Šta se radi...a nema blage veze sa....

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Master of disaster » Uto ožu 27, 2018 12:22 pm

davorin napisao:
Master of disaster napisao:Pih, sonar je za tetkice. Reci prijatelju da uzme sa sobom kutiju dinamita. To je prava stvar. Fino spustiš čiket u more, pokupiš šta ispluta (izuzev ronioca :mrgreen: ) i ideš dalje. Fino leđero pecanje, bez buljenja u ekran i petlljanja sa mamcima. :lol:

Sonar služi da se štedi na dinamitu i ne baca ga se tamo gdje nema ribe! :mrgreen:


A dobro. :lol: Ali ja volim da je novogodišnji ugođaj dok hm...pecam. :lol: :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto ožu 27, 2018 1:16 pm

Sudeći po tvome avataru ti loviš ribe sa kilotonskim eksplozijama,pa ti zapravo sonar ne treba jer će sigurno u krugu eksplozije biti nekakvo mjesto sa ribom. :mrgreen:
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5743
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la drazenK » Uto ožu 27, 2018 1:51 pm

gilhooley napisao:Pozdrav,

Pita me frend za neku preporuku SONARA (valjda mu treba za ribičiju). Reko do 50 metara da može gledat.

Pa pitam, makar možda i nije neko mjesto da se pita, ali da ne ispadnem Pi*** - idem pitat...

Imati li kakvu preporuku ili savjet glede istog?

Hvava,

Gill

Frend preporučuje neki helix 5.
Pretpostavljam da je dobar obzirom da svaku nedjelju fura ribe doma
Avatar korisnika
drazenK
 
Postovi: 1349
Pridružen: Pon srp 01, 2013 9:54 am
Lokacija: circus Earth

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Uto ožu 27, 2018 2:44 pm

Master of disaster napisao:Pih, sonar je za tetkice. Reci prijatelju da uzme sa sobom kutiju dinamita. To je prava stvar. Fino spustiš čiket u more, pokupiš šta ispluta (izuzev ronioca :mrgreen: ) i ideš dalje. Fino leđero pecanje, bez buljenja u ekran i petlljanja sa mamcima. :lol:



sve 5, osim ako su oba majstora dovoljno pijani da onaj koji veze vrecicu u kojoj je kamen (tzv. sidro) i čiket zaveže a da nije ispustio dovoljno zraka iz vrečice, pa sve skupa blago u Gospodu, ispliva pored čamca.... eeeee :auto-layrubber:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Khadgar2007 » Uto ožu 27, 2018 2:57 pm

Pamooče,vidim da si upoznat sa problematikom...Imaš li iskustva?
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5743
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la DrFireBottle » Uto ožu 27, 2018 4:46 pm

pamook napisao:O capton, my capton?

proradilo, ali ne znam na koliko dugo... klincima na radost (peglaju Half Life 2 :shock: :lol: :lol: :lol: ), a bome ni meni nije žao što ne moram novu kupovat :doh: :D


Ja sam imo Vaio VGN A317M predivan dizajn izvrstan laptop, ali otišla grafička pa sam ga raskopo, tata me pito pobogu zašto sa fenom pušeš laptop, a ja odgovaram, navodno od ovoga proradi grafička i proradila je... na 2 dana i ja sam isto prije stalno peglo Half Life 2 :D
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Uto ožu 27, 2018 7:01 pm

Khadgar2007 napisao:Pamooče,vidim da si upoznat sa problematikom...Imaš li iskustva?


ne iz prve ruke :D (valjda zato jos uvijek imam obje :think: ) ... nemam ja zivaca i strpljenja za ribolov :lol: :lol: ....ja sam vise ono, Alfa muzjak.... odem u mesnicu, ubijem neko meso, i nahranim pleme... a riba nije meso, to znamo :mrgreen:

DrFireBottle napisao:
Ja sam imo Vaio VGN A317M predivan dizajn izvrstan laptop, ali otišla grafička pa sam ga raskopo, tata me pito pobogu zašto sa fenom pušeš laptop, a ja odgovaram, navodno od ovoga proradi grafička i proradila je... na 2 dana i ja sam isto prije stalno peglo Half Life 2 :D


ako zaista zelis odusevit roditelje, ovo je pravi nacin.... zasigurno ti to nece zaboraviti :lol:

IMG_0243.JPG
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la Bepone » Uto ožu 27, 2018 7:42 pm

isto je i sa plocicama i sa transformatorima, najbolje u glavnu pecnicu stavit, kamo se dela meso, kumpiri i kruh :lol: :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la davidbraco » Uto ožu 27, 2018 7:57 pm

Ako pržiš grafičku, obavezno kapnuti malo ulja(po mogučnosti maslinovog :) )
Avatar korisnika
davidbraco
 
Postovi: 559
Pridružen: Sri sij 28, 2015 10:11 pm

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la joe dalton » Uto ožu 27, 2018 9:23 pm

Bepone napisao:isto je i sa plocicama i sa transformatorima, najbolje u glavnu pecnicu stavit, kamo se dela meso, kumpiri i kruh :lol: :lol: :lol:

Pa najbolje još nešto ubacit da ne radi pećnica samo za pločice. Ja obično ubacim lazanje. :whistle:
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju