ziki napisao:Bepo ako ne slušaš ATC, pošalji ih na usviravanje da ne stoje bezveze.
sluze mi kao stol u kutu sobe, iman dve daske na njima i stvari
ziki napisao:Bepo ako ne slušaš ATC, pošalji ih na usviravanje da ne stoje bezveze.

pamook napisao:...rupa.... u chipu....![]()
![]()
![]()
ukoliko netko ima kakvu krepalinu s hdmi pločom u sebi a da je ovaj MN864788 na njoj, bilježim se sa (osobitim) štovanjem.... chip je HDMI switch, krepalina je moj vlastiti Marantz
Khadgar2007 napisao:Jel "običan" čip ili se programira?
grunf napisao:pamook napisao:...rupa.... u chipu....![]()
![]()
![]()
ukoliko netko ima kakvu krepalinu s hdmi pločom u sebi a da je ovaj MN864788 na njoj, bilježim se sa (osobitim) štovanjem.... chip je HDMI switch, krepalina je moj vlastiti Marantz
imam ja, na ploči digitalije od krepanog Onkya
Bing [Bot] pregledava forum i 2 gostiju