Šta se radi...a ima veze sa....

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la cappucino » Sub tra 10, 2021 11:09 am

Pitanje za iskusne:
kako čitamo kodove na TESLAMA?
Ako čitam "prednju" stranu po tablici je ---
JZ 12/1975
SR 3/1976
"iza"
--- BH 5/1975
ZV 8/1975
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la Bepone » Sub tra 10, 2021 12:12 pm

to su el34! :lol: 2 od 3 su dobre ona prozirna gore ni bas, ali dobro je sve
Bepone
 
Postovi: 5942
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri tra 28, 2021 11:49 am

Ne radi se ništa posebno...kupuje se alat.
WX2 stanica sa 120W i 55W ručkom, glanc nova jedno 30%-40% jeftinija nego u trgovini. :mrgreen:

20210428_110721.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6192
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la cappucino » Sri tra 28, 2021 1:05 pm

Provokator.
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1694
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la gilhooley » Sri tra 28, 2021 1:27 pm

Samo Khad pazi na cure, potencijalno žene i djecu koju bi mogao s njima dobit...

Ne bih volio da tužnog pogleda i sa suzom u oku zamijetiš neiskorištenu aparaturu u radnoj sobi dok u polutrčećem koraku nosiš pelenu iz dnevnog boravka u kuhinju...
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la grunf » Sri tra 28, 2021 9:11 pm

gilhooley napisao:Samo Khad pazi na cure, potencijalno žene i djecu koju bi mogao s njima dobit...



u sridu :lol: :lol:
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 3014
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri tra 28, 2021 10:07 pm

Ne brigaj, to se neće desiti. :lol:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6192
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la Edison » Sri tra 28, 2021 10:14 pm

Khadgar2007 napisao:Ne brigaj, to se neće desiti. :lol:


Kako znas? Cure vole decke s malo jacim lemilicama, a ti si bas nabavio novu od 120W... :lol:
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5894
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Sri tra 28, 2021 10:19 pm

Još samo treba da se javi onaj provokator nad provokatorima iz Kaštela...
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 6192
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Šta se radi...a ima veze sa....

PostPostao/la gilhooley » Čet tra 29, 2021 9:23 am

Misliš na Satori provokatora iz Kaštela? :lol:
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju

cron