Cijene i ponude

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la cappucino » Pon stu 23, 2020 12:31 pm

Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1617
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la Master of disaster » Pon stu 23, 2020 1:18 pm

Ha, cca 150 kn...
Ako je stvarno ne korištena...
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3257
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la cappucino » Pet pro 04, 2020 1:47 pm

https://www.ebay.com/itm/Rare-Edition-P ... Sw-Wdfs2g6
lampe i ploče...
hebate jeftinije je bit narkoman... :D
Avatar korisnika
cappucino
 
Postovi: 1617
Pridružen: Pon stu 25, 2013 9:43 am
Lokacija: Poreč

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la SasaKC83 » Pet pro 04, 2020 11:44 pm

cappucino napisao:hebate jeftinije je bit narkoman... :D


Ali se s ovim ljepše drogirat!
SasaKC83
 
Postovi: 1020
Pridružen: Sri ruj 10, 2014 5:21 pm

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto pro 08, 2020 4:20 pm

Neki dan sam naletio na LT3086. Lijepo upakirani LM317 sa par dodataka tipa, temperaturni senzor, standby pin,senzor za mjerenje struje i kelvin-sense za praćenje napona na potrošaču. Cijena sitnica oko 8€. Performanse u rangu LM317,cijena skoro 4-5 puta veća.

E zašto je to toliko bitno,pogledati donji link. Ultra-super-haj-end-supereme linearno napajanje za PC, koristi lm317 novije proizvodnje koji ima par dodataka u kućištu.

Naletio sam na ovo https://jcat.eu/optimo-atx-worlds-first ... ost-there/

Također sam gledao i druga linearna napajanja za PC od kineza koji su u njega ugurali bome dobre regulatore lt3042/45 koji su za klasu bolji od gore navedenih jedino su za relativno male struje i imaju niži maksimalni ulazni napon.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5751
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la grunf » Uto pro 08, 2020 8:33 pm

Khadgar2007 napisao:Neki dan sam naletio na LT3086. Lijepo upakirani LM317 sa par dodataka tipa, temperaturni senzor, standby pin,senzor za mjerenje struje i kelvin-sense za praćenje napona na potrošaču. Cijena sitnica oko 8€. Performanse u rangu LM317,cijena skoro 4-5 puta veća.

E zašto je to toliko bitno,pogledati donji link. Ultra-super-haj-end-supereme linearno napajanje za PC, koristi lm317 novije proizvodnje koji ima par dodataka u kućištu.

Naletio sam na ovo https://jcat.eu/optimo-atx-worlds-first ... ost-there/" target="_blank

Također sam gledao i druga linearna napajanja za PC od kineza koji su u njega ugurali bome dobre regulatore lt3042/45 koji su za klasu bolji od gore navedenih jedino su za relativno male struje i imaju niži maksimalni ulazni napon.


zašto misliš da je LT3086 lijepo upakiranj LM317? jesi radio mjerenja ? iz data sheeta se baš i ne vidi neka sličnost
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2486
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la davorin » Čet ožu 04, 2021 11:53 pm

Čini mi se povoljno:
https://supergoldy.eu/proizvodi/bimetal ... gL3YPD_BwE" target="_blank" target="_blank
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6958
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la drazenK » Pet ožu 05, 2021 12:33 am

neloš alat za naše potrebe ali isključivo ako se koristi sa stupnom bušilicom i ako pričamo o bušenju alu limova i eventualno fe limova.
ovo što piše "za konstrukcijski čelik i čelične profile" možemo zaboraviti.
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1356
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la audio kutak » Pet ožu 05, 2021 3:19 am

davorine... a i firmu zaboravi.... to su sve iste firme kao npr. stečajna.hr i druge... muktaroši....
We Are DIY-erz...
Avatar korisnika
audio kutak
 
Postovi: 4288
Pridružen: Pet tra 26, 2013 7:44 pm

Re: Cijene i ponude

PostPostao/la davorin » Pet ožu 05, 2021 8:16 am

drazenK napisao:neloš alat za naše potrebe ali isključivo ako se koristi sa stupnom bušilicom i ako pričamo o bušenju alu limova i eventualno fe limova.
ovo što piše "za konstrukcijski čelik i čelične profile" možemo zaboraviti.

Točno da je samo za aluminij, mesing, bakar i eventualno tanki željezni limovi u praksi s minimalnim količinama rashladnih sredstava (ulje, emulzija, itd.), ali uz njihovo obilnije korištenje, smanjenu obodnu brzinu vrtnje reznog dijela i manji pritisak se mogu izbušiti i tanji čelični profili što sam u praksi i isprobao.
Treba paziti na temperaturu i eventualne promjene boje strugotine koju treba češće uklanjati iz već izbušenog/izrezanog dijela.
Rad sa ovakvom vrstom alata podrazumjeva korištenje stupne bušilice i fiksiran komad koji se buši prvenstveno zbog sigurnosti ako ne zbog trajnosti alata i preciznosti bušenja.
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6958
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 18 gostiju