SONY SA-EX100

Re: SONY SA-EX100

PostPostao/la pamook » Pet lip 24, 2016 12:25 pm

ne znam da li vec neko pojacalo/receiver imas, ali obicno imaju izdvojen pre-out na chincheve sa straznje strane, pa eventualno se pomognes tako za probu (ili ako ti se svidi, za stalno) ... eventualno postoje "jumperi" koje treba ukloniti i izlaz (pre-out) spojis na ove Sony zvucnike... u tom slucaju, na pojacalu/receiveru (ako mozes) iskljucis zvucnicke izlaze (speakers A ili B) i rijeseno... u tom slucaju glasnocu reguliras i dalje potenciometrom na pojacalu/receiveru, ali ga koristis kao preamp i selektor ulaza :handgestures-thumbupleft:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
---- Samoukices fumo iuvat ----
Avatar korisnika
pamook
 
Postovi: 6279
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:16 pm
Lokacija: Vinkovci, predgrađe periferije, Utopija

Re: SONY SA-EX100

PostPostao/la Edison » Pet lip 24, 2016 9:02 pm

Pamooce, jel ovo gore neko postansko pojacalo? :?: :o
Avatar korisnika
Edison
 
Postovi: 5687
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 9:29 pm
Lokacija: Rijeka

Re: SONY SA-EX100

PostPostao/la Dacho » Čet srp 14, 2016 5:53 pm

sony-s1-aktivni-zvucnici-stalcima-moguca-zamjena-doplatu-slika-69751654.jpg

Dugo vremena sam imao slicne zvucnike...dosta skuplje i vjerovatno kvalitetnije aktive zbog drvene ozbiljne kutije a mozda su i pojacala bolja. Oznska mojih je bila SA S1.
Zvuk je fenomenalan, vrhunska transparencija zbog elektrostatskog visokotonca i iznenađujuce dubok bas zbog drivera dugog hoda. Bas driver sa duplim magnetom i dvostrukim napajanjem je inace Philipsov patent.
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Dacho
 
Postovi: 260
Pridružen: Sri lis 08, 2014 11:01 am

Prethodni

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju

cron