Šta se radi...a nema blage veze sa....

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Sri svi 17, 2017 8:38 pm

Vulkanizer napisao:Ne da mrzim , nego mi se i gadi , što reće pijesnik . i zato sve radim sam u slobodno vrime , i zato nemaam slobodnog vremena . :D
Watch on youtube.com
" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank" target="_blank


been there, done that.... zakljucio da mogu to vrijeme puno ugodnije provesti i nemam vise volje se zabavljati s postavljanjem plocica ili gletanjem zidova... cak mi se zgadilo i krecenje istih :cry:

meni bi trebala nekakva inducirana koma da se probudim i gle cuda, nigdje nikoga, a obavljeno, pa mozemo po starom....

nemam vise zivaca za te drnde i radove, a svoje kvalitetno vrijeme vise jednostavno ne dam...

2005.

IMG_9859.jpg


IMG_0197.jpg


IMG_0709.jpg


drazenK napisao:pamook,
priznaj da zidaš horne!


uh, da bar :D ... ali nisu mi dali ukopat dovoljno duboko jer su podzemne vode tu kod mene :lol: :lol:

@Tom - e da.... a neki dan sam pola sata proveo pokusavajuci otvoriti onu kutiju od roletna bez da se vidi da sam otvarao, odn. bez ostecenja.... trenutno, i bez uspjeha :lol: :lol:

naime, imam jedan motor viška... u brlogu.... jedan podize i spusta rasvjetu nad akvarijem, a imam jedan (tzv. rezervni, khm :P ).... pa da ne stoji :mrgreen:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la joe dalton » Sri svi 17, 2017 8:48 pm

pamook napisao:@Tom - e da.... a neki dan sam pola sata proveo pokusavajuci otvoriti onu kutiju od roletna bez da se vidi da sam otvarao, odn. bez ostecenja.... trenutno, i bez uspjeha :lol: :lol:

naime, imam jedan motor viška... u brlogu.... jedan podize i spusta rasvjetu nad akvarijem, a imam jedan (tzv. rezervni, khm :P ).... pa da ne stoji :mrgreen:

Naotvarao sam se tih kutija. Važno je da ju načneš onda ide :D
Jedino što ne znam baš da li će ti stati motor jer mislim da te motororizirane traže veće kutije.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la tom_hifi » Sri svi 17, 2017 9:13 pm

Vidiš, kad si davao više svojeg slobodnog vremena, imao si i "nešto" kila manje :lol:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5318
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Sri svi 17, 2017 9:45 pm

tom_hifi napisao:Vidiš, kad si davao više svojeg slobodnog vremena, imao si i "nešto" kila manje :lol:


jok, to je bilo u "ono" vrijeme kad su padale 2 kutije dugog bijelog Walther-a dnevno, pa nisam stigao jest :D

joe dalton napisao:Naotvarao sam se tih kutija. Važno je da ju načneš onda ide :D
Jedino što ne znam baš da li će ti stati motor jer mislim da te motororizirane traže veće kutije.


morat cu se onda potrudit.... cisto da vidim "kako i gdje"... a za motor, mislim da trazi drugaciji prihvat na rub, i ono sto mi je kasnije palo na pamet, vjerojatno ni ne stane u osovinu po duljini jer je dug oko 40cm (nije bilo manjih i slabijih, samo ovaj od mislim 14-15Nm i te velicine).... ali se moze napravit da pokrece TV u/iz kutije koja glumi komodu, pa - nek stoji :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la tom_hifi » Sri svi 17, 2017 9:49 pm

pamook napisao:
jok, to je bilo u "ono" vrijeme kad su padale 2 kutije dugog bijelog Walther-a dnevno, pa nisam stigao jest :D


Pa nisam znao da si toliko dimio ...
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5318
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Sri svi 17, 2017 9:53 pm

tako to nekako ide... prestao sam kad sam krenu otvarati trecu :doh:

nikad nisam pozalio, ali ponekad mi ide na zivce trenutni konfekcijski broj šatora za novovjenčani par :lol: :lol: .... ono.... padne ti kocka leda u kuhinji na pod, pa ju nakon dva-tri neuspjela pokusaja hvatanja, šutneš pod frizider :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la tom_hifi » Sri svi 17, 2017 9:57 pm

pamook napisao:tako to nekako ide... prestao sam kad sam krenu otvarati trecu :doh:

nikad nisam pozalio, ali ponekad mi ide na zivce trenutni konfekcijski broj šatora za novovjenčani par :lol: :lol: .... ono.... padne ti kocka leda u kuhinji na pod, pa ju nakon dva-tri neuspjela pokusaja hvatanja, šutneš pod frizider :mrgreen:


Haha, ovakve stvari ne možeš samo tako izmisliti, ako nisu, barem parcijalno istinite :lol: :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5318
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Sri svi 17, 2017 10:37 pm

:lol: :lol:

psssst

bit starenja nije da postajes mudriji nego bolje optimiziras :mrgreen:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la pamook » Ned svi 21, 2017 9:33 pm

...malo, cisto da se "obiljezi" :mrgreen:

20170521_193748.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6280
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Šta se radi...a nema blage veze sa....

PostPostao/la gilhooley » Pon svi 22, 2017 6:11 am

Vidim limun, peršin, šećer i zdjelu...

To je....?
Haba, haba, haba...
Avatar korisnika
gilhooley
 
Postovi: 2126
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 4:27 pm
Lokacija: Zagreb

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 10 gostiju

cron