VRIJEME DARIVANJA...

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la audio kutak » Čet pro 28, 2017 3:27 pm

nazalost, ove godine nista od darivanja... :(

vrlo sam ljut na postare opcenito!!

slucaj 1 roba poslana, pratim je svakodnevno, stize u zg i nema racun?! Prodavac kao i uvijek, stavlja racun...
OK, nista, cekam pismo od carine nekih tjedan dana i posaljem kopiju pajpala.... zacudo, dan poslije ocarinjeno
i putuje... ja veseo... kad... nema, dani prolaze.. nema... u trazilici stoji da je dostava bila 2x neuspjesna, em krivi rajon,
em nedostaje adresa???

uspjeli kontaktirati postu na famoznu korisnicku sluzbu i kaze "doticna" da ce proslijediti pravu adresu i ostale podatke
"mjerodavnima" te da paket sutra stize... do danas nista... ni traga ni glasa.... vjerovatno putuje nazad...

na paketu je prava adresa, a na otpremnici od speditera nedostaje kucni broj ?!?! sto reci? zalosno....

slucaj 2 paket poslan, treba doci 19 ili 20 na moju njemacku adresu... iz europe, vec poznati i provjereni prodavac
...paketa nema.... kontaktiram prodavaca, ni traga ni glasa.... kontaktiram preko ebaya i odgovara mi sa tracking numberom...
po kojem stoji da je paket pokusan 19-tog dostaviti, kriva adresa na vratima?!?! a da po obicaju dostavljac u postansko sanduce
ostavi obavijest da podignem paket u narednih 6, 7 dana.. ni traga ni glasa.... ili ostavi kod susjeda kojeg ulovi (tako rade u de)
i kako da onda dobijem paket? nikako!

nadam se boljoj 2018-oj godini
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la ziki » Čet pro 28, 2017 5:47 pm

Ako je Overseas onda nije čudno. Zadnjih dana je koma s njima surađvati.
ziki
 
Postovi: 544
Pridružen: Čet svi 16, 2013 9:59 pm

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la Vulkanizer » Čet pro 28, 2017 6:52 pm

pamook napisao:
a u medjuvremenu, uspješno sam ulovio poštara, i također uspješno izveo manevar izbjegavanja popa... bilo je gusto :doh: :lol:

Poznata situacija :lol: :lol: :lol:
Što će ti 4 ispravljaćice :?:
PS : Mir kući ovoj :D
Once there was a way to get back homeward
Avatar korisnika
Vulkanizer
 
Postovi: 311
Pridružen: Pet stu 27, 2015 9:04 pm

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la pamook » Čet pro 28, 2017 11:40 pm

Vulkanizer napisao:Poznata situacija :lol: :lol: :lol:
Što će ti 4 ispravljaćice :?:
PS : Mir kući ovoj :D


:lol: :lol:

jednu trebam, jedna je za rezervu, a dvije su bile u kompletu oglašene skupa s ove prve dvi... te će u ladicu za zaboravit, pa kad zatreba - naravno da se neću sjetit da imam, nego drito na kopanje po oglasniku za kupit bar jednu... dakle, dvije su za neke buduće generacije :mrgreen:

SaWa napisao:Drug pamook,možda ti ovo moje laprdanje u nastavku pomogne u daljnjem smjeru i opcijama. :D

......


sve 5 drug moj, osim što sam se navukao na jednostavnost života uz HDMI pa bi sad išao isključivo na receiver s dotičnim pritokom informacija... ne da mi se više kemijat s kompozitnim videom i sličnim, pogotovo što sam na "onom" buvljaku nedavno svjesno propustio dva pioneer-a VX922 u navodno ispravnom stanju i po 140KM (70€) svaki, dakako, bez daljinskog prisutnog (par ogrebotina transportnog tipa na prednjici, ostatak dosta uščuvan)... računao, neću riskirat :lol: :lol:

a onda je majstor napeo jos i na marantz-a, pa sad pati :lol: :doh: :think:

a nikako da nadjem nekog od ekipe da odemo opet preko vidjet ima li stogod za spasavanje situacije :shifty:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la audio kutak » Pet pro 29, 2017 1:19 am

ako nije sveti nikola nis donio a ni djedica, valjda bude ovo stiglo u prave ruke
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la pamook » Uto sij 02, 2018 10:59 am

...ipak, Djed Mraz, samo je baki carini palo na dno hrpe pa.... :P
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la tubeman » Pon sij 08, 2018 6:08 pm

Eh, jadan li si kada moraš sam sebi darove kupovati :) :) :)
Iskreno, i meni je Deda poštar koješta donio zadnjih dana :mrgreen:
Ne samo da nije bilo badave nego sam se dosta naplaćao onih 4,5 kn po "paketu" :)

------

Jedan skoro zaboravljeni (donio Deda mraz - ovaj nisam sam kupovao :) ):

mikro polaroid printer POLAROID ZIP

Slika
Slika

Iz njega ispadaju (meni malko premale) slike u boji slikane zaglupofonom s kojim se dogovara pomoću Bluetootha.
Zgodna mala điđa koja bi mogla oduševiti stariju generaciju, i to one koji koriste embedded fotoaparat u zaglupofonu.
Mlađi, to što slikaju ionako nemaju namjeru printati i uglavnom nemaju pojma što su to "prave", opipljive slike :) :)

Što reči o tomu...

Kvaliteta slike nije loša, ali su dimenzije malo premale ( cca 5 x 7 cm).
Simpatično, ali je softver još dosta šupalj.
Iritira me što traži dostup do resursa koje nemam namjeru dijeliti (GPS), ali nakon dosta nagovaranja sam ga natjerao da barem djelomično od toga odustane :)
Cijena slike nije mala (cca 4,5 kn po slici), ali ionako sve skupa nije namijenjeno za masovnu produkciju i pitanje je koliko će se to stvarno koristiti :)
Fotopapir je samoljepiv, mada je to dosta teško skužiti na prvu.
Zgodno je i to što si dimenzije vrlo male (poput 2,5" hdd kučišta), vrlo je lagan i baterija dosta dugo traje.
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3119
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la pamook » Pon sij 08, 2018 8:28 pm

tubeman napisao:Eh, jadan li si kada moraš sam sebi darove kupovati :) :) :)
....


stara hrčkarska poslovica kaze - "najbolje se kupuje, kad kupujes sam" :mrgreen: ... ima cak i pjesma slicnog napjeva, ali nema veze s ovim nasim :lol:

zgodna ta djidja od Polaroida... sam naziv mi budi sjecanja na instant kameru i one jednokratne fleš bljeskalice u prozirnoj plastičnoj kockici po 4, ili redne od valjda 8 komada... pa stari "ispuca" fleš i ja fino dobijem redenik "metaka" za igru :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6275
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la DrFireBottle » Pet ožu 23, 2018 12:16 pm

Jel ostalo još ičega?
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: VRIJEME DARIVANJA...

PostPostao/la DrFireBottle » Pet ožu 23, 2018 12:18 pm

tubeman napisao:Za kraj, par stvari koje će možda nekomu trebati :)
Stanje (najvjerojatnije) ispravno - radilo je prije vađenja) :)
Prema tome, delivery as is, no money return :)

GIGABYTE GV-NX86T256H


Ista grafička mi sad u sobi stoji, gledam šta bi s njom
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju