Šta se radi...a nema blage veze sa....

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la yoke » Pet lis 12, 2018 2:51 pm

ma ne znam di mi je pametnije lupati pare
u diy audio
ili alfu
:lol:
:doh:
važem još
:lol: :lol: :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Edison » Pet lis 12, 2018 2:53 pm

yoke napisao:ma ne znam di mi je pametnije lupati pare
u diy audio
ili alfu
:lol:
:doh:
važem još
:lol: :lol: :lol:


To ti je skoro pa isto. U oba slucaja skoro stalno se bavis DIY-anjem... ;)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5681
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la s@ki » Sri lis 24, 2018 12:51 pm

ono kad ti nešto uzme 2 tjedna više nego treba... :D
Dakle krenuo sam u mazohistički pohod postavljanja (i zamjene) laminata po cijelom stanu. Pravi poznavaoci kao što je tom_fifi će misliti "pa ok, i di je problem", pa eto, naravno da je stan pun namještaja, naravno da sam krenuo nadobudno solo, i naravno da se sve zakompliciralo :).
Pred dosta vremena sam skršio zid i od jedne napravio 2 sobe... već smo se smijali tom pothatu :D
Naravno da je sada došla ideja od ne još dugo mršavije polovice :twisted: : "al daj složi laminat tako da nemamo pragova i onih lajsni nigdje.

:roll:

slika 1, stanje nakon demontaže starog laminata u boravku.

slika 2, jupa -> otvoj u podu, zidu,čem već.
Zanimljivost: raspolovljena soba je za 8mm cca ispod razine ostatka stana. Na jednom dijelu ima pad kao da se pod slegao, na istom tom al gledano iz dnevnog ima uzvišenje. rezultat, na 2 m duline razlika na jednom dijelu 8mm na drugom 15. :violin:
Zelene ploče, neka eco wood serija, su se ispostavile savršene za peglanje nedostataka iako su morale ići u trećini stana u duplom sloju (inaće 5mm). Naravno prijelaz između prostorija sam morao napraviti tako da odvalim sa svake strane bivšeg zida i po 2-3 reda parketa, beton, sve skupa zabetoniram nazad i tek onda dalje.
sve super, ali te susenje materijala unazadi koji dan bez problema.
na kraju sam napravio švicarski sir po parketu i peglao sve neravnine naokolo :D

prolaz is sobe u sobu je naravno zahtjevao rezanje štokova što je parkside vibrator :twisted: iz Lidla odradio super. Zacijenu od 400njak kn (ako se dobro sjecam) multitool sa 20V baterijom je sasvim solidan.

NAravno, kako sam odradio sve u jednoj liniji iz sobe u sobu krajnji redovi su ispali zanimljivi.... jednostavno obozavam kad moras piliti centimetar široku liniju dugacku 5m jer inace lasna ne pokriva :think:

rezulatat je zadovoljavajuć, ostalo je još par ćoškića obuć u lajsne i konačno se moguposvetiti zaostacima koji su se uredno nagomilali
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la gilhooley » Sri lis 24, 2018 12:53 pm

Je li Tom imao tu svoje prste?

:lol: :lol: :lol:
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la davorin » Sri lis 24, 2018 1:04 pm

S@ki, ti bi se trebao kao ~dvometraš specijalizirati za spuštene stropove, a podove ostavi onima koji su mu bliže! :lol:
Leđa su gadno "platila!? :mrgreen:
Avatar korisnika
davorin
 
Postovi: 6945
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 8:43 pm
Lokacija: Zadar, Hrvatska

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la drazenK » Sri lis 24, 2018 1:13 pm

sezona 02, kuhanje 01!
milkshake mango ipa.
gdje smo, vidjeti ćemo za 3 tjedna..
IMG_1772.JPG

IMG_1770.JPG

IMG_1771.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1348
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la s@ki » Sri lis 24, 2018 2:58 pm

davorin napisao:S@ki, ti bi se trebao kao ~dvometraš specijalizirati za spuštene stropove, a podove ostavi onima koji su mu bliže! :lol:
Leđa su gadno "platila!? :mrgreen:



zapravo vlada jedan izrazito kretenski osjećaj nesposobnosti kad shvatiš koliko ti vremena za nešto treba.
Tipa, 3 dana se suši pod jer je eto...vlažno..ati ga gledaš i možeš se plakat, al se ne možeš pomkanut po stanu jer si sve ispremještao :)
pa onda treba pomaknut ormar koji teoretski možeš sam ali ako krene razletit će se na sve strane, pa imaš takva 3 i čekaš7loviš nekog da ti pomogne prebacit.pa se to prebaci ali jebiga, taj nemože čekat nego ode pa ti drugi dan postavi dio pa opet čekaš da ti pomogne pomaknut itd..
i dobro pogađaš, nismo prošli bez lijekova, ja tjedan dana na ibrufenima jer sam se vrlo zgodno pomaknuo u jednom trenu, Dijana tjedan dana u zaraznoj jer je neko čudovište pobrala, a malo čudovište kod dede i bake :D
Sve je to već navika, idemo dalje :D
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la yoke » Sri lis 24, 2018 3:43 pm

s@ki napisao:[

zapravo vlada jedan izrazito kretenski osjećaj nesposobnosti kad shvatiš koliko ti vremena za nešto treba.
Tipa, 3 dana se suši pod jer je eto...vlažno..ati ga gledaš i možeš se plakat...


a ono
ka
nije ti palo na pamet vatricu nalozit
pozvat ekipu na rostilj
spojit ugodno s korisnim i isusit podlogu
e da je pameti
:doh:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Master of disaster » Sri lis 24, 2018 3:48 pm

:lol:
Pih amater!

:doh:



:mrgreen:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la s@ki » Sri lis 24, 2018 4:04 pm

Ha čuj, tu blizu firme u Jelkovcu je ekipa uredno u stanovima dobivenim od Banditića trgala parkete i grijala se na njih. Bila je i situacija gdje je lik odlučio priklat svinjče u kadi. Neznam jel mi nevjerojatnije odakle mu ideja uopće, ili sama realizacija...kak je uspio natjerat svinju u kadu ? :D

Najgora stvar je što se ispostavi da kad nekog zoveš da treba pridržat (ormar... uozbiljite se) svi naglo imaju posla, raznorazne upale i tako to :D Svaka čast izuzetcima koje bar s hranom uspiješ namamit. hahahah
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju