Članovi foruma...

Članovi foruma...

PostPostao/la DrFireBottle » Pon ožu 26, 2018 5:13 pm

Jasno mi je da sam ja ovdje nov i da baš nisam "kvalificiran" da ovo pitam, ali gledajući popis članova foruma vidio sam da ih ima mnogo ali većina je napravila samo par komentara, a velik broj i nula komentara na ovoj stranici, tj. nisu se predstavili. Listajući stranicu često vidim i dosta gostiju koji samo pregledavaju forum, često tamo negdje oko 7-8h uveče ostaje jedan gost i ostaje aktivan jako dugo vremena pa se pitam jel moguće da je to ista osoba? Čisto dobronamjerno oću ukazati, nije nas baš mnogo ostalo koji se na ovom prostoru bave audio opremom i elektronikom, pogotovo mladeži, pa mi je čudno zašto se ne predstave i prošire "društvo" na ovoj stranici i općenito na ovim prostorima, nego špijuniraju iz nekog kutka :?: Koji je vaš stav o tome?
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Članovi foruma...

PostPostao/la Schultz » Pon ožu 26, 2018 8:05 pm

Kakvi su ostali forumi, ovdje je još milina...

Nažalost, puno previše aktivnih članova nas je prerano napustilo u zadnje vrijeme.

Malo je sada možda zamrlo ali još uvijek se nešto radi i svako toliko netko nešto napiše.

Fejs ubija forume ali meni je ovo ipak preferirani oblik komunikacije na daljinu.

A ovi što lurkaju, slobodno, široko im polje.
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Članovi foruma...

PostPostao/la DrFireBottle » Pon ožu 26, 2018 9:19 pm

Schultz napisao:Kakvi su ostali forumi, ovdje je još milina...

Nažalost, puno previše aktivnih članova nas je prerano napustilo u zadnje vrijeme.

Malo je sada možda zamrlo ali još uvijek se nešto radi i svako toliko netko nešto napiše.

Fejs ubija forume ali meni je ovo ipak preferirani oblik komunikacije na daljinu.

A ovi što lurkaju, slobodno, široko im polje.


:( Neke koji su napustili bi volio upoznati i primiti znanja od njih.

Fejs i to meni se to nikako ne sviđa kao što sam prije rekao masovno zatupljivanje, no ne samo facebook nego sad ima i instagram snapchat još gori od fb.
Avatar korisnika
DrFireBottle
 
Postovi: 677
Pridružen: Pet sij 05, 2018 4:34 am
Lokacija: Zagreb

Re: Članovi foruma...

PostPostao/la tom_hifi » Pon ožu 26, 2018 10:28 pm

To ti je normalno da se netko registrira pa bude samo pasivni član foruma.

Meni je ovo isto preferirani način komunikacije, puno radije nego facebook. Ljudi imaju svakojake obaveze, bitno je da svatko tu i tamo nešto napiše, našali se, da se vidi da smo i dalje svi na okupu, čim duže.

Trudimo se ostati kao obitelj, nismo recimo kao "većina" foruma koji nabijaju neke ultra postove i slično.
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5318
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Članovi foruma...

PostPostao/la Klokan » Uto ožu 27, 2018 6:37 pm

Sto Schultz kaze neka lurkaju, ne mogu nista lose napraviti.

Jedino me brine intelektualno vlasništvo pojedinih članova koji objavljuju sheme i slicnu dokumentaciju koja moze biti "ukradena", ali svi smo svjesni da je ovo forum i kao takav je javno "internet mjesto" i da je sve sto objavimo vidljivo svima.

Uvodjenje "privatnog" dijela foruma ipak ne smatram korisnim jer bi to svakako odbilo i ono malo clanova koji se ipak odluce predstaviti i sudjelovati na forumu.
Avatar korisnika
Klokan
 
Postovi: 628
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 12:36 am
Lokacija: Pakrac - Osijek, Hrvatska


Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju