In memoriam

Re: In memoriam

PostPostao/la s@ki » Sub pro 16, 2017 4:17 pm

malo prije sam došao doma, obišao obitelj, otišao u radionu da vidim da li ima što spremno za koga, vrtio se oko svoje osi par puta i nije išlo...zaključao radionu... otišao doma tupog pogleda..
Još nije sigurno no sprovod će vjerojatno biti u četvrtak na Krematoriju. Kada ću znati više detalja javim.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: In memoriam

PostPostao/la Dacho » Sub pro 16, 2017 4:18 pm

Počivao u miru prijatelju,..žao mi je što nismo popili bar tu posljednju kavu što sam ti obećao prije 10-tak dana...
Dacho
 
Postovi: 260
Pridružen: Sri lis 08, 2014 11:01 am

Re: In memoriam

PostPostao/la kum » Sub pro 16, 2017 4:34 pm

Uvijek su teški ovakvi iznenadni rastanci a naročito kada ode jedan dobar čovjek,prijatelj,zanesenjak u dobro kao što je bio Dejan.Iskrena sućut obitelji,prijateljima i svim onima što će ga čuvati u svojim sjećanjima do nekih drugih susreta.Počivaj u miru ti dobri.
kum
 
Postovi: 3
Pridružen: Sub stu 21, 2015 6:05 am

Re: In memoriam

PostPostao/la Schultz » Sub pro 16, 2017 4:39 pm

Jedna iz Križevaca....

Sjedili na kavi fixxer sa gđom, ja i Dean...

Uvijek vedar, nikada nije druge opterećivao svojim problemima... Mah...

Uf...
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: In memoriam

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub pro 16, 2017 4:47 pm

stvarno tuzna vijest :(
iskrena sucut obitelji i prijateljima
Pao Pepeo
 
Postovi: 2209
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: In memoriam

PostPostao/la SaWa » Sub pro 16, 2017 6:00 pm

Strašno... :cry:
Počivao u miru Deane!
Iskrena sućut obitelji.
SaWa
 
Postovi: 1488
Pridružen: Ned stu 03, 2013 10:01 am
Lokacija: Nova Gradiška

Re: In memoriam

PostPostao/la ilimzn » Sub pro 16, 2017 6:25 pm

Dean je jedan od onih rijetkih ljudi u zivotu, koje upoznas, shvatis da se zapravo vec godinama znate preko drugih ljudi i kliknete 100% od prve. I od onda kao da ste se oduvijek znali. Vidjeli smo se niti pred 24 sata, odnjeo je neke aluminijske komade ne eloksiranje, a ja dosao pokupiti svoje, izmjenili par rijeci i pozdravili se, ono, vidimo se.
I sto sad reci?
Ako je ovo nekakav 'bozji plan' e onda j... ti plan. Ima toliko ljudi koji ne zasluzuju disati, a od svih ode jos jedan od tih rijetkih ljudi koji su ispunjeni dobrotom i za koje imas cast da su je za zivota dijelili s tobom i s toliko drugih ljudi.
Nije fer, ali zivot je takav, valjda. Ostaje izdrzati tugu.
Sucut obitelji, i pocivao u miru prijatelju.
ilimzn
 
Postovi: 1194
Pridružen: Sri ožu 27, 2013 1:26 am

Re: In memoriam

PostPostao/la zuzi » Sub pro 16, 2017 7:28 pm

Definitivno ne razumijem planove Onog Gore ali očito da zove najbolje, koji ovdje nama puno znače i od pomoći su strpljivošću, dobrotom, zdravim humorom koji nikoga ne omalovažava ....
Jutros krenem na veseli obiteljski događaj a onda krenu pozivi. Izgleda da tako mora biti,
Sućut obitelji.
Avatar korisnika
zuzi
 
Postovi: 870
Pridružen: Sri ožu 20, 2013 11:26 pm

Re: In memoriam

PostPostao/la Vulkanizer » Sub pro 16, 2017 8:08 pm

Razgovori s Deanom su mi bili ko terapija , planovi za neke nove strojeve , neke nove steampunk art ideje , puno zajebancije i uvijek malo vremena.
Sve ono što u današnje doba fali imao je meštar Dean , al takvim uvjek fali vrremena , i uzelo mu i to ..

Zbogom meštre Deane .
Once there was a way to get back homeward
Avatar korisnika
Vulkanizer
 
Postovi: 311
Pridružen: Pet stu 27, 2015 9:04 pm

Re: In memoriam

PostPostao/la tom_hifi » Sub pro 16, 2017 8:49 pm

Još uvijek ne znam kako da izrazim ono što osjećam. Svako slobodno vrijeme na poslu, ako sam bio u blizini, pitao sam Deana ima li vremena za kavu. Ako mi je nešto trebalo odraditi. zvao sam Deana. Kada mi se rodio sin, zvao sam Deana. Volim tog čovjeka.

Drugar, neću te više moći zvati, ali uvijek ću misliti na tebe i "pričati" s tobom.

Iznimno sam sretan što sam poznavao takvog čovjeka!
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5313
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 6 gostiju