3 inch tratrix FLH

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la s@ki » Sub stu 18, 2017 9:06 am

i ja sam ga doduse koristio gotovo uvijek u ovoj tvojoj prvoj kombinaciji no morao bi se posušiti i sam po sebi.
zasad djeluje skroz fora. čekamo odvajanje od kalupa... :)
i šut u dupe je korak prema naprijed
Avatar korisnika
s@ki
 
Postovi: 2415
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 12:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Schultz » Sub stu 18, 2017 11:28 am

A da razmisliš da pustiš taj proizvod tj. prototip (kada bude gotov) na tržište?

Malo si povratiš dio uloženih sredstava (vrijeme i trud ne možeš ali...) i usrećiš nekog od nesposobnih....
Malvazijski tigar
Avatar korisnika
Schultz
 
Postovi: 2676
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:06 pm
Lokacija: Pećine, Sušak, Rijeka

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub stu 18, 2017 11:57 am

s@ki napisao:no morao bi se posušiti i sam po sebi.

Godinama unazad i ja sam to mislio... :D al nije se osusio u potpunosti jedno 2 , 3 tjedna i to po ljeti...
Ostaje ljepljiv za prste dugo...

Schultz napisao:da razmisliš da pustiš taj proizvod tj. prototip (kada bude gotov) na tržište?

Malo si povratiš dio uloženih sredstava (vrijeme i trud ne možeš ali...) i usrećiš nekog od nesposobnih...


Kod nas postoji trziste ?? :shock: daleko smo jos od toga... al ako neki forumas se bude zeluo poigrat trubom i budem li imao slobodnog vremena dogovorit cemo se ...
Bit ce mi drago ako neko se bude takoder njima pozabavio i osmislio kakvu kombinaciju za njih...
Al prvo moramo poslusat dal to uopce valja...
Naravno pare cu vam uzet tek tako !!! :twisted: :mrgreen:
Pao Pepeo
 
Postovi: 2209
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Toma » Sub stu 18, 2017 1:37 pm

ja bi tia dvi trube imat
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Zmajz » Sub stu 18, 2017 1:39 pm

Ma i ja, ali tamo negdje u veljači/ožujku.
Zmajz - Z na kraju se ne čita i ne izgovara bez potrebe, to je nepostojano Z!
Avatar korisnika
Zmajz
 
Postovi: 2559
Pridružen: Pet svi 31, 2013 10:10 pm
Lokacija: Zagreb i Koprivnica

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Toma » Sub stu 18, 2017 1:41 pm

imam doma interesantnih 3" drivera i bas me zanima kako rade sa hornom.Sa Vifa ne95w-04 sam bas odusevljen.
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Pao Pepeo » Sub stu 18, 2017 7:41 pm

Toma napisao:imam doma interesantnih 3" drivera i bas me zanima kako rade sa hornom.Sa Vifa ne95w-04 sam bas odusevljen.

interesantan driver za probat u horni i mene zanima kako bi redio i sto bi se dobilo , a isto i onaj tang band w3 sto imas :D

evo nastavak programa
posto bi zelio imati na kraju horne malo zobljen kraj pokusat cu to napravit tako da ovaj dodatak zalijepim na kalup koji sam istokario. Na tokarskom ne mogu radit komada vece od 420mm u promjeru .
Ovi prsteni su od stirodura od 3cm promjer 60cm i na dno neka tanka spera, ljepilo je za drvo a ideja je taj dodatni rub osmirglat papirom uz sablonu ... vidjet cemo kako ce ispast :mrgreen:
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2209
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Pao Pepeo » Pon stu 20, 2017 8:41 pm

pokazalo se kako jedna ruka smole i talka je dovoljna da popuni rupe od mediapana , nakon dva dana susenja dalo se je lijepo izgladiti papirom . Kasnije sam svejedno dao jednu ruku spric kita al kistom i opet pobrusio jos finijim papirom. Kad ovaj komad bude bio spojen sa svojim rubom od stirodura bit ce potrebno dat jos jednu ruku spric kita ali naneseno s kompresorom.
Poceo sam i radit rub al dosao sam do toga da mi za nastavak treba sablona i neko pomagalo da napravim lijep i pravilan obruc , to cemo sutra
Pažnja! Nemaš dopuštenje kao gost foruma za pregledavanje i/ili preuzimanje privit(a)ka dodan(og)ih postu.
Pao Pepeo
 
Postovi: 2209
Pridružen: Pet sij 10, 2014 7:38 pm

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Dean » Pon stu 20, 2017 10:17 pm

Nadam se da će kalup izdržati koju hornu više? :whistle:
...pipl mast trast as....
Avatar korisnika
Dean
 
Postovi: 3733
Pridružen: Pon ožu 18, 2013 4:21 pm
Lokacija: Zagreb

Re: 3 inch tratrix FLH

PostPostao/la Toma » Pon stu 20, 2017 11:25 pm

Mora moc jer baš bi tia imat takve zvucnike :D :D :D :D :D
Toma
 
Postovi: 506
Pridružen: Čet pro 22, 2016 11:53 pm
Lokacija: Split

PrethodniSljedeće

Vrati se na: Zvučnici

Tko je online

Nema registriranih korisnika pregledava forum i 2 gostiju