RAZNO!

Re: RAZNO!

PostPostao/la grunf » Čet pro 22, 2022 10:41 pm

Khadgar2007 napisao:Jesam sredio sam editiranje ali sam ostavio da je vrijeme editiranja 1000 minuta(16 sati) što bi po meni bilo dovoljno za bilo kakve naknadna editiranja. Ako treba produžiti ću na jedan-dva dana.

Ako netko treba nešto editirati nakon toliko vremena bolje da napiše novi post.



a ne možeš srediti zaključavanje teme :o , mutne su mi to neke vode koje ne vode ničemu dobrom



i zašto nemamo 'ignore listu' ?
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: RAZNO!

PostPostao/la pamook » Pet pro 23, 2022 8:44 am

grunf napisao:i zašto nemamo 'ignore listu' ?


...klik na ime člana, i onda klik na "gnjavator/ica", potvrdiš i riješeno ...ili odeš na svoj profil pa od tamo dodaš :arrow:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: RAZNO!

PostPostao/la grunf » Pet pro 23, 2022 7:06 pm

pamook napisao:
grunf napisao:i zašto nemamo 'ignore listu' ?


...klik na ime člana, i onda klik na "gnjavator/ica", potvrdiš i riješeno ...ili odeš na svoj profil pa od tamo dodaš :arrow:


e puno fala, slavonski bodulu ;)
Bolje nešto od nečega, nego ništa od ničega
Avatar korisnika
grunf
 
Postovi: 2476
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 8:01 pm
Lokacija: Šibenik

Re: RAZNO!

PostPostao/la Khadgar2007 » Ned pro 25, 2022 2:33 am

Pamooče, lijepo si se riješio modulatorskih obaveza i sada ja moram ponavljati ko papagaj... Da podmitim onog 3d printeraša sa životnom zalihom plastike da mene makne a tebe ponovo stavi da budeš crveni. :lol:

Ja sam pokazni, PO-KAZNI nazovi admin/modulator. Više šanse ima da sunce postane supernova u sljedećoj nanosekundi nego da ja dobijem bilo kakve ovlasti na ovom forumu.Ja mogu napraviti samo JEDNU korisnu stvar koja je vezana za članove i upravljanje foruma i to je UPRAVLJANJE ČLANOVIMA ovog foruma, znači brisanje,aktiviranje i sl. Ako netko nekome kaže da je idiot u nekoj temi da mi sve i jedan član foruma visi nad glavom i kaže da obrišem/editiram/zaključam taj post/temu ja NE MOGU TO NAPRAVITI, NEMAM OVLASTI!!!!

Budimo realni, kakva sranja smo viđali na audiofil.netu i kako su se ponekada znali častiti na yu3ma forumu(iako veoma rijetko i dugo vrijeme je tamo mir) mi ovdje sa time nemamo problema. Jednom u nekoliko godina malo više zaiskri ali to je kamilica. Također moje osobno mišljenje je da ono što je Lesfaul napravio i obrisao sve i jedan svoj post je najveća glupost i to se ne smije dozvoliti. Ako se ne varam onda je uključeno da se ne mogu editirati postovi što je bilo malo iritantno pa je kasnije to isključeno a zapravo po meni nije niti trebalo biti isključeno. U postavkama koje mogu mijenjati je ono što sam već rekao par postova ranije. Može se postaviti neko vrijeme u kojem korisnik može editirati/obrisati svoj post, kada vrijeme prođe post ostaje "zauvijek".

Ajmo zamisliti jednu hipotetsku situaciju, da netko toliko razljuti Davorina,Ilimzna,Tubemana i da oni obrišu sve i jedan svoj post,koliki bi to bio gubitak za forum? Znam da to toga jaaaako teško može da dođe ali svejedno je po meni to valjan argument.

Naravno možemo ići razglabati u prava pojedinca da ima pravo raditi sa svojim postovima što god hoće ali gdje bi smo onda došli, povijest bi se brisala,znanje bi nestajalo umjesto da tu stoji i da svatko tko želi može nešto naučiti. Da netko mene toliko razljuti,uvrijedi itd.. nema niti jednog promila šanse da bi izbrisao iti jedan svoj post. Ako se više ne bi osjećao ugodno na forumu odjavio bi se i više ne bi ovdje dolazio, jednostavno.
Psihodelični sin cvijeća...zauvijek!
Avatar korisnika
Khadgar2007
 
Postovi: 5744
Pridružen: Uto tra 09, 2013 12:20 pm
Lokacija: Sisak

Re: RAZNO!

