Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la pamook » Pon tra 25, 2016 10:36 pm

ne sumLJam da ste dobro rekli, i googlao sam, pa vidio da na podosta skretnica stoje zavojnice ovako, polegnute jedna do druge... dakako, to sam vidio na internetu, pa je to svakako jedino tocno :lol: :lol:

vidjet cu sutra koje mogu okrenut a da ima smisla a da pri tom ne radim novu skretnicu.... lijeve dvije ostaju, a ove desno cu probat barem srednje odignut pa pod 90°....

nego, ispuna?
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la joe dalton » Pon tra 25, 2016 10:49 pm

Donju lijevu ti ne bi trebao biti problem okrenuti. Ne trebaš niti odspajati. Te najveće su i najkritičnije. A čini mi se da ih sve osim gornje lijevo i donje desno možeš izokretati bez odspajanja. Trebaju ti samo cvikcange i par vezica. 8-)

Za ispunu vidi fotku u Gravesenovom opisu. On je zaljepio spužvu samo na gore i iza, ostalo je neki debeli filc. Ti imaš tanju spužvu pa možda možeš postaviti po svim stranicama. Za početak ne trebaš lijepiti. Probaj pa vidi. Lako ju izvadiš kroz otvor midbasa.
Avatar korisnika
joe dalton
 
Postovi: 2558
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 11:40 pm
Lokacija: Zagreb

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la pamook » Pon tra 25, 2016 10:52 pm

thx Joe :D

ovo sa ispunom znam da je glupo na slijepo pitat, ali sumnjam da cu imat vremena se igrat dodavanja i oduzimanja, pa probam svuda postavit spuzvu za start... uostalom, to je "work in progress", sort of :lol:
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la Edison » Uto tra 26, 2016 12:01 am

pamook napisao:... skretnice.... buduci da su mi to prve (ikad), ne prihvacam negativne kritike :lol: :lol: ...


Ne valja... :lol:
Treba te zavojnice rasporedit u sve tri ravnine, da manje utjecu jedna na drugu... A ti ih poslozio ko ustipke u ulje pa nek se prze... ;)
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la tom_hifi » Uto tra 26, 2016 6:27 am

Samo to dovuci na TF, stignemo i tamo operirati :mrgreen:
Avatar korisnika
tom_hifi
 
Postovi: 5311
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 1:57 pm

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la pamook » Uto tra 26, 2016 8:26 am

Edison napisao:
pamook napisao:... skretnice.... buduci da su mi to prve (ikad), ne prihvacam negativne kritike :lol: :lol: ...


Ne valja... :lol:
Treba te zavojnice rasporedit u sve tri ravnine, da manje utjecu jedna na drugu... A ti ih poslozio ko ustipke u ulje pa nek se prze... ;)


...bijah gladan.... a i sad sam :lol: :lol:

OK, eno vani malo sunca, moci cu obrusit kutije, a nastojat cu i uzdignut koju zavojnicu.... "nagovorili" ste me :lol: :lol: :D
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la Edison » Uto tra 26, 2016 8:56 am

pamook napisao:a nastojat cu i uzdignut koju zavojnicu.... "nagovorili" ste me :lol: :lol: :D


Evo za prvu pomoc... na znanje i ravnanje...

coils.jpg
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la Schultz » Uto tra 26, 2016 1:17 pm

Eto.... Na ovu slikicu sam mislio....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la pamook » Uto tra 26, 2016 7:58 pm

mumble mumble mumble.... 2 dana full posla, a i dalje izgledaju ružno :lol: :lol:

rijesio "nosače" za skretnicu, dolje kod bas refleksa nema bas mjesta pa je smjesteno skroz gore iza visokotonca... a da je kod mene najcesce puno vise srece nego pameti, govori i zadnja slika pod nazivom "ach, das ist knapp" :lol: :doh: ... naravno da nisam provjerio da li daske koje nose elemente skretnice uopce mogu proci kroz rupu za FR :oops: :roll: :twisted: ... srecom, nije bilo potrebe potpiljivati doticne :D
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: Monacor SP200X + Fountek NeoCD3

PostPostao/la pamook » Uto tra 26, 2016 8:01 pm

...iiiiii....nista nije zadimilo, niti otislo u protect :dance: :dance:

svira fino, mislim da cu sutra pokusati jos dodati ispune u kutije.... a ovi ribboni mi sve vise izvlace osmijeh na facu, FR cini mi se malo "mulja" (skoro ko 300B :mrgreen: ) ali riboni su mi bas "sjeli" :shock: :D :D

sutra ide i proba na lampama, trenutno je na pijesku jer je tako bilo najjednostavnije za probu...

yipppeeee, ima nesto "novo" za donijeti na TF :happy-jumpeveryone:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju