K.M.D. RFT L3401 + LP554

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la yoke » Sri ožu 01, 2017 2:33 pm

A nista, idem sad konzultirati MODa, mozda ima kakvu pametni ideju kako formirati lakiraonicu
kad je vec fino smislio onu pricu sa trafostanicom
imat ce nesto pametno i za pituravanje zvucnika
:lol: :lol: :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la fixxxer » Sri ožu 01, 2017 4:36 pm

Lepo! :clap:
Avatar korisnika
fixxxer
 
Postovi: 1039
Pridružen: Sri tra 10, 2013 10:00 pm
Lokacija: Beograd

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la Master of disaster » Sri ožu 01, 2017 5:17 pm

yoke napisao:A nista, idem sad konzultirati MODa, mozda ima kakvu pametni ideju kako formirati lakiraonicu
kad je vec fino smislio onu pricu sa trafostanicom
imat ce nesto pametno i za pituravanje zvucnika
:lol: :lol: :lol:


Paaa sad, ja sam uvijek spreman pomoći. :mrgreen: Koliko god to odmoglo. :mrgreen: :mrgreen:

Ljepo ti hidrantsku mrežu u zgradi napuni mješavinom boje i razređivača. Kad se šprica uvijek ti ide dosta više razređivača, nitro naravno. Može se po potrebi dio cijevi napuniti nečim da vodenoj bazi (za jedan sloj) da poveća provodljivo..khm,khm, sjaj :mrgreen: . Uglavnom, zvučnike potajice taktički rasporediš po trafostanici, najbolje negdje gdje se u blizini nalazi veća količina transformatorskog ulja. Kada supruga krene gasiti trafostanicu, zvučnici se fino ofarbaju, a kada trafostanica neizbježno plane boja se zapeče. Dva u jedan! Tri u jedan zapravo jer možeš poslje još i pohvaliti suprugu za mirnu ruku i dobro obojane zvučnike.
Bonus na sve je da ako pustiš da se malo duže zvučnici peku možeš dobiti fin sunburst efekt. :lol:
Every speaker construction should start with a 15" bass driver! JBL knew this already in the mid Nineteen-forties.
Avatar korisnika
Master of disaster
 
Postovi: 3255
Pridružen: Uto ožu 19, 2013 6:45 am
Lokacija: epicentar

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la Dean » Sri ožu 01, 2017 6:57 pm

Vidiš Pao koji je to jal? Ta dvojica nemreju ni blizu ovak nekaj napravit, pa sad trkeljaju bezveze ! :lol:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la yoke » Sri ožu 01, 2017 7:01 pm

Je...bar glodalicu znamo u ruci drzat :lol:
Avatar korisnika
yoke
 
Postovi: 3937
Pridružen: Pet ožu 22, 2013 3:58 pm
Lokacija: Split

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la Pao Pepeo » Sri ožu 01, 2017 8:53 pm

Dean napisao:Vidiš Pao koji je to jal? Ta dvojica nemreju ni blizu ovak nekaj napravit, pa sad trkeljaju bezveze !


mislim da je vrijeme da se podjelimo u timove , MOD se ponudio za zavrsnu obradu i dobro razmislja to mi se sviđa :D yoke moze radit ovakve kutije samo tajna lezi u tome da se pocme piti od ranog jutra :obscene-drinkingchug: , a i tebi :geek: bi nasli sto za radit... cuo sam i da si jedno pojacalo bio napravio tako da bis mogo nam spojit zvucnik :mrgreen:

nego nesto polu pametno... samo da se zeli imat kaku zavrsnu obradu na pristojnom nivou trebalo bi se imat zasebna radiona samo tome posvecena. Pa ide prica o alatu,komori , kvalitetnim bojama itd. A ni da ne spominjem iskustvo i znanje , ja sto sam naucio bilo je ugl na vlastitim greskama... zato treba se puno raditi i grijesit, valjda... :think: :mrgreen:
Pao Pepeo
 
Postovi: 2198
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la Dean » Sri ožu 01, 2017 10:08 pm

A Pao, što da ti kažem? 16 godina sam se bavio lakiranjem MDF-a i drugih "drvenih" materijala...
Kada sam se preselio u prostor gdje sam sada, prodao sam lakirnicu. (Fala...da jesam...)
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la s@ki » Pet ožu 03, 2017 2:35 pm

mislim stvarno.... prostak...
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la elvis » Sub ožu 04, 2017 9:19 am

Pao, samo kratko da ti čestitam na super projektu. Izvrsno je ispalo. Viče moja draga da izgledaju kao spužva bob! :) Zbilja pogođen svaki detalj. Pratim daljni razvoj situacije.
Avatar korisnika
elvis
 
Postovi: 135
Pridružen: Čet ožu 21, 2013 12:35 pm
Lokacija: Zadar

Re: K.M.D. RFT L3401 + LP554

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub ožu 04, 2017 9:07 pm

elvis napisao:
Pao, samo kratko da ti čestitam na super projektu. Izvrsno je ispalo. Viče moja draga da izgledaju kao spužva bob! Zbilja pogođen svaki detalj. Pratim daljni razvoj situacije


ojla elvise fala :D spuzva kazes :character-spongebobdance: mozda malo da... :D
danas sam si oprao vunu iz nekog starog jastuka i ovo konopljino plano koje sam davno kupio za sasvim 10u stvar...
nije gusto pleteno pa mislim da ce posluziti svrsi
plan je njime pokriti vunu po bokovima kutije, nista pretjerano cisto da se pokriju pojacanja po stranicama
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2198
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 4 gostiju