Tretman slušaonice

Tretman slušaonice

PostPostao/la Felix » Sub sij 28, 2017 8:40 pm

Da li se netko bavio ili se bavi mjerenjem i proračunima prostora za slušanje glazbe.
Ima li kakvih iskustava.....
Avatar korisnika
Felix
 
Postovi: 17
Pridružen: Pet kol 26, 2016 12:35 am
Lokacija: Novska

Re: Tretman slušaonice

PostPostao/la Master of disaster » Ned sij 29, 2017 10:58 am

Moje iskustvo je da je supruga veći problem od same aukstike. :mrgreen: Dok njoj objasniš da zvučnici moraju biti odmaknuti od zida i malo zakrenuti (kad već uopće moraju biti tamo, kao da tamo nije moglo stajati nešto ljepše i svrsishodnije; filodendron, ili gornjehimalajski minijaturni hrast koji ne cvijeta i ne daje plodove ali je tako cool... :mrgreen: :mrgreen: , pa feng šui i ostale monade, a o bas trapovima da ne pričam, sugerirano mi je da će mi se u dvorištu iskopat trap u obliku rupe...sa kolicama :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Dakle, najbolje tretiranje slušaonice bi bilo (tko može) imati posebnu prostoriju posvećenu tome. Ostalima preostaje taktički raditi lažne stranice i članke o novostima o feng shui-ju po kojima je bolje da je kauč ipak na onom zidu a regal na onom drugom. :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Tretman slušaonice

PostPostao/la Felix » Ned sij 29, 2017 11:11 am

Poznati su mi problemi sa dijeljenjem prostora sa obitelji,na sreću to je iza mene.
Dokopao sam se potkrovlja dim. 8x5m pa sam kemijam, isprobavam više ili manje uspješno.
Možda se netko pozabavio ozbiljnije sa problemom
Avatar korisnika
Felix
 
Postovi: 17
Pridružen: Pet kol 26, 2016 12:35 am
Lokacija: Novska


Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 7 gostiju