westra ovali i visaton bg13p

Re: westra ovali i visaton bg13p

PostPostao/la Pao Pepeo » Čet vel 09, 2017 10:20 pm

Bravo toma :handgestures-thumbupleft: napredujes i sto se tice izrade kutija i slikanja istih... ;) :mrgreen:
P.S.
iduceg puta kad radis kutije od spere i ne mislis je furnirat ni farbat, pokusaj strane dasaka rezat pod 45* ( ako si u mogucnosti )
tako ti se ne vidi rub spere, i ako su spojevi dobri pristojno izgleda..
malo je teze kasnije za spajat-ljepit al ima nacina...
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: westra ovali i visaton bg13p

PostPostao/la Toma » Čet vel 09, 2017 10:41 pm

Mislia sam cak to radit ali nekako mi se sviđa izgled napolitanke pa sam ostavia taj izgled.Ali tek sam pocea sa ovim,jako je zarazno pa gledam šta iduce napravit :D .

Jedino ovim zvucnicima fali basova.Na nesto vecoj glasnoci mi rade ugodno i za rock/blues/metal su mi super za sada.Mislim da cu napravit subwoofer,to ce mi dobro doc.
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: westra ovali i visaton bg13p

PostPostao/la Toma » Sub ožu 04, 2017 11:49 am

Mogu zakljucit da nakon "dužeg" slušanja a to je sigurno 3-4 sata dnevno od kada sam napravio ove kutije da mi rade skroz fino.Nešto mi je konstantno smetalo u zvuku,visokotonac mi se nikako nije poklapao sa westrom i onda sam kutiju okrenia obrnuto.Da visoki stoji dole a westra gore.Sada to radi meni odlicno za muziku koju slušam,jedino mi se klavir ne sviđa kako zvuci ali zato ostali instrumenti jako dobro.Još samo da uklopim subwoofer u to i mislim da cu bit jako zadovoljan sa tim.
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: westra ovali i visaton bg13p

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub ožu 04, 2017 9:14 pm

ova stvar je cesta kod nas samograditelja..
Watch on youtube.com

ajd ti si jos dobar :D
drago mi je da si zadovoljan :handgestures-thumbupleft: ali biti ce jos toga... :character-oldtimer:
Pao Pepeo
 
Postovi: 2193
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Prethodni

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 3 gostiju

cron