Toons&Tunes Festival

Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Ned ožu 10, 2024 4:04 pm

Pozdrav ekipi.

Evo javljam se u svezi nadolazeceg festivala koji ce se odrzat od 3.5.-.5.5. u Brtonigli u Istri.
Tematika istog su vinili i stripovi,ovo je druga tek godina sto se odrzava,no s obzirom na proslogodisnji uspijeh i posjecenost festivala,ove godine pripremamo jos vise toga.

Da pređem na stvar..prosle godine sam pricao sa Ninom,Pao Pepeo ( koji je dopalio) te sa organizatorima kako bi bilo zanimljivo napravit diy audiofilski kutak,sa prezentacijama,radionicama itd. i tako ove godine sam dobio prostor gdje bi se moglo izlagat.
Ajmo zapocet brbljat i organizirat nesto.

Festival dovlaci poznata imena iz muzike,televizije,izlagace stripova iz cijele Europe te vinil shopove sa Balkana i sire.

http://www.jutarnji.hr/kultura/art/znate-li-gdje-se-okupljaju-bonvivani-na-festivalu-brtonigla-toons-tunes-zato-ovaj-vikend-svi-pravac-u-istru-15332141

https://www.facebook.com/toonstunes.festival

https://www.instagram.com/toons.tunes?igsh=aG5kNWtmZThlNHFq

Prostorija na raspolaganju ima cca 20-25 m2.
Također,moguce je i izlagat diy uratke po cijelom festivalu.
Ideja je da se diy audio prezentira sirem krugu ljudi,te koliko moze tako nesto donijet izniman i visokovjeran zvuk.
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Bepone » Ned ožu 10, 2024 5:10 pm

iman ja 30tak pojacala i zvucnika za postavit onuda ko bude trebalo :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Pao Pepeo » Ned ožu 10, 2024 5:16 pm

Potvrđujem da atmosfera na festivalu je jako dobra , mnoštvo mladih i manje mladih zainteresiranih za muziku vinil stripove i umjetnost .
Vjerujem da biti će interesa za Diy audio uratke i da je dobra publika za ih prezentirati .
Nama naravno biti će dobra prilika za se podružiti , poslušati nove uratke i vidjeti se.. jer nismo dugo... Ako nas se okupi više mogli bi i koju večeru organizirat u subotu ...
Riječkoj ekipi Brtonigla nije daleko.. a niti onoj iz Zgreba i sl. ako se ima vremena i volje.

Mjesto održavanja festivala je jako lijepo , mjesna turistička zajednica ( ako se ne varam ) sa prizemljem , dva kata i dvorištem . Jedan kat bude prepun vinila , drugi stripova i sličnih stvari , mi bi bilo na prizemlju . Soba je taman da se lako napuni i opremom i dobrim zvukom . Bude li nam mala ( što se nadam ) mjesta za izlaganje ce se naci.
Potražim slike kako je bilo prošle godine i okacim , za sad samo slike prostorije za izlaganje koju naravno cemo uredit prije festivala .

Ideja je izlagati sva tri dana , nešto slično kao na jednom nama jako dragom festivalu , samo u malome.
Ja cu ako mi nesto ne iskrsne biti sva tri dana , barem moja oprema sigurno ako ne dobijem petak slobodan .

Nadam se da cemo se vidjeti u dobrom broju i također sto i pokazati . Prigoda i festival su odlicni i tko si zeli napraviti mali izlet sva tri dana vjerujem da soba u privatnom smjestaju ce biti.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2202
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Topolino » Ned ožu 10, 2024 7:19 pm

Ja dolazim.
Topolino
 
Postovi: 120
Pridružen: Sub vel 25, 2023 9:06 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Pao Pepeo » Ned ožu 10, 2024 7:23 pm

Odlicno !! ti si iz Pule ako se ne varam ( ja iz Štinjana ) ako imas i koj diy uradak slobodno donesi
napraviti cemo i jedan spisak ljudi i popisa opreme kada za to dođe vrijeme
Pao Pepeo
 
Postovi: 2202
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Master of disaster » Ned ožu 10, 2024 10:28 pm

Mogao bi i ja svratiti
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Topolino » Pon ožu 11, 2024 7:29 am

Nemam, nažalost. Ono sta je imao moj stari odavno unisteno i rahodovano. Mogu pogledati ako su jos zivi B&W CDM1 S1 ako vam pofali zvucnika, za popuniti drugih pozicija po sajmu.
Topolino
 
Postovi: 120
Pridružen: Sub vel 25, 2023 9:06 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Uto ožu 12, 2024 8:50 pm

Osobno nemam bas DIY uratke koje bih mogao donijet na festival,ali s moje strane ima na raspolaganju od pokojnog Drazena pojacalo Had Audiolab Santana,prvi prototip njegov Maestral OTL Headampa ( davne 2011 na TF u Umag ga je doveo i prezentirao),te od Kokanovica zvucnike Sound News Condor mk2.

Bilo bi dobro,da pokrenemo neku listu,tko bi dosao i sto bi donio sa sobom,da pocnemo sklapat setupove.
Organizatori su me pitali da li ce biti nesto na prodaju,tako da ako netko zeli neki svoj uredaj prodat,mozete i to.
Fokus je na DIY audiu i to je bit.Moguce da ce biti i par komercialnih izlagaca,S.A.M. Audio iz Osijeka ,mozda nesto iz Slo,ali to je jos za potvrdjet.
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Pao Pepeo » Uto ožu 12, 2024 9:28 pm

daj onda otvorimo temu
popis izlagaca i opreme... i mozda da se doda koj bi dan se doslo...
ja cu gledat bit od petka , mogu nosit cijeli sistem , sve diy
ono sto sam imao na TF u puli ... mozda neke druge zvucnike ako neđem neki kombi
Pao Pepeo
 
Postovi: 2202
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: Toons&Tunes Festival

PostPostao/la Lest » Uto ožu 12, 2024 9:30 pm

Moze,otvaram
Avatar korisnika
Lest
 
Postovi: 285
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:16 pm
Lokacija: Umag

Sljedeće

Vrati se na: Brbljaonica

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 5 gostiju