PostPostao/la Bepone » Ned pro 25, 2022 3:00 am

moje misljenje je da to treba i vratit jer ako clan pozeli pobrisat nesto ca smatra nakon nekog vremena neprikladnim, to je njegov intelektualni rad, ne forumov. ca forum daje korisniku zauzvrat, nista, malo zabave, nekom plača, depresije i tako to. a na taj isti nacin postane "vlasnik" njegovog intelektualnog rada? "nema to je moje sada i ne mozes to vratiti". ne odnosi se samo za nas tu tih par sto km gore dole lijevo desno , nego to sve cita i blizi i daljnji istok a vjerovatno i zapad. pogotovo se tako ponasa ovaj forum koji je na samoodrzavanju i volji tih istih clanova koji to i stvaraju.

ima lijenih a i pokvarenih po svuda koji samo cekaju da im netko servira rjesenje, odradi besplatno cjeli razvoj, a to se desava preko grbace neopterecenih , kreativnih i pravih clanova koji nikad ne dobiju nic za cijeli svoj trud. zasto oni ne bi zbrisali bar svoj post ako se recimo dozna da se neke stvari desavaju. bilo je i kod nas takvih primjera, neslavnih pokusaja materijalizacije tudjih ideja.

osim ca to treba omoguciti radi navedenog, zabavno je ostalima vidjeti nekog clana koji krene brisati cijelu svoju povijest iz nekih drugih razloga. :P
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: RAZNO!

PostPostao/la pinco » Pon pro 26, 2022 3:21 pm

Bepone napisao:moje misljenje je da to treba i vratit jer ako clan pozeli pobrisat nesto ca smatra nakon nekog vremena neprikladnim, to je njegov intelektualni rad, ne forumov. ca forum daje korisniku zauzvrat, nista, malo zabave, nekom plača, depresije i tako to. a na taj isti nacin postane "vlasnik" njegovog intelektualnog rada? "nema to je moje sada i ne mozes to vratiti". ne odnosi se samo za nas tu tih par sto km gore dole lijevo desno , nego to sve cita i blizi i daljnji istok a vjerovatno i zapad. pogotovo se tako ponasa ovaj forum koji je na samoodrzavanju i volji tih istih clanova koji to i stvaraju.

ima lijenih a i pokvarenih po svuda koji samo cekaju da im netko servira rjesenje, odradi besplatno cjeli razvoj, a to se desava preko grbace neopterecenih , kreativnih i pravih clanova koji nikad ne dobiju nic za cijeli svoj trud. zasto oni ne bi zbrisali bar svoj post ako se recimo dozna da se neke stvari desavaju. bilo je i kod nas takvih primjera, neslavnih pokusaja materijalizacije tudjih ideja.

osim ca to treba omoguciti radi navedenog, zabavno je ostalima vidjeti nekog clana koji krene brisati cijelu svoju povijest iz nekih drugih razloga. :P



Ako se bojiš da će neko odnit tvoj intelektualni rad nemoj ništa pisat u startu, jel ćin napišeš neko može pročitat.
A kad pročita onda ti je kasno, tako da nevidin smisla mogučnosti brisanja nazad u nedogled.

A to šta ti forum daje je bezveze totalno...
Da ti nije ima šta dat, nebi se ni registrira na njega, ni pisa, niko ne piše bezveze.
Il ti je cilj promovirat sebe, iz nekoga razloga, ili pokupit neko znanje, sudjelovat u raspravama iz oba razloga, itd...
Ti si pratije forume, skuplja znanje i ideje godinama, i sad kad misliš da si "stasa", brisa bi sve da te neko ne pokrade... :lol:
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 562
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: RAZNO!

PostPostao/la dredder » Pon pro 26, 2022 4:40 pm

Tako je pinco reci mu! Nema brisanja pa kako da ja postanem diy meštar ako se bude brisalo :). Vidi audiofil.net kakav je sadržaj tamo izgubljen pa i soundnews forum i neki drugi. Najjače mi kad napišu što je jednom na internetu ostaje na internetu je kako da ne, odem pogledati neke bookmarkse sačuvane prije tko zna kad pa ono prazan link, prodana domena ili nije plaćan hosting, kao ja ću to jednom proučiti kako da ne, jedino da pratiš sve forume sejvaš odmah ili printaš sebi u neku svoju enciklopediju znanja nekad nešto sebi isprintam a kome se to da, i meni rijetko. Što ne želiš da ti drugi vide ne objavljuj i to je to. Ne znam tko bi išao po starim temama krasti ideje da se ludo obogati, neka proba ali se nešto bojim da će, još u Hrvatskoj :D, uspjeti.
Avatar korisnika
dredder
 
Postovi: 496
Pridružen: Sub tra 12, 2014 2:55 pm
Lokacija: Dubrovnik

Re: RAZNO!

