo mi ovdje tolerantni, susretljivi, razliciti, ljepi, ruzni, glupi, pametni, pjani, nadrogirani, trljibrli mislim da najvise govori cinjenica da admin na ovom forumu prakticno ne postoji a sve funkcionira.
(ne umanjujem vrijednost i mukotrpni rad nasih admina :mrgreen: )

Uglavnim, mislim da se nije tesko ovdje uklopiti ako netko to stvarno zeli i mislim da je svatko vise nego dobrodosao.

Hmmm....svi osim Jango Feta :mrgreen:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la Master of disaster » Sub ožu 06, 2021 1:19 pm

Jango Fet, heroj a ne zločinac!!!






























:lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la Dorian » Sub ožu 06, 2021 3:44 pm

300kn nudim za sve, naravno uz provjeru ispravnosti
Dorian
 
Postovi: 210
Pridružen: Pon stu 10, 2014 3:40 pm

Re: NIXIE (DEKATRON) Z566M - 6kom.

PostPostao/la Bepone » Sub ožu 06, 2021 3:49 pm

vksamael napisao:Više tolerancije svakako treba, podrške, razumjevanja i ostalih dobrih stvari, i naravno ne treba pokazivati svoje mišljenje nego treba biti kao englezi, samo smiješak i klimanje glavom u znak odobravanja. LP

ako se svi pritupo osmijehuju i klimaju glavom, na ca to lici? i tko ce pisat?! :lol: :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5199
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Prethodni

Vrati se na: Prodajem

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju