turizam

Re: turizam

PostPostao/la Dean » Sub srp 26, 2014 1:20 pm

:think:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: turizam

PostPostao/la deleted user » Sub srp 26, 2014 1:38 pm

Pa ako si lijen i neces prodizivat kartu svaki sat, platit ces dva sata vise za taj komod... Poduzetnistvo par excellance! :lol:
deleted user
 
Postovi: 1624
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 4:11 pm

Re: turizam

PostPostao/la pamook » Sub srp 26, 2014 3:54 pm

je, tako je to kad dodjes u velegrad na more :laughing-rofl: :laughing-rofl:

mjkemi, sve više me vuče samo za dišpet otic u Grcku na more, a ne tu na "domace"... pa bar znam da me deru ko stranca :twisted:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: turizam

PostPostao/la audio kutak » Sub srp 26, 2014 4:04 pm

nemoj, u grčkoj i turskoj je turizam procvjetao, dobiješ više nego u nas....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: turizam

PostPostao/la Dean » Sub srp 26, 2014 9:02 pm

Evo opet novost..

Erste display kartice su katastrofa. Uspio sam shvatiti njihovu grešku i produžio njen život za koji mjesec, no tada sam dao raditi novu. Spomenuo sam im m... kinesku. Rekli su da su sada kartice rađene negdje u Europi ( ne sjećam se što je ženska rekla) i da su sada odlične. Koristio sam ju nekoliko puta i fakat radi....
Tako sam krenuo na more sa novom Erste display karticom. Nakon dolaska sam trebao napraviti jednu transakciju ( jednom našem članu) i gle čuda : Velika crna rupetina na displayu" Naravno točno na drugoj brojci.
Kada sam pokušao očitati neke brojkice, rupetina je uvijek bila iza druge znamenke. Tako sam, naravno, blokirao karticu jer sam bezuspješno pokušavao pogoditi nepoznatu brojku. E sad sam bez kartice do daljnjega, jer je najbliža Erste banka u Trogiru i to u ponedeljak....
super....
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: turizam

PostPostao/la tubeman » Sub srp 26, 2014 9:13 pm

HEBALE VAS DISPLAY KARTICE, DA VAS HEBALE :) :)
KAJ SE BAŠ ZA SVAKU ĐIĐA-MIĐA PI...RIJU MORATE ULOVITI.
I TO BAŠ TI DEANE, OLIČENJE RAZUMA :) :) :)
TAK TI TREBA, SAD PERI SUĐE DA PLATIŠ RAČUN :) :) :)
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3129
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: turizam

PostPostao/la pamook » Sub srp 26, 2014 9:52 pm

Dean, a fino sam ti rekao da mi onih preostalih 9 milja ne moras uplatiti dok nisi doma.... eeeeee :lol: :lol: :doh:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: turizam

PostPostao/la tubeman » Čet srp 31, 2014 9:28 am

Bio jučer na radnom obilaskuotoka Hvara :)
Kružno putovanje kroz zaleđe Splita, kroz tunel Sv. Ilije, do Drvenika, pa trajektom do Sučuraja, i onda kroz cijeli otok do Jelse.
Tim putem sam putovao davno, ali tek sada sam uvidio divotu čudaštva u turizmu i obnovi :)
Prvih dvadeset kolometara je cesta više nalik na karting stazu budući ješiroka sveza tri metra. Istina bog, ne u lošem stanju.
Zatim, usred ničega, slijedi dvadeset kilometara prvoklasne, novonapravljene ceste, a nakon toga gotovo dvadeset kilometara užasa.
Nakon obavljenog posla i obilaska još dvije lokacije u Hvaru, slijedi povratak trajektom do Splita.

Zanimljivo je to da HAK i prognostičari stalno obavještavavaju u nevremenu na cijelom jugu, trajekti voze pa ne voze, katamarani kok i sl. a more praktički mirno ko' ulje bez vjetra i s tek malo narogušenim oblacima na plavom nebu :!: :?: :!: :?: :!: :?:
Znam da se je Zadar opet napio vode, ali da bez tog saznanja živio bih u neznanju, jer CIJELIM putem do kuće (pa čak i kroz LIku i Gorski kotar, nisam vidio niti kapi kiše :)
Jedino, kod prollaska pored Zadra, bilo je smiješno vidjeti usred relativno čistog neba, ogromnu crnu kupolu nad Zadrom :) :)
To će vjerojatno biti neki interni obračun "onih gore" sa Zadranima :) :)
Ništa ne bacam. Sve mi treba.......
Avatar korisnika
tubeman
 
Postovi: 3129
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 2:18 pm
Lokacija: Varaždin, Hrvatska

Re: turizam

PostPostao/la pamook » Čet srp 31, 2014 9:36 am

:think: Vjerojatno je Davorin uputio "zamolbu" za refreshom naboja svih kondenzatora sto ima po radioni pa nije bilo drugog nacina odn. dovoljno jakog izvora :lol: :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: turizam

PostPostao/la Dean » Pet kol 01, 2014 4:59 pm

Znam da bi neki bili rado u nedelju u Rogoznici, ali ja srećom odlazim put Splita.
Uspio sam barem jednom izbjeći katastrofu od fešte.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju

cron