PostPostao/la Bepone » Pon pro 26, 2022 6:34 pm

pinco napisao:
Bepone napisao:moje misljenje je da to treba i vratit jer ako clan pozeli pobrisat nesto ca smatra nakon nekog vremena neprikladnim, to je njegov intelektualni rad, ne forumov. ca forum daje korisniku zauzvrat, nista, malo zabave, nekom plača, depresije i tako to. a na taj isti nacin postane "vlasnik" njegovog intelektualnog rada? "nema to je moje sada i ne mozes to vratiti". ne odnosi se samo za nas tu tih par sto km gore dole lijevo desno , nego to sve cita i blizi i daljnji istok a vjerovatno i zapad. pogotovo se tako ponasa ovaj forum koji je na samoodrzavanju i volji tih istih clanova koji to i stvaraju.

ima lijenih a i pokvarenih po svuda koji samo cekaju da im netko servira rjesenje, odradi besplatno cjeli razvoj, a to se desava preko grbace neopterecenih , kreativnih i pravih clanova koji nikad ne dobiju nic za cijeli svoj trud. zasto oni ne bi zbrisali bar svoj post ako se recimo dozna da se neke stvari desavaju. bilo je i kod nas takvih primjera, neslavnih pokusaja materijalizacije tudjih ideja.

osim ca to treba omoguciti radi navedenog, zabavno je ostalima vidjeti nekog clana koji krene brisati cijelu svoju povijest iz nekih drugih razloga. :P



Ako se bojiš da će neko odnit tvoj intelektualni rad nemoj ništa pisat u startu, jel ćin napišeš neko može pročitat.
A kad pročita onda ti je kasno, tako da nevidin smisla mogučnosti brisanja nazad u nedogled.

A to šta ti forum daje je bezveze totalno...
Da ti nije ima šta dat, nebi se ni registrira na njega, ni pisa, niko ne piše bezveze.
Il ti je cilj promovirat sebe, iz nekoga razloga, ili pokupit neko znanje, sudjelovat u raspravama iz oba razloga, itd...
Ti si pratije forume, skuplja znanje i ideje godinama, i sad kad misliš da si "stasa", brisa bi sve da te neko ne pokrade... :lol:

mladic koga sam ja dosao ovdje citat i znanja skupljat? tebe i tvoja? :lol: :lol: :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

Re: RAZNO!

PostPostao/la pinco » Pon pro 26, 2022 11:09 pm

Bepone napisao:
pinco napisao:
Bepone napisao:moje misljenje je da to treba i vratit jer ako clan pozeli pobrisat nesto ca smatra nakon nekog vremena neprikladnim, to je njegov intelektualni rad, ne forumov. ca forum daje korisniku zauzvrat, nista, malo zabave, nekom plača, depresije i tako to. a na taj isti nacin postane "vlasnik" njegovog intelektualnog rada? "nema to je moje sada i ne mozes to vratiti". ne odnosi se samo za nas tu tih par sto km gore dole lijevo desno , nego to sve cita i blizi i daljnji istok a vjerovatno i zapad. pogotovo se tako ponasa ovaj forum koji je na samoodrzavanju i volji tih istih clanova koji to i stvaraju.

ima lijenih a i pokvarenih po svuda koji samo cekaju da im netko servira rjesenje, odradi besplatno cjeli razvoj, a to se desava preko grbace neopterecenih , kreativnih i pravih clanova koji nikad ne dobiju nic za cijeli svoj trud. zasto oni ne bi zbrisali bar svoj post ako se recimo dozna da se neke stvari desavaju. bilo je i kod nas takvih primjera, neslavnih pokusaja materijalizacije tudjih ideja.

osim ca to treba omoguciti radi navedenog, zabavno je ostalima vidjeti nekog clana koji krene brisati cijelu svoju povijest iz nekih drugih razloga. :P



Ako se bojiš da će neko odnit tvoj intelektualni rad nemoj ništa pisat u startu, jel ćin napišeš neko može pročitat.
A kad pročita onda ti je kasno, tako da nevidin smisla mogučnosti brisanja nazad u nedogled.

A to šta ti forum daje je bezveze totalno...
Da ti nije ima šta dat, nebi se ni registrira na njega, ni pisa, niko ne piše bezveze.
Il ti je cilj promovirat sebe, iz nekoga razloga, ili pokupit neko znanje, sudjelovat u raspravama iz oba razloga, itd...
Ti si pratije forume, skuplja znanje i ideje godinama, i sad kad misliš da si "stasa", brisa bi sve da te neko ne pokrade... :lol:

mladic koga sam ja dosao ovdje citat i znanja skupljat? tebe i tvoja? :lol: :lol: :lol:


Neznan, ti si izrazija zabrinutost da te neko eventualno pokrade.

Taj bahati stav dovoljno govori, čovik cili život ući, pogotovo ako imaš mogučnost učit od boljih od sebe. Na forumu učiš i na tuđin pogreškama, od svakoga se da nešto naučit.
Prva korisna stvar je svatit ko su stvarni znalci na forumu, takvih je nekolko na forumu, ja sigurno ne spadan među njih, a ni ti. Tako da se nema potribe rugat.
Avatar korisnika
pinco
 
Postovi: 562
Pridružen: Sri tra 10, 2013 7:35 pm

Re: RAZNO!

PostPostao/la Bepone » Uto pro 27, 2022 12:38 am

di sam ja to tocno za sebe pitao da se vrati brisanje, pa da zbrisem sve? i kako si ti to zakljucio? :lol:
Bepone
 
Postovi: 5192
Pridružen: Ned tra 02, 2017 3:22 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Obavijesti

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju